Teknoloji Pazarlama, Bloglarınızdan ve Gadget'larınızdan Para Kazanın

Bedava Gaz Kartı Bulmanın En İyi 9 Yolu

Bedava Gaz Kartı Bulmanın En İyi 9 Yolu

Ücretsiz gaz kartları bulmak ve yakıttan tasarruf etmekle ilgileniyor musunuz? Aylık doğalgaz faturanız muhtemelen her ay en büyük giderlerinizden biridir. Artan gaz fiyatları moralinizi bozuyorsa, gazdan tasarruf etmenin ve ücretsiz gaz kartları bulmanın yolları var! Benzin fiyatları daha yüksek…

bulmakla ilgileniyorsun ücretsiz gaz kartları ve yakıttan tasarruf etmek mi istiyorsunuz?

Aylık doğalgaz faturanız muhtemelen her ay en büyük giderlerinizden biridir. Artan yakıt fiyatları moralinizi bozuyorsa, gazdan tasarruf etmenin ve ücretsiz gaz kartları bulmanın yolları var!

Benzin fiyatları bugünlerde normalden yüksek, dolayısıyla muhtemelen normalden daha fazla ödüyorsunuz.

Fiyatlardaki artışa rağmen benzin hâlâ çoğu insan tarafından işe, okula gitmek, ayak işlerini halletmek, sosyalleşmek ve daha fazlası için kullanılıyor. Bu hayatınızdan tamamen çıkarabileceğiniz bir lüks değil.

İşlerinizi bir araya getirmek veya araba kullanmak gibi yakıttan tasarruf etmenin yolları var, ancak söylediğim gibi, yakıt satın almak çoğu insan için önemlidir.

Neyse ki, arabanızın benzin deposunu doldurmak oldukça pahalı olsa da paradan tasarruf etmenin birçok yolu var.

Gaz tasarrufu yapmayı öğrenmek ve çevrimiçi olarak ücretsiz gaz kartları almak, düşük gelirli ailelere ve maddi yardıma ihtiyacı olanlara yardımcı olabilir. Sizin ve ailenizin işe, okula, tıbbi randevulara ve hayata gitmesine yardımcı olabilir.

Bugünkü yazımda sizler için ücretsiz gaz kartları bulabileceğiniz, ücretsiz gaz kuponlarına başvurabileceğiniz ve gaz yardım programlarına kaydolabileceğiniz yerler ve web sitelerinin yer aldığı bir kaynak listesi derledim.

Ücretsiz gaz kartı bulmanın şaşırtıcı sayıda yolu var ve bunları bugün sizinle paylaşmayı sabırsızlıkla bekliyorum!

Ayrıca gaz tasarrufu için bazı basit fikirler de ekledim. Bunlardan bazılarını daha önce denediniz, ancak umarız deneyecek daha fazla ipucu bulacaksınız.

İlgili: Ücretsiz Araba Nasıl Alınır?

Ücretsiz gaz kartı nasıl alınır?

Ücretsiz gaz kartları almak için Swagbucks'ı kullanın

Swagbucks, nakit iadesi ve ücretsiz hediye kartları kazanmak için kullanabileceğiniz çevrimiçi bir ödül platformudur.

Swagbucks platformunu kullanarak Chevron benzin istasyonlarına ücretsiz benzin kartları alabilirsiniz. Swagbucks web sitesi, yalnızca 5.000 puan karşılığında 50 dolarlık ücretsiz bir gaz hediye kartı alabileceğinizi söylüyor.

Swagbucks'ı yıllar önce kullanmaya başladım ve kolayca ekstra para kazanmamı sağladı. Swagbucks'a katılmak ücretsizdir ve tek ihtiyacınız olan bir internet bağlantısıdır. Yıllar boyunca Swagbucks'ta 100'ün üzerinde hediye çeki kazandım.

Swagbucks'ta para kazanmanın birçok yolu vardır, örneğin:

 • Web sitesindeki videoları izleme
 • Ücretsiz çevrimiçi oyunlar oynayın
 • Makbuzlarınız taranıyor
 • Swag butonu kurulumu
 • Kuponların basılması
 • Günlük soruları yanıtlıyor
 • Arama motorunu kullanırken internette arama yapmak

Ve dahası.

Swagbucks Nasıl Çalışır:

 1. Referans bağlantım aracılığıyla Swagbucks'a katılabilir ve 10$ bonus kazanabilirsiniz.
 2. Daha sonra çevrimiçi anketlere katılarak, normalde yaptığınız gibi internette arama yaparak, Swagbucks'ta videolar izleyerek ve çevrimiçi alışveriş yaparak puan kazanabilirsiniz.
 3. Daha sonra puanlarınızı PayPal nakit parası, hediye kartları (Amazon veya Walmart gibi) veya ücretsiz gaz kartları için kullanabilirsiniz.

Gördüğünüz gibi Swagbucks'ı kullanmak çok kolay!

Ayrıca Swagbucks İncelemesinden daha fazla bilgi edinebilirsiniz – Swagbucks'tan ne kadar kazanabilirsiniz?

Ücretsiz gaz kartları almak için Fetch Rewards'ı kullanın

Bir yılı aşkın süredir Fetch Rewards'ı kullanıyorum ve yiyecek ve diğer günlük alışverişlerden tasarruf etmek çok kolay.

Fetch Rewards, yaptığınız alışverişler için sizi ödüllendiren bir nakit para iadesi ve hediye kartı programıdır.

Fetch Rewards ile herhangi bir market, giyim mağazası, restoran, benzin istasyonu ve daha fazlasından aldığınız faturalarınızı Fetch Rewards programına göndererek puan kazanabilirsiniz.

Kazandığınız puanları daha sonra hediye kartları (Walmart, Uber, Target vb.) ve diğer ödüller için kullanabilirsiniz.

Tek yapmanız gereken cep telefonunuzla faturanızın fotoğrafını çekmek ve kolayca puan kazanmak. Ödül kazanmak için tüm makbuzlarımı Ödül Getir uygulamama tarıyorum.

Okumak:  Turkcell e şirket sıralamasında yer almak isteyenler için ipuçları ve stratejiler

Ödülleri Getirme nasıl çalışır:

 1. Normalde yaptığınız gibi alışveriş yapın
 2. İşiniz bittiğinde makbuzunuzu tarayın
 3. Fetch Rewards'da puan kazanın

Fetch Rewards'a buradan kaydolabilirsiniz.

Benzin istasyonlarında tasarruf etmek için Upside'ı kullanın

Upside size ücretsiz gaz kartları vermez, ancak gaz satın almanız gerektiğinde paradan tasarruf etmenin kolay bir yoludur.

Upside (eski adıyla GetUpside), alışverişlerinizden para kazanabileceğiniz benzin istasyonlarını, marketleri ve restoranları bulmanıza yardımcı olan kullanımı kolay bir uygulamaya sahiptir. Ücretsiz bir hesaba kaydolmanız ve ardından yakınınızdaki yerleri bulmak için Upside uygulamasına göz atmanız yeterlidir.

Benzin istasyonlarında galon başına 0,25 $, market alışverişlerinde %30'a kadar ve restoranlarda %45'e kadar nakit iadesi kazanabilirsiniz. Bu program, günlük alışverişlerinizde tasarruf etmenize yardımcı olarak enflasyonist maliyetleri dengelemenize yardımcı olabilir.

Uygulama kullanıcıları Shell benzin istasyonlarını, Phillips 66, Burger King, Dunkin Donuts, Piggly Wiggly ve daha fazlasını bulabilir. ülke çapında 50.000'den fazla noktada nakit kazanabilirsiniz.

En sevdiğim Upside özelliklerinden biri, bölgenizdeki her benzin istasyonunun bir depo benzin için ne kadar ücret aldığını gösteren bir haritadır. Bu, mümkün olan en düşük fiyatı bulmanıza yardımcı olurken aynı zamanda size nakit iadesi de sağlar.

Daha fazla bilgi edinmek için Upside'a buradan göz atabilirsiniz.

İncelememde daha fazla bilgi edinebilirsiniz: Kaba İnceleme: Bu Uygulama Benzin Pompasında Geri Ödemeye Değer mi?

Yerel bir hayır kurumuna başvurun

Düşük gelirli biriyseniz ilgilenirsinizÜcretsiz gaz hediye kartlarını nasıl alabilirim?” o zaman hayır kurumuyla iletişime geçmek isteyebilirsiniz.

Bazı kuruluşlar düşük gelirli aileler için ücretsiz gaz kuponları sunmaktadır; dolayısıyla yerel kiliseler, devlet kurumları, kar amacı gütmeyen kuruluşlar vb. iletişime geçmeye değer.

Yakınınızdaki hükümet ve hayır kurumları için ücretsiz gaz kartları konusunda yardımcı olabilecek bazı fikirler:

 • Sorulacak yerlerden biri yerel Kurtuluş Ordunuz olabilir. Kurtuluş Ordusu'nun bazen acil durumlarda (örneğin sağlık bakımı, yeni bir iş görüşmesine gitme vb.) gaza ihtiyacı olan ailelere verilen ücretsiz gaz kuponları vardır.
 • Yerel kiliseler, United Way (2-1-1 programı aracılığıyla), Katolik Yardım Kuruluşları, yerel yemek depoları vb. — Bazen maddi yardımda bulunuyorlar, ulaşım yardımı yapıyorlar, ihtiyaç sahiplerine bedava gaz kartı veriyorlar. Ayrıca bu kuruluşlar tıbbi randevulara gitmenize, işsizseniz iş aramanıza yardımcı olabilir ve size ve ailenize başka türde destek sunabilir.
 • Eğer bir devlet yardım programındaysanız (Medicaid gibi), tıbbi randevulara katılmak için bir geri ödeme programı aracılığıyla ücretsiz gaz kuponları alabilirsiniz. Medicaid kartınızın arkasında, acil olmayan ulaşım programı hakkında bilgi almak için arayabileceğiniz bir telefon numarası bulunmalıdır.
 • Free Gas USA – Bu, hanelerin gaz parasıyla gaz satın almasına yardımcı olmayı amaçlayan bir hibe programıdır.

Aynı kar amacı gütmeyen kuruluşların birçoğu iş danışmanlığı, acil ve acil olmayan ulaşım, elektrik faturaları, tatil sırasında çocuklarınız için oyuncaklar, gazi destek hizmetleri, bağımlılık hizmetleri, eski hükümlüler için yeniden giriş programları ve daha fazlasını sağlıyor. Bazı durumlarda nasıl gaz kartı alacağınızı öğrenmenize yardımcı olsalar da, aileler ve ihtiyacı olan kişiler için harika kaynaklardırlar.

Eğer düşük gelirliyseniz ve maddi yardıma ihtiyacınız varsa bu sizin için bir seçenek olabilir. Ücretsiz acil durum gaz kuponları kar amacı gütmeyen kuruluşlar tarafından sunulmaktadır, ancak kaynaklar finansman nedeniyle sınırlıdır.

Ücretsiz gaz kartı arzının az olması nedeniyle bu, her ay kullanımınıza sunulacak bir seçenek değildir. Bunlar, çok ihtiyaç duyduğunuz tıbbi randevuya, yeni işteki ilk haftanıza veya iş görüşmesine gitmenize yardımcı olmak için özel olarak tasarlanmıştır.

Muhtemelen bir başvuru formu doldurmanız gerekecek ve hatta ihtiyacınızı belirlemek için yüz yüze görüşme yapmanız bile gerekebilir. Mülakat veya başvuru sırasında, gaz faturaları konusunda neden yardıma ihtiyacınız olduğunu kanıtlamanız ve maaş bordrolarınızın kopyalarını onlara vermeniz gerekebilir.

Yakınlarda nereye bağlanabileceğinizi görmek için Google'da “yakındaki düşük gelirli aileler için ücretsiz gaz kuponları” aramanızı öneririm.

bedava gaz kartı nasıl bulunur

Kredi kartı ödülleri alın

Sadece kredi kartı kullanarak her ay yakıt bütçenize yansıtılabilecek ödüller kazanabilirsiniz.

Yıllardır ödül kredi kartlarını kullandım ve şu anda kullandığım tek şey onlar.

Çalışma şekli, kartınızı her kullandığınızda farklı kategorilerdeki harcamalarınız için puan kazanmanızdır. Benzin alımları için size daha fazla puan kazandıracak şekilde tasarlanmış kartlar bulunurken, diğerleri alışveriş veya seyahat masrafları için daha fazla puan sunuyor.

Okumak:  İçerik oluşturucular için en iyi 5 oyun yakalama kartı

Yalnızca kredi kartınızı kullandığınız için puan ve ödüller kazanırsınız, ancak ödüllerin buna değmesi için her ay bakiyenizin tamamını ödediğinizden emin olmanız gerekir!

Ödül kredi kartı kullanılarak uçak biletleri, hediye kartları, otel konaklamaları, nakit para ve daha fazlası kullanılabilir. kazanabilirsin.

Beğendiğim iki kart şunları içeriyor:

Bazı kredi kartları, sizi o belirli kartı kullanmaya ikna etmek için yılın belirli zamanlarında size %5 gibi daha yüksek bir ödül yüzdesi de verir. Hatta faydalanmak için doğalgaz kredi kartı başvurusunda bile bulunabilirsiniz.

Hediye kartlarını kredi kartı ödülleriniz üzerinden kullanabileceğiniz gibi, kazandığınız puanları nakit olarak kredi kartınıza aktarıp daha sonra bu parayı gaza harcayabilirsiniz.

Not: Kredi kartlarını sorumlu bir şekilde kullanabiliyorsanız, ödüllerini almak için kredi kartlarını kullanmak iyi bir fikirdir. Ödül kazanmak için borç almak akıllıca değildir.

Bakkalınızın sadakat kartı ödül programına kaydolun

Pek çok marketin kaydolabileceğiniz ve yakıt ödülleri kazanabileceğiniz bir sadakat kartı vardır. Genellikle ücretsiz olmalarının yanı sıra, o mağazadaki belirli ürünlerin fiyatlarını da düşürürler.

Ayrıca benzin deponuzu doldurarak puan kazanabilirsiniz.

Exxon Mobil, Shell, BP, QuickTrip vb. Ülke genelinde marketlerdeki yakıt ödül programlarına katılan birçok benzin istasyonu

Genellikle şu şekilde çalışırlar:

 1. Bir dahaki sefere markete gittiğinizde karta kaydolacaksınız. Kaydolmak beş dakika veya daha kısa sürer ve ödül programını hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.
 2. Ödeme sırasında telefon numaranızı girin veya üyelik kartınızı kaydırın.
 3. Alışverişinizi tamamladıktan sonra son alışverişinizden ne kadar puan kazandığınızı ve muhtemelen o ay/yılda kazandığınız toplam puanları görebilirsiniz. Bu genellikle makbuzunuzun herhangi bir yerinde yazdırılır.
 4. Daha sonra ağ içi bir benzin istasyonuna gidebilir ve puanlarınızı kullanabilirsiniz. Puanlarınızı kullanmak için benzin pompasında üyelik kartınızı okutmanız veya telefon numaranızı girmeniz yeterlidir.

Market puanlarımı kullanarak pompada galon başına 1,00 dolara varan indirim elde edebildim. Bu çok kolay ve birçok market bunun gibi bir ödül programına katılıyor.

Sadakat programları sunan bazı marketler şunları içerir:

 • Kroger – Kroger ile Kroger mağazalarından her alışverişinizde yakıttan tasarruf edebilirsiniz. Harcadığınız her 1$ için 1 yakıt puanı kazanabilirsiniz.
 • City Market – City Market ile City Market mağazalarından her alışverişinizde yakıttan tasarruf edebilirsiniz. Harcadığınız her 1$ için 1 yakıt puanı kazanabilirsiniz.
 • Safeway – Safeway ile mağazalarında harcadığınız her 1 $ için 1 yakıt puanı kazanırsınız.
 • Albertsons – Albertsons ile Albertsons mağazalarından her alışverişinizde yakıttan tasarruf edebilirsiniz. Harcadığınız her 1$ için 1 yakıt puanı kazanabilirsiniz.
 • Piggly Wiggly – Piggly Wiggly ile Piggly Wiggly mağazalarından her alışverişinizde yakıttan tasarruf edebilirsiniz. Harcadığınız her 1$ için 1 yakıt puanı kazanabilirsiniz.
 • Harris Teeter – Harris Teeter ile harcadığınız her 1$ için 1 yakıt puanı kazanabilirsiniz. Puanlarınızı Harris Teeter Fuel, BP benzin istasyonları ve Amoco'da kullanabilirsiniz.
 • Stop & Shop – Stop & Shop ile mağazada harcadığınız her 1 $ için 1 puan kazanırsınız. Her 100 puan, galon başına 10 sent indirimle, 20 galona kadar galon başına maksimum 1,50 $ indirimle kullanılabilir. Puanlarınızı Stop & Shop benzin istasyonlarında ve Shell benzin istasyonlarında kullanabilirsiniz.

Ve daha birçok bakkal var. Ayrıca, yukarıdaki marketlerin çoğu için, mağazalarından hediye benzin kartları satın aldığınızda yakıt puanı bile kazanabilirsiniz, böylece tasarruflarınızı da bu şekilde artırabilirsiniz. Bunları toplamak, onlardan gaz hediye kartı almanız ve kartı satın aldığınızda puan kazanmanız, ardından bu puanları ve satın aldığınız gaz hediye kartını kullanmanız anlamına gelir.

Ayrıca şehir dışında olduğunuzda bakkal sadakat programlarına kaydolmanızı da öneririm. Çok sık kullanmasanız bile sundukları mağaza indirimleri, kaydolmak için harcadığınız birkaç dakikaya değecektir!

Ücretsiz gaz kartları için anketleri yanıtlayın

Birçok çevrimiçi anket şirketi, sitelerindeki pazar araştırması anketlerini yanıtlamanız için size hediye kartları veya nakit para öder.

Şirketler mevcut ve potansiyel müşterilerinin ürünleri, hizmetleri ve şirketleri hakkında ne düşündüğünü öğrenmek için her zaman anketlerden yararlanır. Bu değerli bir pazar araştırmasıdır, dolayısıyla size nakit paraya ve hediye kartlarına dönüşen puanlarla ödeme yaparlar.

Anketlerinizle şirketler, ürünlerini nasıl geliştirebilecekleri konusunda değerli geri bildirimler alırlar ve bunun karşılığında size ödeme yaparlar.

Yasal çevrimiçi anket şirketlerinin listesi:

 1. Amerikan Tüketici Görüşü
 2. Anket Bağımlısı
 3. Gelen KutusuDolar
 4. Markalı Anketler
 5. Çam ağacı üzerine bir araştırma
 6. Ödül Asi
 7. Kullanıcı Röportajları
 8. Puanlarım
 9. BizBilgi
 10. Ürün İnceleme İşleri
 11. Rakuten İçgörüsü
Okumak:  Samsung A51 Fiyatları ve Özellikleri: Ekonomik Seçeneklerle Samsung A51 Fiyatı Karşılaştırması

En fazla anket fırsatına sahip olacağınız için birden fazla siteye kaydolmanızı öneririm.

Gaz hediye kartı promosyonlarını bulun

Bazen Publix ve CVS Pharmacy gibi marketler ve eczaneler gaz hediye kartlarıyla ilgili fırsatlar sunuyor.

Örneğin, bir mağaza 50$ değerindeki gaz hediye kartlarında 10$ indirim sunabilir. Bu, 50 dolarlık bir gaz kartı için 40 dolar ödeyeceğiniz anlamına geliyor. Başka bir örnek, mağazada 50 ABD doları veya daha fazla harcama yaptığınızda bir mağazanın 10 ABD doları tutarında gaz kartı vermesidir.

Bu promosyonları bulmanın en iyi yolu, gaz kartı tekliflerinin ne zaman mevcut olduğunu görmek için mağazanın haftalık ilanlarını kontrol etmektir.

İndirimli gaz kartlarını çevrimiçi satın alın

İndirimli hediye kartlarını çevrimiçi olarak satın alabileceğinizi biliyor muydunuz? İnsanların kullanılmamış veya kısmen kullanılmış hediye kartlarını sattığı birçok hediye kartı satış sitesi bulunmaktadır.

Bu sitelerin çalışma şekli, hediye kartını satan kişinin herhangi bir nedenden dolayı artık onu istememesi ve hediye kartının çöpe gitmesine izin vermek yerine onu hediye kartı pazarında listelemesidir. Hediye kartını satan kişi ekstra para kazanabilir ve siz de günlük işlerden tasarruf edebilirsiniz.

Raise bazen indirimli gaz hediye kartları sunan bir sitedir. Bunlar Speedway, BP ve Citgo'ya hediye kartları olabilir.

Benzin fiyatlarının yüksek olması nedeniyle şu anda en büyük indirimleri bulamazsınız ve bunlar geçici olarak indirimde olabilir, ancak göz atmaya değer.

Raise, indirimli gaz hediye kartları bulmak için kullanılan platformlardan yalnızca biri; CardCash ise başka bir popüler site.

Gazdan nasıl tasarruf edilir

Nasıl ücretsiz gaz kartı alacağınızı öğrendiniz, ancak gazdan tasarruf etmenin başka yolları da var. Aşağıda gaz tasarrufuna yönelik en önemli ipuçlarımdan bazıları yer almaktadır:

 • Yakınınızdaki en ucuz benzin istasyonunu bulmak için Gasbuddy'yi kullanın.
 • Görevlerinizi birleştirin ve en doğrudan rotayı kullanın, böylece ileri geri gidip yakıt israfına uğramazsınız.
 • Galon başına en iyi kilometreyi elde etmek için lastiklerinizi uygun şekilde şişirin.
 • Aracınızın en iyi şekilde çalışmasını sağlamak için aracınızda yağ değişimi gibi gerekli bakımları tamamlayın.
 • Arabanızdaki gereksiz ağırlıktan kurtulun. Bagajınızda veya arka koltuğunuzda çok fazla eşya varsa arabanızı temizleyerek daha iyi yakıt tasarrufu sağlayabilirsiniz.
 • Mantıklı olduğunda toplu taşımayı kullanın.
 • Sabit bir hızda sürün ve çok hızlı sürmeyin veya düzensiz fren yapmayın.
 • Araba kullanmak yerine daha çok bisiklet sürün.
 • Ekstra para kazanmak için şirketle ortak olun ve arabanıza bir görüntülü reklam yerleştirin.

Diğer alanlarda tasarruf edin

Gazdan tasarruf etmenin yollarını bulmakta veya ücretsiz gaz kartları bulmakta sorun yaşıyorsanız, paradan tasarruf etmenin diğer yollarını düşünün. Tasarruf ettiğiniz parayı gaz alımınıza yatırmanız mümkün olabilir.

Tasarruf etmenin veya kazanmanın başka yollarını bulmanıza yardımcı olabilecek yazdığım makalelerin bir listesi:

Bedava gaz nasıl alınır?

Umarım ücretsiz gaz kartı alma konusundaki bugünkü makalemizi beğenmişsinizdir. Gazdan tasarruf etmenin ve ücretsiz gaz kartları bulmanın birkaç farklı yolunu öğrendiniz.

Benzin ve dizel fiyatları bütçenizi etkiliyorsa, paradan tasarruf etmenin ve benzin maliyetlerinizi en azından biraz azaltmanın yolları var.

Bu listedeki seçeneklerden bazıları diğerlerinden daha iyi olabilir, bazıları ise uzun vadeli olmaktan çok geçici olabilir. Bir devlet kurumundan veya yerel hayır kurumundan alacağınız ücretsiz gaz kuponu kısa vadede faydalı olabilir ancak kalıcı bir çözüm değildir. Ancak acil durumlarda size yardımcı olabilecek bir şeydir.

Bu makaledeki diğer fikirler, anketleri doldurmak gibi daha fazla çalışmayı gerektirir.

Bazı seçenekler galon başına 1 dolara kadar (veya daha fazla) tasarruf etmenize yardımcı olabilir ve hatta paranızın karşılığını en iyi şekilde almak için bu tasarrufları biriktirebilirsiniz.

Benzin deponuzu doldurmanın maliyeti sizi nasıl etkiler? Ücretsiz gaz kartı almanın size ve ailenize nasıl faydası olacak?
Posta listemize üye olun:

Bizi Facebook üzerinden takip et!