Teknoloji Pazarlama, Bloglarınızdan ve Gadget'larınızdan Para Kazanın

E-ticaret ile Brick & Oliver ile havan

 E-ticaret ile Brick &  Oliver ile havan

Küresel e-ticaret satışları katlanarak büyümeye devam ederken, dijital ticarette lider olan Bana Hosting, öncü yazılım şirketiyle ortaklık kuruyor Oliver POSWooCommerce tüccarları için devrim niteliğindeki teknolojiyi kullanıma sunmak. Bu en yeni e-ticaret uygulaması, temel verileri doğrudan çevrimiçi mağazadan satış noktası sistemine getirerek, kusursuz envanter yönetimi ve artan satış fırsatları için her iki kanalı birbirine bağlar.

Oliver POS'un bulut tabanlı teknolojisi envanter, ürünler, satışlar, siparişler, müşteriler ve daha fazlasına ilişkin gerçek zamanlı bilgiler sağlar. Bu verilere hem POS sisteminden hem de çevrimiçi mağazadan doğrudan erişilebilir. Tek bir ürün kataloğundan fazlasını yapılandırmaya veya doldurmaya gerek yoktur ve mağazada veya POS sisteminde yapılan değişiklikler otomatik olarak diğer platformla senkronize edilir. Stok seviyelerine ve alıcı geçmişine ilişkin gerçek zamanlı görünürlük sağlamak, işletme genelindeki kullanıcılara satışı tamamlamanın ve her müşteriye kişiselleştirilmiş bir deneyim sunmanın kolay bir yolunu sunar. Bu veriler, üst satış önerilerini, indirimleri ve teklifleri ve ödeme sırasında ücretsiz gönderim gibi özel avantajları artırabilir.

Oliver'ın CRO'su Jan Stilling, “Genellikle mağaza içi ve çevrimiçi satışlar birbirinden tamamen ayrı olarak yürütülüyor, bu da uyumsuz envanterlere, dağınık verilere ve çok fazla zaman kaybına yol açıyor” diyor. “Oliver POS teknolojisiyle WooCommerce mağazanız her zaman fiziksel mağazanızla tamamen senkronize kalır.”

Bana Hosting, WooCommerce ve platformu kullanan mağaza sahipleri ve acenteler için sürekli yeniliğin ön saflarında yer almaktadır. Ortaklık sayesinde Bana Hosting, bu teknolojiyi Yönetilen WooCommerce tekliflerinin temel özelliği olarak dahil eden ilk çözüm sağlayıcı olacak ve KOBİ'lere ve işletmelere perakende vitrinleri, çevrimiçi mağazalar ve pop-up mağazalar arasındaki veri boşluğunu kapatmak için çok ihtiyaç duyulan bir araç sağlayacak. ve diğer satış noktaları.

Okumak:  Borcunu ödemeye değer mi?

Bana Hosting'in aktif olarak yeni uygulama geliştirmeye liderlik edeceği Oliver POS uygulama mağazasında daha da büyük fırsatlar yatıyor. Araç, kişiselleştirilecek şekilde tasarlandı; pazarlama, muhasebe, planlama araçları ve daha fazlası dahil olmak üzere POS etkileşimlerini basitleştiren yeni uygulamaları memnuniyetle karşılıyor; her şey satış dönüşümlerini kolaylaştırıyor.

Bana Hosting Üründen Sorumlu Başkan Yardımcısı Chris Lema, “Müşteri deneyimini geliştiren ve satış noktasında geliri artıran yeni uygulama fırsatları sınırsızdır” diyor. “E-ticaret kanalları genişledikçe teknoloji ve veri senkronizasyonuna olan ihtiyaç daha da önemli hale geliyor. Sektöre muazzam değer sağlayan açık kaynak inovasyonuna öncülük etmekten heyecan duyuyoruz'.