Teknoloji Pazarlama, Bloglarınızdan ve Gadget'larınızdan Para Kazanın

Ajans Gündemi: Tasarım Şimdi Nasıl Gelişiyor?

Ajans Gündemi: Tasarım Şimdi Nasıl Gelişiyor?

Genç işletmeleri doğru temel araçlarla destekleme tutkusuyla bu tasarım ajansı, iş yaratıcılarının her gün markalama, pazarlama, web tasarımı ve geliştirme gereksinimlerini yerine getirmelerine yardımcı olur.

başkasından bahsetmiyoruz Design Develop Now, Inc.(DDN). Bu tasarım ajansı, ABD'deki işletmelerin işlerini başlatmak, büyütmek ve ölçeklendirmek için uygun fiyatlı dijital teknoloji ve pazarlama hizmetlerinden yararlanmasına yardımcı oluyor.

Şirket, üst düzey stratejik büyüme danışmanlığı, web sitesi tasarımı dahil olmak üzere stratejiden uygulamaya kadar uzanan eksiksiz bir çözüm paketi sunmaktadır. özel yazılım geliştirmedijital pazarlama hizmetleri ve iş yazılımı uygulamaları.

2018 yılında Jaime Davis, bir tıbbi malzeme şirketinde Bilgi Teknolojileri Başkanı olarak tam zamanlı çalışırken DDN'yi kurdu. DDN'yi kurma konusundaki ilham kaynağı, işvereninin değerinin 160 milyon ABD dolarına ulaşması ve bu tutara satın alınmasıyla geldi. Geçtiğimiz 10 yılı aşkın süredir tescilli BT, Satış ve Pazarlama uygulamalarına yönelik çabalarının doğrudan bir sonucudur.

Faaliyet Gösterdikleri Niş

DDN, küçük ve orta ölçekli işletmelerin güçlendirilmesi gerektiğine inanıyor çünkü onlara iş yaratmalarına yardımcı olmayı amaçlıyor. “Dış kaynaklı Bilgi Teknolojisi ve Dijital Pazarlama alanındaki nişimiz, geliri 100 milyon doların altındaki küçük ve orta ölçekli işletmelere yardımcı olmaktadır. Bu, hizmet verdiğimiz şirket türleri açısından pazardaki en tatlı noktamızdır çünkü bunlar, kendi şirket içi ekiplerini kurmaya yönelik bütçeye sahip olmadan önce sunduğumuz dış kaynak hizmetlerinden gerçekten yararlanabilecek şirketlerdir..”

Okumak:  Tatil tasarrufları nasıl bulunur?

DDN'nin En Büyük Zorlukları ve Başarıları

İşletmeyi ölçeklendirmek için döndürmek. Zorlu ama bir o kadar da heyecan verici. Biz konuşurken hala oluyor.”

Design Develop Now Inc. için en büyük zorluk ölçeklenebilirlikti. Artan müşteri tabanıyla DDN, görev uyumlaştırmayı ve yönetimi kolaylaştıracak bir sistem formüle etmesi gerektiğini biliyordu.

Her işletme gibi biz de ölçeklenirken sürekli olarak kaliteli hizmet sağlamak zorunda kaldık. 10'dan az projemiz olduğunda gayri resmi olmak kolaydı ve temelde işleri gevşek bir şekilde dağıtmak kolaydı. Ancak daha büyük müşteri hacmine kaliteli hizmet sunabilmek için iç yönetim süreçlerimizi daha olgun hale getirmemiz gerekti.”

Bir sorunu çözmenin tek yolu, onu ilk kez tanımlayabildiğiniz zamandır. DDN bunu uyguladı ve ölçeklendirme için kaliteli hizmetlerin tercih edilmesini sağladı.

Bu problem çözme yaklaşımı, şirketin küçük bir satıcı hizmet sağlayıcısından 50'den fazla web tasarımcısı ve dijital pazarlamacıdan oluşan bir ekibe dönüşmesine yardımcı oldu. Ayrıca değer odaklı yaklaşımının bir parçası olarak üst düzey strateji ve yazılım uygulamasına da odaklanmıştır.

Strateji üzerinde çok fazla etki yaratmadan web siteleri ve basılı pazarlama oluşturan bir satıcı hizmetleri sağlayıcısı olarak başladık. Bugün, 50'den fazla web tasarımcısı ve dijital pazarlamacıdan oluşan güçlü bir yetenek havuzumuz var ve müşterilerimize daha fazla değer sağlamak amacıyla hizmet tekliflerimizi üst düzey strateji ve iş yazılımı uygulamalarıyla genişletmek için pazara girdik.”

Bu kesinlikle DDN için büyük bir kazanç ve DDN de bunu en büyük başarılarından biri olarak görüyor.

2022 Yılının En İyi 10 Acente Yönetim Yazılımı Aracı

DDN'nin Başarı Tarifi

Design Develop Now Inc., kısa sürede büyümesine olanak tanıyan üç strateji izliyor. Bu stratejiler aynı zamanda kurumun somutlaştırdığı ve sistemlerine yerleştirdiği temel değerlerdir.

Okumak:  Açıklayıcı Video Nedir? İşte Bilmeniz Gereken Her Şey

DDN için stratejinin yanı sıra insanların, sistemlerin ve süreçlerin de oynayacağı önemli bir rol vardır. Ancak her zaman bağlı kaldığı üç temel strateji şunlardır:

Adil olmak

“Aslında meslektaşlarınıza, müşterilerinize, çalışanlarınıza ve ortaklarınıza karşı her zaman adil olun. İtibarınız tehlikede.”

Ekip Olarak Uyum

“Dünyayı omuzlarınızda taşımayın, vizyonunuzu paylaşan, büyük resme katkıda bulunan ve gerçek değer sunan yeteneklerle ve ortaklarla işbirliği yapın.”

Pes etmemek

“Vazgeçme. Başarısız olsanız veya görünürde bir gelecek göremeseniz bile, nasıl devam edeceğinizi öğrenin ve neler olacağını izleyin.

DreamHost Ajans Ortaklık Programına Katılın!

ÜCRETSİZ öncelikli destek, özel ortaklık yöneticisi, büyüme bonusları, işe alım indirimleri ve daha fazlasını alın.

DDN'nin İş Akışını Kolaylaştırmak İçin Kullandığı Üç Araç

DDN, iş süreçlerini yürütmede kendisine yardımcı olan aşağıdaki üç aracı kullanır.

  • Zoho One – DDN, her departman için tam kapsamlı entegre iş uygulamalarından yararlanmak için bu aracı kullanıyor
  • Call Rail – Ajans bu aracı çağrı izleme ve çağrı analizi için kullanıyor
  • Slack – Ekip içinde etkili iletişim kurmak için

DreamHost, DDN'nin Başarısına Nasıl Katkıda Bulundu?

DDN için en büyük zorluk, 50'den fazla web tasarımcısı ve dijital pazarlamacıdan oluşan büyüyen ekibini yönetmekti. Ölçeklenebilirlik onu sürekli yavaşlatan büyük bir engeldi.

İşte o zaman DDN, DreamHost ile tanıştı ve büyük bir dönüm noktasını geçip mükemmelliğe ulaştıktan sonra paylaşacak yalnızca iyi şeyleri var!

“DreamHost, müşteri web sitelerini güvenlikten ödün vermeden sürdürmek için operasyon yönetimi süreçlerimizi kolaylaştırmamızı kolaylaştırdı. 7/24 365 desteğinizi takdir ediyoruz.”

Aynı Nişte Çalışmak veya Yeni Bir Ajans Kurmak İsteyen Kişiler İçin DDN'den Önemli İpuçları

DDN, topluma katkı sağlamanın önemine inanıyor ve ajansın, aynı alanda çalışmak isteyen veya yeni bir ajans kurmak isteyen kişilerle paylaşmak istediği birkaç ipucu var.

Okumak:  Canon hatası 20 nasıl düzeltilir?

“Web sitesi barındırma açısından bakıldığında sağlam bir temelle başlayın. Güvenlik bugün her zamankinden daha önemli. Bir ajans olarak, kendinizin ve ekibinizin ihtiyaç duyduğu çabayı da en aza indirmek isteyeceksiniz, bu nedenle tipik “uygun fiyatlı” hosting şirketlerinin hatasını yapmayın. Muhtemelen uzun vadede daha fazla ödeme yapmak zorunda kalacaksınız.”

×

Bültenimizi Alın
En son güncellemeleri ve eğitimleri ilk alan siz olun.

Bize Abone Olduğunuz için Teşekkür ederiz!