Teknoloji Pazarlama, Bloglarınızdan ve Gadget'larınızdan Para Kazanın

Bana Hosting Amsterdam Veri Merkezi Bulut Sunucularını Başlatıyor

Bana Hosting Amsterdam Veri Merkezi Bulut Sunucularını Başlatıyor

Dört yıl önce, Avrupa'daki barındırma hizmetlerimizi, muhtemelen dünyanın en iyi bağlantılı şehirlerinden biri olan Amsterdam'ı da kapsayacak şekilde genişlettik. Şimdi Bana Hosting Cloud'un ölçeklenebilirliğini ve çok yönlülüğünü Amsterdam veri merkezimize taşıyoruz!

Amsterdam E-Ticaret İçin Neden Önemlidir?

Amsterdam, Avrupa'nın veri merkezi kapasitesinin yaklaşık üçte birine ev sahipliği yapıyor ve bunun da haklı bir nedeni var. Kuzey Hollanda'da (Hollanda) ve Amsterdam İnternet Borsası'nın (AMS-IX) yakınında, coğrafya ve teknolojinin birleşimi Fransa, Almanya, İskandinavya ve Doğu Avrupa'nın büyük bir kısmına güvenilir, düşük gecikmeli bağlantılar sağlar.

Şehir, kanıtlanmış ağ altyapısı ve önemli AB pazarlarına geniş bağlantı imkanıyla bilgi teknolojisi ve e-ticaret girişimciliğinin merkezi olmaya devam ediyor. Amsterdam'ın uluslararası bir ticaret merkezi olarak tarihi, bu Ekim ayında şehrin daha fazla tanıtılmasına sahne olacak. MagentoLive Europe'a ev sahipliği yapıyordünyanın dört bir yanından 2.000 tüccar ve geliştiricinin bir araya geldiği bir toplantı.

Amsterdam Tesisine Yakından Bir Bakış

PCI uyumlu bir barındırma sağlayıcısı olarak, tüm veri merkezlerimizde uyguladığımız aynı yüksek güvenilirlik ve güvenlik standartlarını uyguluyoruz. Amsterdam tesisi, AMS-IX'ten yalnızca birkaç dakika uzaklıkta son teknolojiye sahip bir veri merkezinde bulunuyor ve güvenilir bağlantı ve hız için yedek Tier 1 taşıyıcıları kullanıyor.

On altı jeneratör ve 2N yedeklilik, veri merkezini neredeyse her güç kaybı senaryosuna karşı hazır tutar. Güvenlik konusunda tesis, biyometrik okuyucularla üçlü kimlik doğrulama erişiminin yanı sıra 24 saat insanlı güvenlik istasyonları, izinsiz giriş tespit ve kamera gözetimini destekliyor.

Okumak:  DreamHost ve Maximi ile Hosting Nasıl Satılır?

Bulut Hizmetleri

Amsterdam Bulut Hizmetlerinin piyasaya sürülmesiyle müşterilerimiz, halihazırda tüm küresel veri merkezlerimizde mevcut olan güvenlik ve performansın aynısını bekleyebilirler. Bu platformu, hizmetinizin işletmenizle birlikte büyümesini her zamankinden daha kolay hale getirmek için oluşturduk. Tüm Bana Hosting Bulut hizmetleri şunları içerir:

  • 24 saat destek ve izleme
  • Ücretsiz geçiş
  • PCI uyumlu bulut barındırma
  • Magento, WooCommerce, WordPress, Drupal ve diğerleri için optimize edilmiş uygulama barındırma.

Bana Hosting Cloud istemcisiyseniz şunları da ekleyebilirsiniz:

  • Otomatik Ölçeklendirme: Öngörülen ve öngörülemeyen trafik artışları sırasında sitenizin çevrimiçi kalmasını sağlayın. Yalnızca kullandığınız kadar, kullandığınızda faturalandırılırsınız.
  • Bulut Hızlandırıcı: Sitenizin ziyaretçilerine neredeyse anında bir deneyim sunmak için sitenizin statik içerik (.jpg, .gif, .png, .bmp, .js, .css ve diğerleri) dağıtımını artırın.
  • Anında Geliştirme Siteleri: Bir düğmeye dokunarak geliştirme ve hazırlama ortamları oluşturun. Değişiklikleri korkmadan test edin ve kişisel olarak tanımlanabilir bilgilerin (PII) otomatik olarak temizlenmesiyle kullanıcı güvenliğini koruyun.


Sorunuz mu var? Satış ekibimizin cevapları var! Onlarla şu adresten iletişime geçin:
[email protected] doğuda, Pazartesi'den Cuma'ya sabah 9'dan akşam 5'e kadar.