Teknoloji Pazarlama, Bloglarınızdan ve Gadget'larınızdan Para Kazanın

Bugün İhtiyacınız Olan En İyi WooCommerce Temaları


Bugün İhtiyacınız Olan En İyi WooCommerce Temaları

WooCommerce Çok sayıda WordPress e-ticaret mağazasına güç veriyor. Bu popüler eklenti, kullanıcıların modüler bir yaklaşımla WordPress sitesine e-ticaret özellikleri ve işlevleri eklemesine olanak tanır. WooCommerce'in kullanımı kolaydır ve çevrimiçi mağazanızın bakımını kolaylaştırır.

Sitenizi özelleştirmek, WooCommerce mağazanız için en iyi temayı seçmeyi içerir. Sitenizin görünüşü kullanıcı deneyimini büyük ölçüde etkileyebilir ve sitenizin teması müşterileri kalmaya ikna edebilir veya geri çevirebilir.

İhtiyaçlarınızı karşılayan, hızlı yüklenen ve ürünlerinize veya hizmetlerinize şişkinlik olmadan erişim sağlayan bir tema seçmek, müşterinizin deneyimini iyileştirebilir ve kârınızı artırabilir. Aşağıda en iyi WooCommerce tema seçeneklerinden bazıları bulunmaktadır.

1.Astra

Astra, çevrimiçi satışta yeni olan kişiler için en iyi WooCommerce temalarından biridir. Zengin özelliklere sahiptir ve performansa dayalıdır ve WooCommerce ile sorunsuz bir şekilde çalışır.

Astra tema ücretsizdir ve sitenizdeki wp-admin'e yüklenebilir, ancak Astra'nın gücü birlikte gelir AstraPro. Bana Hosting'te yönetilen WooCommerce planlarından birine sahip olduğunuzda Astra Pro ücretsiz olarak sağlanır.

AstraPro Astra temasının kilidini açacak ve genişletecek normal bir eklenti olarak yüklenir. AstraPro çok sayıda var özellikler Ve modüller sadece WooCommerce için.

Astra teması, aşağıdakiler gibi bir dizi sağlam sayfa oluşturucuyla çalışacak şekilde tasarlanmıştır: Kunduz İnşaatçısı Ve Elementor. Sağlam ve kullanımı kolay bir sayfa oluşturucuyu kullanabilmek, mağazanızın tam olarak istediğiniz gibi görünmesini sağlayacaktır. Astra Pro seçenekleri wp-admin'den şu adrese giderek kolayca etkinleştirilebilir:

Görünüm > Astra Seçenekleri

WooCommerce Pro Astra temasını kullanarak WooCommerce'i kontrol edebilmek için Astra seçenekleri ayarında modül etkinleştirilir. Astra temasında WooCommerce ile ilgili değişiklikleri aşağıdakileri kullanarak yapabilirsiniz: kişiselleştirici wp-admin'de.

2. Basın Oluştur

Basın Oluştur başka bir çok temiz başlangıç ​​temasıdır. GeneratePress teması çoğu sayfa oluşturucuyla çalışır ve sayfa oluşturucu kapsayıcısı ayar. GeneratePress ayrıca kullanılarak genişletilebilir. ödül olarak yüklenen eklenti düzenli eklenti wp-admin'deki sitenizde. Premium seçeneği bir dizi içerir modüller GeneratePress temasını genişleten.

GeneratePress ile iyi entegre olur WooCommerceonu listemizdeki en iyi WooCommerce temalarından biri yapıyor.

Ürünlerinizi çevrimiçi olarak endişelenmeden satın

WooCommerce tarafından resmi olarak önerilen barındırma hizmetimiz sizinki gibi çevrimiçi işletmeler için tasarlanmıştır

Okumak:  İşletmeniz İçin En İyi E-posta Sağlayıcıyı Seçmek

3. Ekstra

DiviBuilder'ı sürükleyip bırakarak esnek bir WooCommerce teması arıyorsanız, o zaman Ekstra belki senin için.

Bu tema, herhangi bir CSS kodunu bilmeden sayfa düzenini, başlık düzenini, yazı tiplerini ve renkleri kolayca değiştirmenizi mümkün kılar. Tema tamamen duyarlıdır ve tüm ekran boyutlarında ve cihazlarda harika görünür.

Ek olarak, 800'den fazla önceden hazırlanmış web sitesi düzeniyle hızlı bir şekilde başlayabilirsiniz.

4. OkyanusWP

OkyanusWP ücretsiz bir WooCommerce temasıdır.

Bu en iyi WooCommerce teması, aşağıdaki gibi sürükle ve bırak sayfa oluşturucu eklentileriyle uyumludur. Elementor Ve Görsel Besteci.

OceanWP, başlık stillerini, gezinme menülerini, renkleri ve arka planları seçmenizi sağlayan canlı bir özelleştirici içerir. OceanWP ayrıca özelleştirilmiş bir açılış sayfası oluşturmanız için yerleşik şablonlar da içerir.

OceanWP hızlı yükleme süresine sahiptir, çeviriye hazırdır ve yerleşik SEO'ya sahiptir; bu da onu daha fazla organik trafik almak isteyen çevrimiçi mağaza sahipleri için mükemmel bir seçenek haline getirir.

5. Shoptimizer

Shoptimizer dönüşümlerinizi optimize edecek özellikler içerir ve inanılmaz derecede hızlı bir WooCommerce temasıdır.

Bu premium WooCommerce teması, ürün sayfalarında yapışkan ürün ayrıntıları, daha hızlı ödeme ve FOMO zamanlayıcıları içerir. Bunun gibi özellikler kullanıcı deneyimini geliştirmenize, müşterileri elde tutmanıza, çevrimiçi mağazanızın SEO'sunu geliştirmenize ve gelirinizi artırmanıza yardımcı olabilir.

Shoptimizer ayrıca güzel şablonlar içerir ve tüm tema ayarlarına WordPress özelleştiricisinden erişilebilir.

6. Otel

Otel oteller, oda ve kahvaltı tesisleri ve diğer konaklama hizmeti sağlayıcıları için özel olarak tasarlanmış en iyi WooCommerce temalarından biridir.

Bu tema benzersiz bir entegrasyon içerir WooCommerce Rezervasyonları Ve WooCommerce Konaklama Rezervasyonları.

Otel sıcak bir atmosfere sahiptir ve kolayca kurulabilen WooCommerce eklentilerinin eklenmesiyle özelleştirilebilir. Odalar, hizmetler ve daha fazlası gibi rezerve edilebilir ürünler ekleyebilirsiniz.

Otel cesur ve basittir; zamanınızı ve hizmetlerinizi sergilemenize olanak tanır.

7. Oyuncak Dükkanı

Oyuncak dükkanı çocuk mağazaları, oyuncak mağazaları ve çiçekçiler için özel olarak oluşturulmuş bir temadır. Eğlenceli ve renkli yaklaşımı, özel bir arka plan, renk kontrolleri ve mağaza sayfaları için çok sütunlu düzenler içerir. Bu tema aynı zamanda erişilebilirlik hazır ve duyarlı bir tasarıma sahiptir.

8. TohumProd

TohumProd WordPress için en iyi açılış sayfası oluşturuculardan biridir.

İşletme sahipleri, bir geliştirici tutmaya gerek kalmadan şık, profesyonel görünümlü web sayfaları oluşturabilir. Bu önceden oluşturulmuş şablon yaklaşımı, e-ticaret siteniz için istediğiniz görünümü size verebilir.

SeedProd, özel bir bakım modu sayfası, sürükle ve bırak özelliklerine sahip görsel bir oluşturucu ve e-ticaret mağazanız için satış şablonları içerir. Bu WooCommerce teması inanılmaz derecede hızlıdır ve kullanabilmek için WordPress temanızı değiştirmenizi gerektirmez.

Okumak:  En iyi 11 Kablo yönetim aksesuarları

9. Çevrimiçi Mağaza Profesyoneli

Çevrimiçi Mağaza Profesyoneli premium bir WooCommerce temasıdır. Temiz ve zariftir ve özel widget'lar, kenar çubuğu düzenleri, tipografi ayarları ve tek tıklamayla demo içerik içe aktarıcı içerir.

Online Shop Pro ile müşterileriniz sepetlerinden istek listeleri oluşturabilir.

Online Shop Pro hızlı yükleniyor ve sağlamdır. Bu temayı güçlü bir e-ticaret mağazası oluşturmak için kullanabilirsiniz ve bunu yapmak için neredeyse sınırsız olanaklara sahipsiniz.

10. Velüre

Velüre WooCommerce eklentisiyle tamamen entegre olan şık ve esnek bir WordPress temasıdır. Bu tema, yaşam tarzı ve moda işletmeleri için mükemmeldir ve Instagram widget'ı ve diğer sosyal medya simgeleri de dahil olmak üzere çok sayıda widget içerir.

Velure'un duyarlı tasarımı, detaylara verdiği önem ve modaya uygun özellikleri müşterilerinizin ilgisini çekecektir. Daha genç bir demografiyi hedefleyen işletmeler için en iyi WooCommerce temalarından biridir.

11. eMağaza

eMağaza ücretsiz bir WooCommerce temasıdır. Bu temiz, güzel tema, en iyi WooCommerce uzantılarıyla tamamen uyumludur ve RTL dil desteğini içerir.

eStore ile son derece profesyonel ve modern bir çevrimiçi mağaza oluşturabilir ve özel bir logo ekleyebilirsiniz. Çevrimiçi işletme sahipleri, tek kuruş ödemeden premium benzeri özellikler ve özel widget'lar oluşturabilir.

12. Tusant

Tusant benzersiz ve çarpıcı bir siyah beyaz düzene sahiptir. Bu WordPress teması, podcast'ler, müzik ve videolar için bir mağaza oluşturmak üzere WooCommerce ile entegre olur.

Tusant, üyelik eklentileri eklemenize izin vererek onu abonelik tabanlı bir site için en iyi WooCommerce temalarından biri haline getirir. Bu özelleştirmesi kolay, tamamen duyarlı tema, sayfa hızı ve SEO için optimizasyon içerir ve 900'den fazla Google yazı tipini destekleyebilir.

Tusant ayrıca çevrimiçi mağaza oluşturma sürecinizde size yardımcı olacak tam özellikli belgeler ve özel destek içerir.

13. Ultra

Ultra üstbilgiden altbilgiye kadar tüm kontrolü elinize almanızı sağlayan güçlü ve esnek bir WordPress temasıdır. Bu temanın esnekliği, geliştiriciler ve tasarımcılar için en iyi WooCommerce temalarımızdan biri olduğu anlamına gelir.

Ultra için mevcut dış görünümlerle birkaç dakika içinde bir site kurabilirsiniz ve demo kurulumuyla tema ayarları, menüler ve widget'lar kullanıma hazır olacaktır. Ayrıca daha fazla özelleştirme için eklentiler ve önceden tasarlanmış düzenler de alabilirsiniz.

14. Neto

Neto en iyi WooCommerce temalarından biridir. Bu tema, WooCommerce ekosistemi ve onun güçlü eklentileri içinde çalışacak şekilde tasarlanmıştır.

Okumak:  WooCommerce Geliştiricilerinin Cl'i Seçmesinin 11 Nedeni...

Bu harika WordPress teması, öne çıkan ürün kaydırıcısına sahip güzel bir ana sayfaya sahip olduğundan WooCommerce mağazaları için harika çalışıyor. Neto hızlı yüklenir ve zengin özelliklere sahiptir. Düzinelerce özelleştirme seçeneğiyle birlikte gelir ve e-Ticaret mağazanızı renkleriniz ve düzenlerinizle tam olarak istediğiniz şekilde ayarlamanızı kolaylaştırır.

Neto, aşağıdakiler gibi premium sayfa oluşturucuları destekler: elementor, yeni blok düzenleyicinin yanı sıra bu tema mobil cihazlarda çalışıyor ve harika görünüyor. Neto ile herhangi bir cihazda neredeyse her şeyi satabilirsiniz.

15. Satchmo

Satchmo WordPress teması, podcast'lerden para kazanmak için en iyi WooCommerce temalarından biridir. Tamamen duyarlı olan bu tema, tek tıkla kuruluma, çeviriye hazır bir formata sahiptir ve aşağıdakilerle çalışır: Elementor.

Satchmo temalı sitenizi kurmanıza yardımcı olacak tam özellikli belgelere ve özel desteğe sahip olacaksınız. Satchmo ayrıca sayfa hızı ve SEO için de optimize edilmiştir ve WordPress Özelleştiricinizde ayarlamalar yapabilirsiniz.

Satchmo, podcast'lerin yanı sıra bloglar, vloglar veya portföyler için de iyi çalışan, temiz, özenle tasarlanmış bir temadır.

Özet: Kazanmak için AstraPro

Bu temaların çoğu sağlam seçimler olsa da Astra Pro ile Astra en iyi WooCommerce temasıdır.

AstraPro, temayı genişletebilmeniz için en fazla özelliği ve en fazla seçeneği içerir ve size WooCommerce'in nasıl görüntüleneceği üzerinde kontrol sağlar. Ayrıca bu tema çok fazla kod kullanmanıza gerek kalmadan çalışır.

Bununla birlikte, belki de bunun iş modeliniz veya ürün teklifiniz için mükemmel bir seçim olmadığını düşünüyorsunuz. Belki de yarışmacılarımızdan bir diğeri daha iyi bir seçimdir.

Mağaza temanızı seçerken acele etmeyin, çünkü başlangıçta zaman ayırmanız uzun vadede zamandan ve paradan tasarruf etmenizi sağlar. Temanızı dikkatli seçerek, mağazanız büyüdükçe daha sonra ortaya çıkabilecek potansiyel eklenti veya düzen sorunlarından kaçınabilirsiniz. Hiçbir site optimizasyonu, mağazanızda aktif temanın neden olduğu kök sorunları çözmez.

Bana Hosting ile Yönetilen WordPress Astra'yı İçerir

Temaları araştırmak ve doğru olanı seçmek konusunda endişeli misiniz? Bana Hosting ile Yönetilen WordPress ile AffiliateWP, WP 101 ile birlikte Astra'yı da kutudan çıkarırsınız. Sağlam Güvenlik WP ve WooCommerce eklentisiyle WP All Import Pro.

Yönetilen WordPress veya Yönetilen WooCommerce barındırma hizmetini deneyin.