Teknoloji Pazarlama, Bloglarınızdan ve Gadget'larınızdan Para Kazanın

Bana Hosting, Ani Trafik Artışlarına Karşı Otomatik Ölçeklendirmeyi Geliştiriyor

Bana Hosting, Ani Trafik Artışlarına Karşı Otomatik Ölçeklendirmeyi Geliştiriyor

Açık Kaynak Dijital Ticarette pazar lideri Bana Hosting, yoğun trafiğe sahip web sitelerini baskı altında sabit tutmak için tasarlanmış yeni bir özellik başlattı. Bana Hosting Gelişmiş Otomatik Ölçeklendirme, bu yılın tatil sezonunda beklenen aşırı trafik artışları sırasında ileriyi planlamak ve e-ticaret performansını optimize etmek isteyen ajanslar ve kuruluşlar için idealdir.

Sonraki Aşırı Otomatik Ölçeklendirme

Çevrimiçi mağazalar için çok sayıda web sitesi ziyaretçisine sahip olmak, fiziksel bir mağazada uzun kuyrukları yönetmeye benzer. Birçok kişi aynı anda ödeme yapmak için sıraya girdiğinde, akışı kolaylaştırmak ve tüketicileri öfkelendirmek yerine etkileşimde tutmak için yeni kasalar açılacak. Bana Hosting, web sitelerini trafik açısından sürekli olarak izleyen ve kullanıcı eşzamanlılığındaki artışları karşılamak için kaynakları dinamik olarak ekleyen bir özellik olarak Gelişmiş Otomatik Ölçeklendirme'yi başlattı. Bir ölçeklendirme etkinliği tetiklendiğinde ve Bana Hosting Otomatik Ölçeklendirme etkinleştirildiğinde, ürün sayfaları ve ödemeler hızlı ve kilitlenmeye karşı dayanıklı kalır ve tutarlı bir müşteri deneyimi sağlarken alışveriş sepetini terk etme oranını azaltmaya yardımcı olur.

Bana Hosting Üründen Sorumlu Başkan Yardımcısı Chris Lema, 'Önemli miktarda trafik olması iyi bir sorun olsa da, bununla baş etmeye hazır değilseniz, ömür boyu müşteri kaybedebilirsiniz' diyor. 'Otomatik ölçeklendirme sunmayan bir ana makine kullanıyorsanız veya ölçekleyebiliyorlar ancak otomatik değillerse, siteniz aşırı yüklendiğinde muhtemelen gecikmeler ve hatta çökmelerle karşılaşırsınız. Bana Hosting Gelişmiş Otomatik Ölçeklendirme etkinleştirildiğinde, “basitçe ayarlayın ve unutun”. Sihir otomasyonda yatıyor” dedi Lema.

Fiyatlandırma ve Stok Durumu

Gelişmiş Otomatik Ölçeklendirme, her Bana Hosting müşterisi için Managed Magento, Managed WooCommerce ve Managed WordPress planlarımızdan herhangi birinde ayda 99 ABD Doları karşılığında mevcuttur. Daha fazla kaynağa ihtiyaç duyulursa, daha fazla esneklik sağlayarak, günlük 50$ karşılığında 10 PHP çalışanı içeren ek konteynerler eklenebilir.

Okumak:  İçerik platformu ne yapar?

Bana Hosting olarak, KOBİ'ler ve onlar için içerik üreten Web Profesyonelleri için (gerçekten) yönetilen bir içerik ve ticaret platformu sunmaya odaklandık. Gelişmiş Otomatik Ölçeklendirme, trafik arttığında hızı, güvenliği ve mükemmel müşteri deneyimini koruyarak kurtarmaya gelir. Bana Hosting müşterileri flaş satışları tanıtabilir, viral hale gelen bir gönderideki etkinlikleri görebilir veya sitelerinin başarıyı karşılayabileceğinden endişe etmeden tatil alışverişi gibi sezonluk ani yükselişlere hazırlanabilirler.