Teknoloji Pazarlama, Bloglarınızdan ve Gadget'larınızdan Para Kazanın

Bir saatte nasıl para kazanılır: 15 gerçek yol

Bir saatte nasıl para kazanılır: 15 gerçek yol

Bir saat içinde nasıl para kazanılacağını öğrenmek ister misiniz? İster beklenmedik bir fatura için ister özel bir satın alma için para biriktiriyor olun, iyi haber şu ki, bir saat veya daha kısa sürede para kazanmanın birçok gerçek yolu var. Bunlar ekstra gelir elde etmenin yolları olabilir veya belki…

Öğrenmek istiyorsun bir saatte nasıl para kazanılır?

İster beklenmedik bir fatura için ister özel bir satın alma için para biriktiriyor olun, iyi haber şu ki, bir saat veya daha kısa sürede para kazanmanın birçok gerçek yolu var.

Bunlar ekstra gelir elde etmenin, hatta tam zamanlı bir iş olmanın yolları olabilir.

Öğrenci kredim varken bir saat içinde para kazanmanın farklı yollarını buldum. Bunu yaptım çünkü tam zamanlı işim hakkında bir şeyleri hızlıca özetlemek istedim – örneğin işten önce, sonra ve öğle yemeği molası sırasında. Ayrıca, örneğin bir saatten daha kısa sürede paraya hızlıca ihtiyaç duyduğum zamanlar da oldu ve elimde nakit olsun diye bunu gerçekleştirmenin yollarını bulmam gerekiyordu.

Bir saat veya daha kısa sürede para kazanmanızın başka nedenleri de olabilir. Eğer bu sizseniz, 60 dakika veya daha kısa sürede nasıl para kazanılacağını öğrenmek için aşağıyı okumaya devam edin!

Temel Çıkarımlar

 • İstenmeyen eşyalarınız varsa (artık giymediğiniz kıyafetler gibi) bunları satın. Uygulamaları kullanabilir veya bir ikinci el mağazasına gidebilirsiniz; onlar size anında nakit para verebilirler.
 • Özel ders verme veya köpek gezdirme gibi faydalı hizmetleri satabilirsiniz. Bu işler, harcadığınız zamanın karşılığında size anında ödeme yapar.
 • Çevrimiçi anketlere katılarak hızlı para kazanabilirsiniz. Survey Junkie veya Swagbucks gibi web siteleri, görüşlerinizi paylaştığınız için size ödeme yapar.

Bir saat içinde para kazanmanın en iyi yolları

Her gün ayıracak bir saatiniz olsa da, ya da tam anlamıyla bir saat sonra para kazanmaya ihtiyacınız olsa da, bazı seçenekleriniz var.

bahçe satışıyla bir saat içinde para kazanmak için eşya sat

İstenmeyen eşyalarınızı satarak bir saat içinde para kazanın

Evde artık kullanmadığınız eşyalarınız mı var? Çoğu zaman bu şeyi bir saat içinde nakde çevirebilirsiniz!

Bunu yapmanın birkaç kolay yolu vardır.

 • Giyim ve takı – Dolabına bak. Artık giyilmeyen kıyafetler var mı? Çocukken onları bir ikinci el mağazasına veya konsinye mağazasına götürün. Az kullanılmış kıyafetlerinizi alıyorlar ve siz de nakit parayla çekip gidiyorsunuz!
 • Oyuncaklar ve oyunlar – Ortalıkta duran oyuncaklarınız veya video oyunlarınız varsa bunları da satabilirsiniz. Çocuklar o kadar hızlı büyüyor ki onlara yeniden sevilecekleri yeni bir yuva bulabilirsiniz.
 • Kullanılmamış hediye kartları – Kullanmadığınız hediye kartlarınız varsa satabilirsiniz!
 • Diğer şeyler – Elektronik eşyalar, kitaplar veya eski mobilyalar da satılabilir.

gibi platformlarda bir şeyler satabilirsiniz Decluttr, Facebook Marketplace, Craigslist ve eBay. Bunların hepsini (artı daha fazlasını!) sattım ve kullanımları çok kolay.

Kurtulmanız gereken çok fazla eşyanız varsa garaj satışı bile yapabilirsiniz.

Ücretsiz Eğitim: Öğeleri Çevirerek ve Yeniden Satarak Nasıl Para Kazanılır?

10

Bu ücretsiz atölye çalışması size saygısızlık işine nasıl gireceğinizi öğretecek. Size mobilya, elektronik eşya, ev aletleri ve bulabileceğiniz diğer her şeyi nasıl satacağınızı öğretecek.

Çimleri biçin veya kar küreğiyle biçin

Kar biçerek veya kürekleyerek bir saatte para kazanabilirsiniz. Bu işler hızlı bir şekilde yapılabilir ve iş bittikten hemen sonra ödeme alırsınız.

Başlamak için bir çim biçme makinesine, küreğe ve/veya kar püskürtme makinesine ihtiyacınız olacak ve bunu genellikle avlu başına yaklaşık 50 $ daha fazla bir fiyata alabilirsiniz.

İyi bir iş çıkarmak, insanların sizden geri gelmenizi istemesi veya sizi arkadaşlarına tavsiye etme olasılığını artırır. İşleri iyi yapmak için zaman ayırın. Herhangi bir şey yapmaya başlamadan önce onlara ne kadar harcamak istediklerini mutlaka sorun, çünkü bu şekilde ikiniz de fiyat üzerinde anlaşırsınız!

Son satın alma işlemini iade et

İhtiyacınız olmayan veya henüz kullanmadığınız bir şey satın aldıysanız, onu iade etmek para kazanmanın hızlı bir yoludur.

Okumak:  WordPress Yazılarında Satış Ortaklığı Bağlantıları Nasıl Kullanılır?

Kaç kişinin satın aldığı ancak henüz kullanmadığı şeylere sahip olması şaşırtıcı. Gerçekten paraya ihtiyacınız varsa, bu başlangıç ​​için harika bir seçenek olabilir.

İlk önce makbuzunuzu bulun. Bu, ürün için ödeme yaptığınızı ve ürünü ne zaman teslim aldığınızı gösterir. Fatura yok? E-postanızı veya çantanızı kontrol edin. Bazen mağazalar size makbuzları e-postayla gönderir veya bunları alışveriş çantanıza koyar.

Ardından mağazanın iade politikasını kontrol edin. Bazı mağazalar, ürünleri 30 veya 60 gün gibi belirli bir süre içinde iade etmenize izin verir. Acele edin; çok uzun süre beklerseniz geri alamazsınız!

Mağazaya gitmeden önce ürünün iyi durumda olduğundan emin olun. Satın aldığınız zamankiyle aynı görünmelidir. Mümkünse orijinal ambalajında ​​iade edin. Satın aldığınız ürünü iade etmek için ihtiyacınız olanların listesi:

 • Fişiniz (veya e-posta kanıtı)
 • Öğe (kullanılmamış ve kırılmamış)
 • Ambalajlama (gelen kutu veya çanta)

Mağazanın müşteri hizmetleri masasına gidin ve ürünü iade etmek istediğinizi bildirin. Kibar olun; bu işlerin daha sorunsuz ilerlemesini sağlar. Mağazaya gitmek istemiyorsanız bazı mağazalar ürünü geri göndermenize izin verebilir.

Bazı öğelerin iade edilemeyeceğini lütfen unutmayın. Açılmış DVD'ler veya kulaklıklar gibi kişisel eşyalar normalde mağazaya iade edilemez. Öğeleri satın almadan önce iade politikasını bilmek her zaman iyi bir fikirdir.

Bir saat içinde para kazanmak için yemek servisi yapın

Hızlı para kazanmak ve esnek ekonomiden yararlanmak istiyorsanız, market veya restoran yemekleri gibi yiyecekleri teslim edebilirsiniz. Instacart, Uber Eats ve DoorDash gibi şirketler teslimat şoförü olarak kaydolmanıza olanak tanıyor.

Başlamak için bir arabaya, bisiklete veya scooter'a ihtiyacınız var ve çalışmak istediğiniz şirkete kaydolmanız gerekiyor. Daha sonra uygulama aracılığıyla siparişleri telefonunuza alacak, restorana veya markete gidecek, yemeği alacak ve müşterinin bulunduğu yere (bu onun evi veya işyeri olabilir) teslim edeceksiniz.

Kişi başına veya teslim edilen yemek başına ödemenin yanı sıra bahşiş alacaksınız.

Çalışmak istediğiniz saatleri seçebilir ve sadece bir saat veya istediğiniz kadar çalışabilirsiniz.

Hatta Amazon Flex ile perakendecilere paket bile teslim edebilirsiniz!

Instacard

9

Instacart, yiyecek satın alıp dağıtarak ekstra para kazanmak isteyenler için popüler bir web sitesidir. Instacart boş zamanlarınızı ekstra para kazanma şansına dönüştürmenize olanak tanır.

Araç paylaşımı şirketleri için harekete geçin

Hızlı para kazanmak istiyorsanız Uber veya Lyft gibi şirketlerde araç kullanmaya başlayabilirsiniz.

İnsanlara arabanıza binmeleri için para ödüyorsunuz ve ne kadar çok araba kullanırsanız o kadar çok para kazanabilirsiniz.

Ortalama olarak sürücüler saatte yaklaşık 20 dolar kazanabiliyor. Bazı şehirlerde sürücüler saatte 30 dolardan fazla kazanabiliyor.

Yoğun bölgelere odaklanarak (konser öncesi ve sonrası) ve yoğun saatlerde (örneğin Cumartesi gecesi) araç kullanarak kazancınızı daha da artırabilirsiniz. Böylece zamanınızın her saati için daha fazla para kazanabilirsiniz!

Çevrimiçi anketleri yanıtlayın

Hızlı para kazanmak istiyorsanız ücretli çevrimiçi anketlere katılmayı deneyebilirsiniz. Pazar araştırması şirketleri, ürünlerini daha iyi hale getirmek için geri bildiriminize ihtiyaç duyarlar, bu nedenle zamanınızın karşılığını size öderler.

Anketlere katılabileceğiniz bazı ücretli anket siteleri şunlardır:

 1. Amerikan Tüketici Görüşü
 2. Anket Bağımlısı
 3. Swagbuck'lar
 4. Gelen KutusuDolar
 5. Markalı Anketler

Ne yapalım:

 1. Abone: Anket sitesinde ücretsiz bir hesap oluşturun.
 2. Bir anket seçin: İlginizi çeken birini seçin.
 3. Dürüst cevaplar verin: Size sorulan sorular hakkında gerçekten ne düşündüğünüzü paylaşın.
 4. Ödüller kazanın: Bitirdikten sonra site size puan veya para verecektir.

Anketleri yanıtlayarak para kazanmak her zaman hızlı değildir ve sizi zengin yapmaz. Ancak bir saatiniz varsa, bu biraz ekstra para kazanmanın basit bir yoludur.

Benim için yıllar boyunca birçok soruya cevap verdim. Gün içindeki küçük molalarımda, örneğin işten önce ve sonra, öğle yemeği molalarında, arabada yolcu olduğum zamanlarda vb. Sorulara cevap vermeyi seviyorum. Bunları yanıtlamak kolaydır ve genellikle birkaç dakika sürer.

Markalı Anketler

9

Marka Anketleri, fikrinizi paylaşmanız karşılığında sizi nakit para ve hediye kartlarıyla ödüllendiren en popüler anket sitelerinden biridir. Anket başına 0,50 ila 5,00 ABD Doları arasında herhangi bir yerden ödeme alabilirsiniz.

bir saatte nasıl para kazanılır

Craigslist'te bulunan tuhaf işleri yapın

Craigslist'in web sitesinde insanların hemen yapması gereken işleri bulabileceğiniz bir iş bölümü var. Bunlar genellikle tek seferlik işlerdir, ancak yarı zamanlı ve tam zamanlı işler de mevcuttur.

Craigslist'te bir iş yaptığınızda genellikle kısa bir görevi tamamladıktan hemen sonra ödeme alırsınız. Bu, paranızı aynı gün alacağınız anlamına gelir.

Şehrinizdeki Craigslist konserlerini bulmak için Craigslist'e gidin ve “konserleri” arayın.

Craigslist'te hızlı bir arama yaparak bulduğum bazı konserler ve görevler:

 • temizlikçi
 • Taşıyıcı
 • Odak grupları
 • Bir teknenin suya indirilmesine yardım edin
 • Bahçecilik yardımı
 • Evin boyanmasına yardım et
 • Çim biçme

Odak gruplarına katılın

Para kazanmanın hızlı bir yolunu mu arıyorsunuz? Odak gruplarına katılmak ekstra para kazanmanın eğlenceli bir yolu olabilir ve çoğu zaman bir saat veya daha kısa sürer.

Okumak:  İşte DreamHost'in Sponsorlu WordCamp Yarışması Nasıl...

Odak grubu, ürün veya hizmetler hakkında konuşan küçük bir grup insandır. Şirketler, sizin gibi müşterileri hakkında daha fazla bilgi edinerek ürünlerini daha iyi hale getirmek için içgörülerinizi kullanır.

Kullanıcı Röportajları, katılabileceğiniz odak gruplarını bulmak için popüler bir sitedir.

Geçmişte bir kullanıcı görüşmesi yapmıştım ve yalnızca bir saatlik çalışma için 400 dolar almıştım. Çok basitti ve her şey, tanınmış bir şirket (aslında dünyanın en büyük şirketlerinden biri) için yeni bir özellik fikrimi görebildiğim bir video görüşmesi aracılığıyla çevrimiçi olarak gerçekleşti. ).

Düşüncelerinizi ve fikirlerinizi paylaşarak saatte 50-100$ veya daha fazla kazanabilirsiniz.

Kullanıcı Röportajları

10

Kullanıcı Röportajları, pazar araştırması için çok iyi ödeme yapar ve her biri 50-100 ABD Doları veya daha fazla ödeyerek çevrimiçi en yüksek ödeme yapan anketlerden biridir. Ortalama 60 dolardan fazla ödüyor.

Gizemli alışveriş

Hızlı bir şekilde, örneğin bir saat içinde para kazanmak istiyorsanız, gizli müşteri olmayı deneyebilirsiniz. Gizli müşteriler, sizin ve benim gibi alışveriş yapmak ve yorum bırakmak için para alan kişilerdir.

Yıllar boyunca ekstra para kazanmak ve bedava şeyler almak için pek çok gizemli alışveriş yaptım. Bu, telefonla (telefonu cevaplarken müşteri hizmetlerini değerlendirmek gibi) veya mağazada şahsen yapılabilecek kolay bir iştir. Çoğu esrar mağazası da bir saatten az sürüyor! Hatta 5 dakikadan az süren pek çok şey yaptım.

Gizli alışverişin işleyiş şekli, genellikle ürünleri satın almanız veya hizmetleri denemeniz, mağazanın ne kadar temiz olduğuna veya personelin iyi olup olmadığına dikkat etmeniz ve işiniz bittikten sonra gizli müşterinin size sorduğu soruları yanıtlamanızdır. .

Plazma bağışı

Bir saatte para kazanmanın yollarını arıyorsanız plazma bağışında bulunup bunun karşılığını alabilirsiniz.

Bağış yapmaya gittiğinizde merkez, sağlıklı olduğunuzdan ve plazmanızın başkalarına yardım etmek için kullanılabileceğinden emin olmak için kanınızı test edecektir.

Plazma bağışlayarak kazanabilecekleriniz:

 • Bağış başına 20-50$
 • Düzenli bağış yaparsanız ayda 300 dolara kadar

Bazı merkezler, başlangıç ​​için bonus olarak ilk bağışınız için daha fazla ödeme yapabilir. Alacağınız miktar yaşadığınız yere göre değişebilir, bu nedenle taahhütte bulunmadan önce onayladığınızdan emin olun.

Öğrenciler için çevrimiçi öğretmen

Bir saat içinde internetten nasıl para kazanılacağını öğrenmek istiyorsanız, internetten özel ders vermek iyi bir seçenek olabilir.

Bir konuda iyiyseniz, öğrencilere çevrimiçi ders vererek hızlı para kazanabilirsiniz. Birçok öğrenci okul ödevlerinde yardıma ihtiyaç duyar ve bilgileriniz için para ödemeye hazırdır.

Bir öğretmen olarak sınıfta 30 dakika ila bir saat geçirebilir, çevrimiçi soruları yanıtlayabilir veya bir video dersi aracılığıyla bir öğrenciyle birebir çalışabilirsiniz.

Öğretmenler öğrettikleri şeye (konuya) ve oturumun uzunluğuna (hızlı bir sınav mı yoksa tam saatlik bir oturum mu olduğuna) bağlı olarak farklı miktarlarda kazanabilirler. Örneğin, matematik gibi ileri düzey konularda özel ders vermek genellikle birinci sınıf matematik gibi daha basit konulardan daha fazla para kazandırır. Bazı öğretmenler saatte yaklaşık 20$ kazanabilirken diğerleri saatte 100$'ın üzerinde kazanabiliyor.

Satılık hurda metal

Hurda metal veya değerli metal satmak, yalnızca bir saat içinde para kazanmanın hızlı bir yoludur.

Başlamak için evinizin etrafındaki metal nesneleri bulmak isteyeceksiniz. Eski aletler, teller ve hatta soda kutuları olabilir.

Daha sonra metallerinizi almak için yakındaki bir hurdalığı bulmak isteyeceksiniz. Temiz olduğundan emin olmak ve metallerinizi ayrı ve düzenli tutmak isteyeceksiniz.

Hurdalığa vardığınızda metalinizi terazide tartacaksınız ve size bir fiyat verecekler. İlk seferinizse, kafanızın karışmaması için sürecin nasıl çalıştığını sorun.

Fiyatlar sık ​​sık değiştiğinden kazanacağınız miktar sattığınız metalin türüne ve ağırlığına bağlıdır.

Ödüller için çevrimiçi oyunlar oynayın

Telefonunuzda veya bilgisayarınızda oyun oynayarak para kazanabileceğinizi hiç düşündünüz mü? Evet yapabilirsin! Bazı uygulamalar ve web siteleri, boş zamanlarınızda çevrimiçi oyunlar oynayarak hediye kartları ve hatta nakit para gibi ödüller kazanmanıza olanak tanır.

Oyun oynamanız için size ödeme yapan uygulamalar genellikle reklamlar, uygulama içi satın almalar ve ücretli oyun yarışmaları yoluyla para kazanır. Oyunlarını oynamanıza ve platformlarında daha fazla zaman geçirmenize yardımcı olmak için kazançlarının bir kısmını sizinle paylaşıyorlar.

Gerçek para ödeyen en iyi oyun platformlarının kısa listesi:

 1. KashKick
 2. Swagbuck'lar
 3. Gelen KutusuDolar

Swagbuck'lar

9

Swagbucks anketlere katılmanıza, çevrimiçi alışveriş yapmanıza, video izlemenize, kuponları kullanmanıza ve daha pek çok şeye olanak tanır. puan kazanabileceğiniz bir sitedir Puanlarınızı hediye kartları ve nakit olarak kullanabilirsiniz.

Yürüyen köpekler

Evcil hayvanların yanında olmayı seviyorsanız ve hızlı para kazanmak istiyorsanız, köpek gezdirmek harika bir seçenektir. Birçok köpek gezdirme konseri ziyaret başına bir saat veya daha azdır, bu nedenle bu bir saat içinde para kazanmanın harika bir yolu olabilir.

Başlamak için ihtiyacınız olan tek şey köpek sevgisi ve iyi bir çift yürüyüş ayakkabısıdır.

Okumak:  Sosyal Medya Başarısını Artırma: En İyi Görüntülü Reklam Ağlarının Etkisine ve Stratejilerine Derin Bir Bakış

30 dakikalık bir yolculuk için genellikle 10 ila 20 ABD Doları arasında kendi oranlarınızı belirleyebilirsiniz.

Bir saatlik köpek gezdirme, bir köpeği 60 dakika boyunca gezdirmek veya iki farklı köpek için 30 dakikalık iki yürüyüş anlamına gelebilir.

Rover, evcil hayvan sahiplerini evcil hayvan bakıcıları ve köpek gezdiricileriyle buluşturan bir web sitesidir. Rover'ı kullanmaya başlamak basittir. Evcil hayvanlarla ilgili deneyiminiz ve köpek gezdirme, evcil hayvan bakıcılığı ve evde bakıcılık gibi sunabileceğiniz hizmetler hakkında konuştuğunuz bir profil oluşturursunuz. Profilinizi oluşturduktan sonra müşterilerden sorular alacak ve fiyat pazarlığı yapacaksınız. Rover ödeme işlemini gerçekleştirir ve ödemeleri doğrudan hesabınıza alırsınız.

Köpek gezdiren birçok insan tanıyorum ve hepsi de işi gerçekten seviyor. Geçmişte köpek bakıcılarını da kullandım; bu harika ve çok yararlı bir hizmet.

Bir saatte evden nasıl para kazanılır?

Kendi programınıza göre çevrimiçi serbest çalışın

Serbest çalışan olarak kendi çalışma saatlerinizi seçebilirsiniz. Yani bir saat burada, bir saat orada çalışmaya karar verebilirsiniz.

Tam zamanlı bir işim olduğunda, internette serbest çalışmanın sevdiğim tarafı da buydu; çok az zamanım olsa bile boş zamanlarımda çalışabiliyordum. Mesela işe gitmeden bir saat önce, öğle tatilinde ve işten eve geldiğimde kısa işler yapardım.

Sosyal medyayı sanal asistan, veri girişi, doğrulama, grafik tasarım, e-posta yönetimi ve daha fazlası olarak yönetin. Yapabileceğiniz birçok farklı türde serbest çalışma vardır.

Her yerde kontrol edin

10

Bu 76 dakikalık ücretsiz atölyede düzeltmen olmakla ilgili en sık sorulan soruların tümü yanıtlanıyor ve hatta düzeltmenin sizin için mükemmel seçim olabileceğini gösteren 5 işaretten bahsediliyor.

Yüksek getirili bir tasarruf hesabına kaydolun

Yüksek getirili bir banka hesabı, ekstra para kazanmanın düşük riskli bir yoludur ve kurulumu genellikle bir saatten az sürer.

Bu tasarruf hesapları normal hesaplardan daha fazla faiz getirir, dolayısıyla paranız daha hızlı büyür.

Güvenilir bir banka seçtiğinizden ve faiz oranlarını düzenli olarak kontrol ettiğinizden emin olmak isteyeceksiniz çünkü faiz oranları yükselebilir veya düşebilir. Bazı insanlar en yüksek faiz oranlarını alabilmek için paralarını sıklıkla yüksek getirili tasarruf hesaplarına taşırlar.

Şahsen kullanıyorum Goldman Sachs'tan Marcus çünkü puanları çok yüksek. %5,50'ye kadar kazanabilirsiniz (bu yazının yazıldığı sırada bir yönlendirme bağlantısı bonusu aracılığıyla). Bu yüksek getirili tasarruf hesabı nedeniyle hesap makinesi10.000$ birikiminiz varsa, yüksek getirili bir tasarruf hesabıyla yılda 550$ kazanabilirsiniz. Normal bankalarda kârınız sadece 46 dolar olacaktır.

Bu pasif gelir elde etmenin kolay bir yoludur!

Sıkça Sorulan Sorular

Bu cevaplar, ihtiyaç duyduğunuzda hızlı para kazanmanın hızlı yollarını bulmanıza yardımcı olur.

En kısa sürede nasıl para kazanabilirim?

Acil paraya ihtiyacınız varsa oyuncak veya kıyafet gibi artık kullanmadığınız eşyaları satabilirsiniz. Bir başka hızlı yol da komşular için köpeklerini gezdirmek veya bahçeye yardım etmek gibi küçük işleri yapmaktır.

Günde 100$ nasıl kazanabilirim?

Günde 100 dolar kazanmak için ev temizliği, evcil hayvan bakıcılığı veya bebek bakıcılığı gibi işler yapabilirsiniz. Çevrimiçi anketlere katılmak, yiyecek dağıtmak veya insanların konumlarını yönetmek gibi birçok şeyi birleştirebilirsiniz.

Çalışmadan bir günde nasıl para kazanılır?

Bir işiniz olmasa bile kıyafet, oyun ve hatta spor malzemeleri gibi şeyleri internetten satarak para kazanabilirsiniz. Ayrıca geri dönüşüm için teneke kutu veya şişe toplayabilir veya arkadaşlarınıza veya ailenize hızlı nakit para için yardıma ihtiyaçları olup olmadığını sorabilirsiniz.

Çocukken bir saatte nasıl para kazanılır?

Çocukken, limonata tezgahı işleterek, araba yıkayarak ve hatta arkadaşlarınıza ve ailenize el sanatları (bilezikler veya özel gömlekler gibi!) yapıp satarak hızlı para kazanabilirsiniz. Elbette ailenize danışın ve güvende olun.

Evde bir saatte nasıl para kazanabilirim?

Evde bir saat içinde para kazanmak için eski kıyafetleriniz veya cep telefonunuz gibi zaten sahip olduğunuz şeyleri satmak gibi şeyler yapabilirsiniz. Ayrıca köpekleri gezdirebilir, internette serbest çalışabilir ve hatta özel ders verebilirsiniz.

Bir saatte nasıl para kazanılır – Özet

Umarım bir saatte nasıl para kazanılacağına dair bu makaleyi beğenmişsinizdir.

Gördüğünüz gibi, ister tam zamanlı bir iş arıyor olun, ister bir saatten az süren kısa görevler yapmak istiyor olun, para kazanmak için yapabileceğiniz pek çok şey var.

Saatlik veya daha kısa süreli konserler öğrenci kredilerimi olabildiğince çabuk ödememe yardımcı oldu. Kısa sürede çalışabilmek, programıma göre çalışmama ve daha fazla ek işlere uyum sağlamama yardımcı oluyor.

Neden bir saatte para kazanmak istiyorsunuz? Aşağıdaki yorumlarda bana bildirin!
Posta listemize üye olun:

Bizi Facebook üzerinden takip et!