Teknoloji Pazarlama, Bloglarınızdan ve Gadget'larınızdan Para Kazanın

Bana Hosting Satış Performansı Monitörünü Tanıttı

Bana Hosting Satış Performansı Monitörünü Tanıttı

SOUTHFIELD, Michigan 11 Ağustos 2021 — WordPress, WooCommerce ve Magento sitelerini ve mağazalarını optimize etmek için oluşturulmuş, tam olarak yönetilen, yüksek performanslı dijital ticaret bulut platformu Bana Hosting, bugün bunun tüm WooCommerce planlarında bir özellik olarak yayınlandığını duyurdu.

WooCommerce Otoritesi ve Ürünler ve İnovasyondan Sorumlu Başkan Yardımcısı Chris Lema, “WooCommerce mağaza sahiplerimizin çevrimiçi mağaza gelirlerinin sağlığına ilişkin kritik bilgiler sahibi olmalarını istedik” dedi. “Satıcılar çoğu zaman çevrimiçi mağazalarında hizmet kalitesinin düştüğünün farkında olmuyor. Çoğu izleme sistemi, sitenin tamamı kapalı olduğunda satıcıyı uyarır ancak ödeme işlemcileri veya site yavaşlığıyla ilgili sorunları tespit edemez. İstihbarat motorumuz, satıcılara satış trendleri hakkında uyarılar göndererek onlara çok ihtiyaç duydukları görünürlüğü sağlayacak ve mağaza satışları yavaşlıyorsa tekrar yoluna devam etmelerine olanak tanıyacak.”

Yönetilen WooCommerce Barındırma planlarının maliyetine dahil olan eklenen özellik, mağaza sahiplerinin, değişim olması durumunda gelir eğilimlerini anlamak için anında harekete geçebileceği anlamına gelir. Bir mağazanın satışlarını izleyecek ve bunları günlük/haftalık geçmiş performansa dayalı olarak tahmin edilen bir modele göre ölçecek. Mağazanın satışları, mağazanın belirli eğilimlerine göre “anormal” olacak şekilde yavaşladığında veya kaybolduğunda, monitör mağaza sahibini uyaracaktır.

“Bana Hosting'te odak noktamız KOBİ alanı ve onlara hizmet eden serbest çalışanlar ve ajanslardır. Bu odaklanma, çevrimiçi mağazalar için esnek ve dinamik bir platform yaratmanın ağır yükünü taşımak anlamına geliyordu. WooCommerce'i bir eklenti olarak kurmaktan çok daha fazlası (diğer birçok ana bilgisayarın yaptığı gibi), Yönetilen WooCommerce Barındırma ürünümüz tam bir çözümdür – özel kod, konteyner tabanlı dinamik bir platform, analiz ortakları, arama ve terk edilmiş sepet teknolojisi ve şimdi izleme olanağı sunar Satış Performansı için,” dedi Lema.

Okumak:  2024'te tekrar satış yasak mı? Yasalara nasıl uyum sağlanır ve sorunlardan nasıl kaçınılır?

WooCommerce, günümüzde çevrimiçi mağaza oluşturucular ve mağaza sahipleri için seçkin bir e-ticaret platformudur. İyi bilinen ve ücretsiz olan WordPress'in üstünde yer alır. İnsanlar WooCommerce'i daha az sınır sağlayan, esnekliğe sahip, kullanımı kolay bir platform olduğu için seçiyor.

“WooCommerce'in gücünü Bana Hosting'in sektör lideri dijital ticaret uzmanlığıyla birleştiriyoruz ve mağaza sahiplerimizin çevrimiçi potansiyelini, dijital ticaret barındırma konusunda uzman bir sağlayıcıya ve iş ortaklarına sahip olmaları beklentisiyle güçlendiriyoruz. başarı. Sektöre muazzam değer sağlayan açık kaynaklı inovasyon yoluyla öncülük etmekten heyecan duyuyoruz” dedi Lema.

Bana Hosting, WooCommerce ve platformu kullanan mağaza sahipleri ve acenteler için sürekli yeniliğin ön saflarında yer almaktadır. Bana Hosting'ten Yönetilen WooCommerce hakkında daha fazla bilgi için https://www.nexcess.net/woocommerce/ adresini ziyaret edin.

Bana Hosting Hakkında

Bana Hosting, WordPress, WooCommerce ve Magento sitelerini ve mağazalarını optimize etmek için oluşturulmuş, tam olarak yönetilen, yüksek performanslı bir bulut çözümü sağlayarak 20 yılı aşkın süredir KOBİ'lere ve onlar için içerik üreten tasarımcılara, geliştiricilere ve ajanslara hizmet vermektedir. Liquid Web Marka Ailesi'ndeki bir şirket olarak, 10 küresel veri merkezinin sahibi ve yöneticisiyiz ve toplu olarak 150 ülkeye yayılan 45.000'den fazla müşteriye hizmet veriyoruz ve özel bir uzman grubundan 7/24/365 benzersiz hizmet sağlıyoruz. Müşteri hizmetlerinde sektör lideri olan ve hızla genişleyen marka ailesi, on iki yıldır INC. Magazine'in En Hızlı Büyüyen 5000 Şirketi arasında yer alıyor.

Hakkında daha fazla bilgi edinin Liquid Web Marka Ailesi Ve StellarWP.