Teknoloji Pazarlama, Bloglarınızdan ve Gadget'larınızdan Para Kazanın

Bana Hosting, WPQuickStart'lı Üyelik Sitelerini Tanıtıyor

Bana Hosting, WPQuickStart'lı Üyelik Sitelerini Tanıtıyor

SOUTHFIELD, Michigan 20 TEMMUZ 2021 — WordPress, WooCommerce ve Magento sitelerini ve mağazalarını optimize etmek için oluşturulmuş, tam olarak yönetilen, yüksek performanslı dijital ticaret platformu Bana Hosting, bugün yeni WPQuickStart WordPress çözümleri setindeki ilk ürünün, en hızlı ve en uygun fiyatlı yöntemin piyasaya sürüldüğünü duyurdu. WordPress'te bir üyelik sitesi oluşturmak için.

İçerik oluşturucuların 50'den fazla üyelik eklentisi arasından seçim yapma zorunluluğu, uyumlu eklentiler bulma ihtiyacı ve her şeyle çalışan bir tema seçme (yüzlerce zaman harcadıktan sonra bir şeyin işe yaramadığını anlama) yükünü ortadan kaldırır. dolar peşin.

WordPress topluluğunun tanınmış bir üyelik uzmanı olan Chris Lema, “Üyelik alanına giren veya bu alana giren kişiler için ideal çözümü tasarladık” diyor. “Mükemmel eklenti ve tema setini bir araya getirerek, birlikte çalışmayan ürünleri seçmenin getirdiği stresi ve gecikmeyi ortadan kaldırıyoruz. Artık işletme sahipleri, yaratıcılar ve geliştiriciler çok daha kısa bir sürede, normalde harcayacaklarından çok daha az bir maliyetle üyelik siteleri oluşturabiliyorlar.”

Bu çözüm, kullanımı en kolay WordPress üyelik eklentisi olan Kadence'nin önde gelen ve en hızlı büyüyen WordPress teması olan Restrict Content Pro ve Bana Hosting'ten tam olarak yönetilen barındırma ile birlikte gelir.

49 $'dan başlayan Üyelik paketleri, sezgisel bir kurulum sihirbazı ve sektör lideri Üyelik eklentisi sağlayıcısı Restrict Content Pro'dan olağanüstü değerle birlikte gelir. Yerleşik ödeme entegrasyonları, çok düzeyli abonelik paketleri, planlı ve otomatik e-postalar ve üye abonelikleri, ödemeler ve iş performansına ilişkin içgörüler için kullanımı kolay raporlama gibi güçlü özelliklere sahip her birine 349 ABD doları değerinde bir değer dahildir.

Okumak:  2024'te denemelisiniz: En iyi 10 yüksek performanslı açılış sayfası alternatifi.

Bana Hosting'in tam olarak yönetilen WordPress'i üzerine kurulduğundan kullanıcılar şunlara da güvenebilir:

  • Trafik dalgalanmaları sırasında eşzamanlılık için otomatik, anında ölçeklendirme
  • Yerleşik 22 konumlu İçerik Dağıtım Ağı (CDN) aracılığıyla iyileştirilmiş sayfa hızları
  • Ultra hızlı yükleme için yerleşik gelişmiş önbelleğe alma
  • WordPress uzmanlarından her zaman açık güvenlik izleme ve desteği 7/24/365

İçeriği Kısıtla Pro ve Kadence, StellarWPBana Hosting ile birlikte altında yaşayan Liquid Web Marka Ailesibüyüyen işletmelerin, kuruluşların ve onlar için yaratıcı tasarımcıların, geliştiricilerin ve ajansların çevrimiçi potansiyelini güçlendiriyor.

İnternetin %40'ından fazlası WordPress kullanıyor ve tasarımcıların, geliştiricilerin ve ajansların site ve mağaza oluşturmasını daha hızlı ve basit hale getirmeye odaklandık. CEO Jim Geiger, “Üstün WordPress eklentilerini üstün barındırma ile sihirbaz benzeri bir deneyimde birleştirme konusunda benzersiz bir konumdayız” diyor. “WordPress topluluğu için özel olarak tasarlanmış, hızla büyüyen dijital ticaret deneyimlerini etkinleştirmek hiç bu kadar kolay olmamıştı.”

Bu yenilikçi çözüm hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz.

Bana Hosting Hakkında

Bana Hosting, WordPress, WooCommerce ve Magento sitelerini ve mağazalarını optimize etmek için oluşturulmuş, tam olarak yönetilen, yüksek performanslı bir bulut çözümü sağlayarak 20 yılı aşkın süredir KOBİ'lere ve onlar için içerik üreten tasarımcılara, geliştiricilere ve ajanslara hizmet vermektedir. Liquid Web Marka Ailesi'ndeki bir şirket olarak, 10 küresel veri merkezinin sahibi ve yöneticisiyiz ve toplu olarak 150 ülkeye yayılan 45.000'den fazla müşteriye hizmet veriyoruz ve özel bir uzman grubundan 7/24/365 benzersiz hizmet sağlıyoruz. Müşteri hizmetlerinde sektör lideri olan ve hızla genişleyen marka ailesi, on iki yıldır INC. Magazine'in En Hızlı Büyüyen 5000 Şirketi arasında yer alıyor.

Hakkında daha fazla bilgi edinin Liquid Web Marka Ailesi Ve StellarWP.

Okumak:  En İyi 9 WordPress Üyelik Eklentisi (Ücretsiz ve Ücretli)

Medya bağlantısı

Rachel Martin, Bana Hosting Küresel Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı

[email protected]