Teknoloji Pazarlama, Bloglarınızdan ve Gadget'larınızdan Para Kazanın

Disclaimer

SİTE SORUMLULUK REDDİ

TekFollows Online Marketing web sitesindeki bilgiler yalnızca genel bilgilendirme amaçlıdır. Doğru ve güvenilir bilgi sağlamaya çalışsak da bu bilgilerin doğruluğunu, yeterliliğini, geçerliliğini, güvenilirliğini, kullanılabilirliğini veya eksiksizliğini garanti etmiyoruz.

Hiçbir durumda, web sitesini kullanmanızdan veya web sitesinde verilen bilgilere güvenmenizden kaynaklanan herhangi bir kayıp veya zarardan sorumlu olmayacağız . SİTEYİ KULLANMANIZ VE HERHANGİ BİR BİLGİYE GÜVENMENİZİN RİSKLERİ TAMAMEN SİZE AİTTİR.

DIŞ BAĞLANTILAR İÇİN SORUMLULUK REDDİ

Web Sitesi, başka web sitelerine veya üçüncü taraflarca sağlanan içeriğe bağlantılar içerebilir . Bu harici bağlantıların doğruluğunu, geçerliliğini, kullanılabilirliğini veya eksiksizliğini kontrol etmiyoruz veya izlemiyoruz.

SİTEMİZ VEYA BİR BANNER VEYA BAŞKA REKLAM İLE BAĞLANTILI HERHANGİ BİR SİTE VEYA ÖZELLİKLER ÜZERİNDEN MEVCUT ÜÇÜNCÜ TARAF SİTELERİ TARAFINDAN SAĞLANAN HERHANGİ BİR BİLGİNİN DOĞRULUĞUNU VEYA GÜVENİLİRLİĞİNİ GARANTİ ETMİYORUZ VEYA SORUMLULUK KABUL EDİYORUZ . SİZ VE ÜÇÜNCÜ TARAF ÜRÜN VEYA HİZMET SAĞLAYICILARI ARASINDAKİ HERHANGİ BİR İŞLEMİN İZLENMESİNE İLİŞKİN VEYA SORUMLU DEĞİLİZ.

MESLEKİ SORUMLULUK REDDİ

Web sitesi hukuki tavsiye sağlamaz ve bu şekilde güvenilmemelidir. Sağlanan bilgiler yalnızca genel bilgi ve eğitim amaçlıdır ve profesyonel hukuki tavsiyenin yerini alacak şekilde yorumlanmamalıdır .

Bu nedenle, sağlanan bilgilere dayanarak herhangi bir karar vermeden önce nitelikli profesyonellerden tavsiye almanız önerilir. Herhangi bir hukuki tavsiye sunmuyoruz.

TekFollows.com’da sunulan bilgiler yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir karar vermeden önce kendi analizinizi yapmanız ve kişisel koşullarınızı göz önünde bulundurmanız önemlidir. Bağımsız hukuki tavsiye almanız veya web sitemizde bulunan ve güvenmeyi düşündüğünüz herhangi bir bilgiyi bağımsız olarak araştırıp doğrulamanız tavsiye edilir.

Bu web sitesinde yer alan bilgilerin herhangi bir şekilde kullanılması veya bunlara güvenilmesi tamamen sizin sorumluluğunuzdadır.

BAĞLI KURUMLARIN SORUMLULUK REDDİ

Site, ortak web sitelerine bağlantılar içerebilir ve bu bağlantılar aracılığıyla ortak web sitelerinde satın alma işlemi yapmanız veya işlem yapmanız durumunda komisyon alabiliriz.

SORUMLULUK REDDİ

Web Sitesi, ürünlerimizi ve/veya hizmetlerimizi kullanan kullanıcılardan gelen geri bildirimleri içerebilir . Bu referanslar, bu kullanıcıların gerçek deneyimlerine ve görüşlerine dayanmaktadır.

Ancak bu deneyimlerin her bir kullanıcıya özel olduğunu ve tüm kullanıcıların deneyimlerini yansıtmayabileceğini unutmamak önemlidir . Tüm kullanıcıların aynı deneyimi yaşayacağını garanti etmiyoruz.

BİREYSEL SONUÇLARINIZ DEĞİŞİKLİK GÖSTEREBİLİR.

Web sitesi, yayınlamadan önce kontrol ettiğimiz metin, ses veya video gibi çeşitli formatlarda referanslar alır. Referanslar, düzeltilmiş olabilecek dilbilgisi veya yazım hataları dışında, web sitesinde tam olarak kullanıcılar tarafından sağlanan şekilde görünür. Zaman zaman referanslar, ilgisiz ayrıntıları ortadan kaldırmak ve genel kamuoyu için daha kısa ve öz hale getirmek amacıyla kısaltılır.

Referanslarda ifade edilen görüşler yalnızca bireysel kullanıcının sorumluluğundadır ve kendi görüş ve fikirlerimizi temsil etmez.

HATA VE İHMALLERİN REDDİ

Bu web sitesindeki bilgilerin güvenilirliğini sağlamak için gerekli adımları atmış olmamıza rağmen, TekFollows Marketing herhangi bir hata veya eksik bilgiden veya bu bilgilerin kullanımından elde edilen sonuçlardan sorumlu değildir. Bu web sitesindeki tüm bilgiler, eksiksizliği, doğruluğu, güncelliği veya kullanımından elde edilen sonuçlar hakkında garanti verilmeden ve performans, ticarete elverişlilik vb. dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere açık veya zımni hiçbir türde garanti olmaksızın “olduğu gibi” sağlanmaktadır. Belirli bir amaca uygunluk.

TekFollows Online Marketing ve bağlı ortaklıkları, şirketleri ve bunların ortakları, acenteleri veya çalışanları, bu web sitesinde yer alan bilgilere dayanılarak alınan herhangi bir karar veya eylemden sorumlu tutulamaz. Ayrıca, bu tür zararların meydana gelme ihtimalini bilseler bile, sonuçta ortaya çıkan zararlardan, özellikle de dolaylı zararlardan veya benzeri zararlardan sorumlu değildirler.

MİSAFİR ÇALIŞANLAR İÇİN SORUMLULUK REDDİ

Bu web sitesinin içeriği konuk yazarların katkılarını içerebilir. Bu gönderilerde ifade edilen perspektifler veya görüşler bireyseldir ve özellikle belirtilmediği sürece TekFollows Marketing in veya çalışanlarının veya ortaklarının görüşlerini yansıtmayabilir .

LOGOLAR VE TİCARİ MARKALAR SORUMLULUK REDDİ

TekFollows.com’da adı geçen üçüncü taraf logoları ve ticari markaları ilgili sahiplerine aittir. Bu ticari markaların veya logoların varlığı, bu sahipler tarafından TekFollows Marketing ‘in onaylandığı, onaylandığı veya sponsor olduğu anlamına gelmez.

BİZE ULAŞIN

Geri bildiriminiz, yorumlarınız, teknik destek talepleriniz veya başka sorularınız varsa lütfen contact [@] tekfollows.com adresinden e-posta yoluyla bizimle iletişime geçin.