Teknoloji Pazarlama, Bloglarınızdan ve Gadget'larınızdan Para Kazanın

Bana Hosting, WooCommerce için StoreBuilder'ı Başlattı

Bana Hosting, WooCommerce için StoreBuilder'ı Başlattı

GÜNEYFIELD, MI. (23 Şubat 2021) — Açık Kaynak Dijital Ticaret alanında lider olan Bana Hosting, bugün kalabalığın arasından sıyrılan ilgi çekici ve özelleştirilmiş çevrimiçi mağazaları hızlı bir şekilde sunan akıllı, kodsuz bir e-Ticaret çözümü olan StoreBuilder'ın lansmanını duyurdu. Ürün, çevrimiçi ortama geçiş yapan ve teknik uzmanlığa veya kodlama bütçesine ihtiyaç duymadan kolay, akıllı mağaza oluşturma çözümlerine ihtiyaç duyan yeni işletmelerin körüklediği, hızla artan e-ticaret trendlerine yanıt olarak piyasaya sürüldü.

StoreBuilder, günümüzün mağaza sahipleri için en hızlı büyüyen e-Ticaret platformu olan WooCommerce'in gücünden yararlanıyor. Açık kaynak teknolojisidir ve iyi bilinen ve ücretsiz olan WordPress'in üzerinde yer alır. İnsanlar WooCommerce'i ücretsiz olduğu ve sınırsız esneklik sunduğu için seçiyor. StoreBuilder ile, dakikalar içinde farklı bir ana sayfa oluşturabilen, türünün ilk örneği olan bu kolay mağaza oluşturma uygulamasıyla çevrimiçi olmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Benzersiz web siteleri. Satmak için tasarlandı. Kodlamaya gerek yok.

Çoğu e-Ticaret platformu, çevrimiçi mağazalara aynı görünüm ve düzeni sağlayan aşırı kullanılan başlangıç ​​​​şablonları sunar. StoreBuilder'ın tescilli istihbarat motoru, e-ticaret sitenizi kurarken akıllı kararlar vermek için giyim, mücevher, ev eşyaları ve elektronik dahil 10 sektördeki binden fazla mağazadan elde edilen bilgileri kullanır. Sayfalar, menü öğeleri, ana sayfaya yerleştirilenler ve görünmesi gereken sıra öğelerinin tümü optimize edilmiştir. Kullanıcılar yalnızca birkaç veri girişiyle içeriğe hazır, özelleştirilmiş bir çevrimiçi mağazayı hızlı bir şekilde dönüştürebilir.

StoreBuilder kullanıcılarının güzel bir mağaza oluşturmak için yıllarca kodlama veya tasarım deneyimine ihtiyaçları yoktur. Sıfırdan başlamanın veya boş bir ekran karşısında hayal kırıklığına uğramanın hiçbir nedeni yok. StoreBuilder, en iyi uygulamaları temel alan yapay zeka odaklı bir Sihirbaz kullanarak, dakikalar içinde sezgisel, gezinmesi kolay, özelleştirme ve içeriğe hazır ve site ziyaretçilerini sadık müşterilere dönüştürmek için optimize edilmiş bir ana sayfa sunarak tüm işi yapar.

Okumak:  WordPress için En İyi 7 Veritabanı Eklentisi

“E-ticaret platformlarındaki şablonlar her yerdedir ve genellikle bir mağazanın diğerine benzemesine neden olur. Mağazanızın başarılı olmak için öne çıkması gereken, giderek büyüyen bir e-ticaret rakipleri alanında StoreBuilder, piyasadaki diğer tüm çözümlerden daha hızlı, türünün tek örneği bir mağaza vitrini yaratıyor” diyor Bana Hosting'in Ürünlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Chris Lema. “StoreBuilder herkesin karmaşık bir şekilde, hayal kırıklığı yaşamadan ve uygun bir fiyata çevrimiçi satış yapmaya başlamasına yardımcı oluyor”.

StoreBuilder ayrıca, sitenizden en iyi şekilde yararlanmak için kapsamlı işlevlere sahip yüksek performanslı bir e-ticaret platformu olan Bana Hosting'in Managed WooCommerce barındırma müşterileri için ücretsiz bir özellik olarak eklenmiştir.

Lansmanı kutlamak için StoreBuilder yeni kullanıcılara bir ay ücretsiz teklif ediyor. Daha fazla bilgi edinmek veya başlamak için www.nexcess.net/storebuilder adresini ziyaret edin.

Bana Hosting Hakkında

20 yılı aşkın süredir açık kaynak e-ticarette güvenilir lider olan Bana Hosting, her ölçekteki satıcı ve dijital ajansların çevrimiçi işlerini kurmalarına, yönetmelerine ve genişletmelerine yardımcı oluyor. Şirket, yeni başlayanlardan büyük çok uluslu çevrimiçi markalara kadar geniş bir yelpazede e-Ticaret çözümleri sunmaktadır.

Yönetilen ilk WooCommerce teklifinden Magento Bulut çözümlerinde pazar liderliği pozisyonuna kadar Bana Hosting, mağaza oluşturmada liderdir. Kanıtlanmış altyapımız, olağanüstü performansımız ve benzersiz e-Ticaret uzmanlığımız, Liquid Web Marka Ailesi'ndeki 45.000'den fazla küresel site ve mağazaya güç veriyor.

Daha fazla bilgi edinmek için www.nexcess.net / www.liquidweb.com adresini ziyaret edin.