Teknoloji Pazarlama, Bloglarınızdan ve Gadget'larınızdan Para Kazanın

Carrie Wheeler, WCUS'ta WIWP ile Yenilikçi Çözümleri Konuşuyor

Carrie Wheeler, WCUS'ta WIWP ile Yenilikçi Çözümleri Konuşuyor

WordCamp ABD'nin bir yılı daha geldi ve geçti; katılan ve katılmayan herkesin, işleri için en iyi barındırma çözümünü bulduğunu umuyoruz. Bu yıl ortağımız Liquid Web de katılımda bulundu. Sadece inanılmaz stant deneyimleri sunmakla kalmadılar (özet makalesi gelecek!), aynı zamanda ekip üyeleri de oturumlara ev sahipliği yaptı ve toplulukla konuştu.

Liquid Web'in başkan yardımcısı ve COO'su Carrie Wheeler, WordPress'te Kadınlar, şu anda bulunduğu yere olan yolculuğunu ve Liquid Web ile Bana Hosting'in hem tüccarların hem de içerik yaratıcılarının daha fazlasını yapmasına yardımcı olan yenilikçi çözümleri nasıl sunduğunu anlatıyor. Aşağıda öne çıkanlarımızdan bazılarını bulabilirsiniz.

Şimdi bulunduğu yere olan yolculuğunda

“Bu “otuz yıllık bir yolculuktu. Danışmanlığa başladı. Yazılım geliştirmeye başladı. Birkaç on yılını telekomünikasyon alanında geçirdi […] ve bu yolda bulut barındırma konusunda aşırı tutkulu oldum.”

Bulut barındırma konusunda neden bu kadar tutkulu olduğu hakkında

“Teknolojideki patlamanın tamamını gördüm […] ve bu işletmeler için çok büyük bir kolaylaştırıcıdır.

Toplum için yenilikçi çözümler yaratma konusunda

“Bu topluluğun büyük bir parçası olmaktan daha mutlu olamazdık. Yayıncılığın demokratikleşmesi gerçeğini seviyoruz. [And] Hem içerik hem de ticaret için sahip olabileceğiniz en iyi platformu bir araya getiriyoruz.”

Podcast'in tamamını dinlemek için şu adresi ziyaret edin: kadınlarınwp.com.