Teknoloji Pazarlama, Bloglarınızdan ve Gadget'larınızdan Para Kazanın

Alessandro, DreamHost'in Doğru Seçim olduğunu söylüyor…

Alessandro, DreamHost'in Doğru Seçim olduğunu söylüyor...

Alessandro, birden fazla müşteri ve ajansla çalışan bir Serbest geliştiricidir. 5 yılı aşkın bir süredir DreamHost'te çalışıyor, bu yüzden Alessandro'nun müşterileri için daha iyi projeler yaratmada DreamHost'in rolü hakkında söylediklerini okuyalım.

Farhan: Merhaba Alessandro, seni aramızda görmek çok güzel! Okuyucularımıza kendinizden ve dijital ajansınızdan biraz bahseder misiniz? Sektöre nasıl ve ne zaman başladınız?

Alessandro: Merhaba, ben Alessandro Simion, Venedik'te yaşayan profesyonel bir UI/UX tasarımcısı ve Ön Uç Web geliştiricisiyim. Grafik Tasarım dünyasındaki deneyimim 2001 yılında başladı. O günden bu yana tasarımcı olarak kendimi ve çevremdeki şeyleri hep geliştirmeye çalıştım. Yıllar geçtikçe yeni fikirler ve tasarım trendleriyle büyüdüm. Şu anda İtalya'da yaşıyorum ve dünyanın her yerinde serbest çalışıyorum.

Farhan: Çok hizmetli bir ajansı işletiyorsunuz. WordPress deneyiminiz nedir ve sizin için ne kadar önemli? Müşterileriniz için web'e geçiş çözümü nedir?

Alessandro: Serbest çalışıyorum ve doğrudan müşteriler ve diğer ajansların müşterileri için çalışıyorum. WordPress CMS ve e-Ticaret çözümleri için Prestashop ile çalışıyorum. WordPress kesinlikle şu ana kadar geliştirilen en iyi performansa sahip CMS'dir. Az kaynakla birçok iş senaryosunu yönetmenize olanak tanır.

Farhan: Uzun zamandır web sektöründesiniz. Başlangıçta karşılaştığınız zorluklar nelerdi? Hosting sektörü son yıllarda nasıl değişti?

Alessandro: Yaklaşık 15 yıldır bu alanda çalışıyorum. Özellikle İtalya pazarındaki ilk sorunlar, kendimi tanıtmak için iş dünyasında ortaya çıkmaktı. Barındırma dünyası yıldan yıla değiştiğinden DreamHost gibi esnek bir platform seçtim.

Okumak:  Öğrenci Fotoğrafçılar için Özenle Seçilmiş 6 WordPress Teması

Farhan: Başka hangi olası çözümleri düşünüyordunuz?

Alessandro: İtalya veya Avrupa'daki diğer yerel sağlayıcılar (ör. Siteground, Register, Shellrent). Ayrıca site alanı alternatifine bakın

Farhan: DreamHost'le nasıl tanıştınız? İlk izleniminiz neydi?

Alessandro: DreamHost bana sunucu sistemleri geliştirme üzerinde çalışan eski bir meslektaşım tarafından önerildi. İlk andan itibaren DreamHost'ten memnundum. Sunucu bölümlerinde seçimler ve hareket özgürlüğü için esnek, dinamik ve çok güçlü bir platformdur. Düşük maliyetlere ve her zaman mevcut teknik desteğe sahiptir.

Farhan: Ne zamandır DreamHost'tesiniz? Şu ana kadarki deneyiminiz nasıldı? DreamHost hizmetlerini kullanarak bağlayabileceğiniz herhangi bir sonuç var mı?

Alessandro: Sanırım yaklaşık 5 yıldır DreamHost'teyim.

Farhan: Sizce DreamHost'in sizin için öne çıkmasına hangi özellikler sebep oldu? DreamHost müşterilerinizin sorunlarını çözmenize yardımcı oluyor mu?

Alessandro: Sunucuları yönetme ve yapılandırmada esneklik. DreamHost, fiziksel bir sunucu satın alıp çok para harcamak zorunda kalmadan sunucu yapılandırma sorununu çözmeme yardımcı oldu.

Farhan: Ürünümüzü değerlendirebilecek diğer kişilere ne söylersiniz? DreamHost'i herkese tavsiye eder misiniz? Evet ise neden?

Alessandro: Esnekliğe, manuel yapılandırmaya, sınırsız sunucu ölçeklenebilirliğine ve gelişmiş ve hızlı teknik özelliklere ihtiyacınız varsa Destek Sorunların çözümünde DreamHost doğru seçimdir.

×

Bültenimizi Alın
En son güncellemeleri ve eğitimleri ilk alan siz olun.

Bize Abone Olduğunuz için Teşekkür ederiz!

Okuduklarınızı beğeniyor musunuz?

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz!