Teknoloji Pazarlama, Bloglarınızdan ve Gadget'larınızdan Para Kazanın

En İyi 10 Dropshipping Şirketi ve 150'den Fazla Tedarikçi…

En İyi 10 Dropshipping Şirketi ve 150'den Fazla Tedarikçi...

Çeşitli yöntemler kullanarak para kazanabilirsiniz, ancak hiçbir şey e-ticaretin, özellikle de dropshipping'in yerini tutamaz. Günümüzün dijital ortamında, birçok stoksuz satış şirketi minimum çabayla gösterişli paralar kazanıyor. Nasıl? Dropshipping yolculuğunuza herhangi bir sorun yaşamadan başlayabilmeniz için dropshipping şirketleri ve dropshipping tedarikçileri hakkında bilmeniz gereken her şeyi burada bulabilirsiniz.

150'den Fazla Dropshipping Şirketinin Listesini İndirin

Kısa süre içinde size tam listeyi e-postayla göndereceğiz.

Teşekkür ederim

Listeniz Gelen Kutunuza Giden Yolda.

Ama önce,

Dropshipping nedir?

Dropshipping iş modeli, çevrimiçi perakendecilerin kendi envanterlerini yönetmek zorunda kalmadan farklı ürünleri sattıkları bir tedarik zinciri yönetimi modelidir. Çeşitli tedarikçilerden satın aldıkları ürünleri, dropshipping sitelerinde kendilerine aitmiş gibi satıyorlar ve arbitrajdan yüklü miktarda komisyon kazanıyorlar.

Dropshipping şirketleri küresel tedarikçiler ve müşteriler arasında bir köprü görevi görüyor. Bir müşteri sipariş verdiğinde ve istenen ürün için tutarı ödediğinde, dropshipping şirketleri sipariş bilgilerini tedarikçilere sağlar ve onlar da ürünü depolarından doğrudan müşteriye gönderir.

Dropshipping'in Tarihi

Dropshipping iş modeli, AliExpress'in ABD pazarını keşfetmeye başladığı 2006 yılında popüler hale geldi. O dönemde pek çok iş adamı dropshipping iş modelinden habersizdi ancak bazı meraklı girişimciler ilk adımları atarak online mağazaları ortaya çıkardılar. Çok geçmeden daha fazla insan stoksuz satış kervanına katılmaya başladı ve bu e-ticaret iş modeli anında popüler oldu.

Günümüzde dropshipping oldukça karlı bir iş modelidir, çünkü çok az yatırımla veya hiç yatırım yapmadan çevrimiçi bir mağaza açmanıza olanak tanır. AliExpress milyonlarca ürünü makul maliyetlerle sunar; böylece bunları daha yüksek fiyata satmanıza ve kendinize büyük bir kar elde etmenize olanak tanır.

Bir dropshipping mağazasının nasıl açılacağına daha derinlemesine bakalım.

Cazibe gibi çalışan iki dropshipping platformu var. Dropshipping dünyasında yeniyseniz, kullanıcı dostu bir arayüzle çevrimiçi mağazanızın potansiyelini en üst düzeye çıkarmanıza olanak tanır. Bunlar Shopify ve WooCommerce'dir.

Her iki platformun da artıları ve eksileri adil bir şekilde paylaşıyor. Shopify, yolculuğuna başlamak üzere olan ve kod geliştirme konusunda derinlemesine bilgiye sahip olmayan kişiler için idealdir. Ancak çevrimiçi mağazanızı büyütmek istiyorsanız bu maliyetli olabilir. Yine de tüm sıkıntılara değer.

WooCommerce ise ücretsiz bir WordPress eklentisidir. Manuel teknik özellikleri tercih etmiyorsanız AliDropship veya WooDropship gibi bir eklenti için ödeme yapmanız gerekebilir. Bununla birlikte, herhangi bir eklenti olmadan başlamanıza da olanak tanır, ancak bir dizi geliştirme koduyla çalışmanız gerektiğinden süreç karmaşık hale gelebilir.

İki platformdan herhangi birini kullanarak kendi dropshipping şirketinizi sorunsuz bir şekilde nasıl başlatabileceğinizi ve daha iyi kar elde etmek için çevrimiçi mağazanızı nasıl daha da ölçeklendirebileceğinizi burada bulabilirsiniz.

Dropshipping İstatistikleri

Dropshipping'in çeşitli artıları ve eksileri vardır. Birçok girişimci için faydalı olduğu kanıtlandı ancak aynı zamanda çoğu da potansiyelini tam olarak kullanamadı.

Ne olursa olsun, bilinçli bir karar verebilmeniz için bazı dropshipping istatistiklerini masaya koymanın harika olacağını düşündük.

eMarketer'a göre burada, 2023'teki toplam perakende e-ticaret satışları içinde en yüksek perakende e-ticaret payına sahip ülkelerin listesi yer alıyor.

Çin %46,3
İngiltere %36,3
Güney Kore %32,2
Danimarka %20,2
Endonezya %20,2

Ayrıca Value.today'a göre 2023'ün en iyi 10 e-ticaret şirketi şöyle:

1.Amazon 6. Costco Toptan Satış
2. Ev Deposu 7. Güven Endüstrileri
3.Walmart 8. Meituan
4. Alibaba Grubu Holding 9. Shopify'da
5. Artılar 10. Hedef

Ayrıca eMarketer'a göre:

 1. 2023 yılında dünya genelinde e-ticaret satışlarının 5,5 trilyon dolara ulaşması bekleniyor.
 2. E-ticaret perakende satışları, 2024 yılına kadar küresel perakende satışların %22,5'ini oluşturacak.

2023'ün En İyi Dropshipping Şirketleri ve Tedarikçileri Listesi

Dropshipping şirketleri çeşitli endüstrilerle çalışmakta özgürdür. Bu nedenle, dropshipping tedarikçilerini tekliflerine ve kamuya açık incelemelere göre değerlendirmek önemlidir.

Size bir avantaj sağlamak için, artıları ve eksileri ile birlikte en iyi beş genel tedarikçiyi burada bulabilirsiniz; böylece hangi tedarikçilerle çalışmanız gerektiğine karar vermenize yardımcı olabilirsiniz. Bu e-ticaret mağazaları milyonlarca ürün sunuyor ve dünyanın dört bir yanından dropshipping şirketlerine başarıyla hizmet veriyor.

1.AliExpress

AliExpress'in tanıtıma ihtiyacı yok. Ücretsiz kayıtla milyonlarca ürün sunan, dropshipping şirketleri için en büyük platformlardan biridir. Elektronik, giyim, ayakkabı, DIY, aksesuar, kozmetik ve çok daha fazlasını içeren bir dizi farklı ürünü satın alabilirsiniz.

Artıları:

Bu platformun en iyi yanı, milyonlarca dropshipping ürününü ucuz fiyatlarla sunmasıdır, böylece dropshipping şirketleri bunları daha yüksek bir fiyata yeniden satabilir ve daha iyi kar elde edebilir.

Okumak:  Samsung Galaxy S23 vs S23 Ultra: Hangi amiral gemisi paranın karşılığını daha fazla sunuyor?

Ayrıca dropshipping şirketlerinin bir ürünü ücretsiz kargo ile dünya çapında satmasına olanak tanır, böylece her işlemde nakliye masraflarını ödemenize veya hesaplamanıza gerek kalmaz.

Eksileri:

Ne derler bilirsin, parlayan her şey altın değildir. Avantajların yanı sıra, dropshipping şirketlerinin potansiyellerini ortaya çıkarmalarına izin vermeyen çeşitli dezavantajlar da var.

Örneğin sahte reklam, birçok dropshipper'ın yüzleşmesi gereken önemli bir endişedir. Bazen müşteriler parasını ödedikleri ürünü alamazlar. Ürünün kalitesi veya boyutu reklama göre farklılık gösterdiğinden dropshipping firmaları için sorun teşkil etmektedir.

Ayrıca, AliExpress dünya çapında ücretsiz gönderim sunsa da teslimat süresi bir hafta ile 60 gün arasında değişebilir. Ayrıca iade veya değişim, marka itibarınıza zarar verecek bir sorun haline gelebilir.

2. İndirimHoo

Bu, dropshipping şirketlerini dropshipper tedarikçisine bağlayan ve onların birlikte büyümelerine olanak tanıyan bir toptan tedarikçi rehberidir. Bir dizi ürün sunmasına rağmen ücretsiz olarak mevcut değildir.

SaleHoo'nun yıllık maliyeti 67 ABD dolarıdır, ancak ömür boyu sürümünü 127 ABD dolarına tercih edebilirsiniz. Tüm önemli kredi kartlarını kabul eder ve PayPal ile de ödeme yapabilirsiniz.

Artıları:

Genellikle tedarikçiler envanterin yönetilmesinden sorumludur. Dropshipping şirketlerinin ne ürünleri stoklamaları ne de ürünün ambalajı veya posta ücreti konusunda endişelenmeleri gerekiyor, çünkü tedarikçilerin her şeyle ilgilenmesi gerekiyor.

SaleHoo'nun bir diğer avantajı da dropshipping şirketlerini 8.000'den fazla meşru dropshipper ile buluşturmasıdır. Dropshipping şirketlerinin müşterilerine daha fazla seçenek sunmasına olanak tanıyan minimum sipariş kriteri yoktur.

SaleHoo'nun pazar araştırma laboratuvarı, dropship şirketlerinin pazarda en çok satan ürünlerin hangileri olduğunu ve bunlardan yararlanılabileceğini bilmesine olanak tanır.

Eksileri:

Dezavantajları söz konusu olduğunda dropshipping yapan firmalar SaleHoo ile ani stok sıkıntısı yaşayabilirler. Malları stoksuz satış sitelerinde çevrimiçi olarak satabilirler, ancak sıra bu siparişi yerine getirmeye geldiğinde, tedarikçilerin stok sıkıntısı asla iyi bir haber değildir.

Dropshipping tedarikçileri işleri berbat ettiğinde, bu aksiliklerin suçunu dropshipping şirketleri üstleniyor. Markanız için bir kez daha kötü itibar.

3. Dünya Çapındaki Markalar

Dropshipping şirketlerinin ve tedarikçilerinin yer aldığı bu kapsamlı dizin, onların toplu olarak ürün alışverişi yapmalarına olanak tanır. Her hafta listelerini yeni tedarikçilerle güncellerler ve her birinin saygın ve güvenilir olmasını sağlarlar. Bu dizine erişim kazanmak için yalnızca bir kerelik 249$ tutarında bir ücret ödemeniz gerekir.

Artıları:

Minimum sipariş sayısında herhangi bir kısıtlama yoktur. Dünya Çapında Markalar çok çeşitli ürün seçenekleri sunar. Dropshipping tedarikçileri, rehberlerinde görünmeden önce sıkı doğrulama süreçlerinden geçer; bu da sahtecileri ve diğer dolandırıcı şirketleri ortadan kaldırır.

Birden fazla tedarikçiyle işinizi tek bir merkezi konumdan yönetmenize olanak tanır. Ayrıca, ürünlerin aşırı doygun olduğu durumlarda, bunlardan bazıları daha düşük kar marjı sunar ve bazı ürünler de size pahalıya mal olabilir.

Eksileri:

Bu, eBay veya Amazon gibi platformlarda ürün satarak kar elde etmeyi zorlaştırıyor. Dropshipping tedarikçilerinin çoğu, dropshipping şirketleri toplu miktarda sipariş verdiğinde yeniden satış sertifikası ister.

4.Doba

Doba, yüzlerce farklı dropshipping tedarikçisine erişmenizi sağlar ve ayrı bir katalog aracılığıyla milyonlarca ürüne erişmenizi sağlar. En iyi yanı, kaydolmak için kredi kartına da ihtiyacınız olmamasıdır.

Artıları:

Doba ile çalışmanın avantajlarından biri de web sitelerinde gezinmenin kolay olmasıdır. Ayrıca dropshipping şirketinizi kolaylıkla ölçeklendirmenize olanak tanıyan dropshipping hakkında eğitim kaynakları da sağlar.

Üstelik envanteri özelleştirmek kolaydır ve Doba ile 100'den fazla alışveriş sepeti arasındaki entegrasyon, ürünlerin daha hızlı yüklenmesine de olanak tanır. Ayrıca, bir ürünün gereğinden fazla satılmasına karşı bir önlem olarak daha az envanter bildirimi alacaksınız.

Eksileri:

Bir dropshipping şirketiniz varsa Doba'nın abonelik planlarının ucuz olmadığını unutmamalısınız. Hangi planı seçtiğinize bağlı olarak üyeliğiniz size ayda 60 ila 90 ABD Doları arasında bir maliyete mal olabilir.

Üstelik AliExpress'ten farklı olarak Doba, daha az kar marjı anlamına gelen pahalı ürünler sunuyor. Sadece bu değil, pahalı ürünler de büyük platformlarda rekabet etmeyi zorlaştırıyor.

5. Toptan2B

Bu platform daha çok tedarikçi entegrasyon sistemidir. Dropshipping şirketlerinin yüzlerce dropshipping tedarikçisi tarafından listelenen milyonlarca ürünü tercih etmesine olanak tanır. Bunları eBay, Amazon, BigCommerce, Shopify ve hatta kendi dropshipping sitenizde satabilirsiniz.

Artıları:

Planları, birkaç tıklamayla ürün yüklemenize olanak tanıyan çeşitli listeleme araçları içerir. Ürün ayrıntılarını manuel olarak kopyalayıp yapıştırmaktan kaçınarak zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Katalogları görüntülemek için bile ücret talep eden diğer platformların aksine, Toptan2B, kullanıcılarının tedarikçilerini ve ürünlerini ücretsiz olarak özgürce görüntülemesine olanak tanır. Uygun fiyatlı planlar ve FedEx, USPS, UPS ve DHL gibi güvenilir taşıyıcılar sunar.

Eksileri:

İşin kötü tarafı, tedarikçinin politikalarına bağlı olarak, müşteriniz ürünü iade etmeye karar verirse %20 stok ücreti ödemeniz gerekir.

Ayrıca çok fazla destek kanalı yok, bu da onlarla yalnızca canlı sohbet veya bilet talepleri aracılığıyla iletişime geçebileceğiniz anlamına geliyor. Destek için bir e-posta veya telefon numarasına sahip olmak, özellikle acil durumlarda daha uygun olurdu.

6. Dişli

Spocket, stoksuz satış yapanlar için en iyi platformlardan biridir. Markalı faturalandırma sunar ve kullanıcılara binlerce dropshipping tedarikçisine erişim sağlar. Kullanımı son derece kolaydır ve Etsy gibi üçüncü taraf pazaryerleriyle de iyi çalışır.

Okumak:  Nvidia GTX 1080 ve GTX 1080 Ti için en iyi Diablo 4 grafik ayarları

Artıları:

Spocket'in öne çıkan özelliği, tedarikçilerin çoğunluğunun ABD veya Avrupa merkezli olması ve dolayısıyla müşterilerinizin siparişlerini Çinli tedarikçilerden çok daha hızlı alabilmesidir; bazı ürünler 2-5 iş günü kadar kısa bir sürede ulaşabilmektedir.

Markalı faturalandırma, markanızı satış boyunca tutarlı tutmanıza olanak tanıyarak müşteri güvenini artırır.

Eksileri:

Ürünler kaliteli olmasına rağmen diğer platformlarda yeterli sayıda bulunmadığından tam olarak aradığınız ürünü bulamayabilirsiniz.

7. Düşmüş

Dropified, farklı tedarikçilerin ürünlerini mağazanıza aktarmak için otomasyon araçları sunan bir dropshipping yazılımıdır. Dropified, WooCommerce, BigCommerce, Shopify ve birkaç popüler e-ticaret platformu dahil olmak üzere çeşitli e-ticaret platformlarıyla uyumludur.

Artıları:

Dropified ile özelliklerini test etmek için 14 günlük ücretsiz deneme seçeneğine sahip olursunuz. Dropshipping siteleri işinize yaramazsa 30 gün içinde paranızı geri alabilirsiniz. Takılmanız durumunda ekipleriyle birden fazla destek kanalı aracılığıyla bağlantı kurabilirsiniz.

Eksileri:

Hayatınızı kolaylaştırmak için daha iyi otomatikleştirilebilecek süreçler var. Ayrıca, bir SSS bölümü bulunmadığından, sorunuzun çözümlerini tartışma forumlarında ve çevrimiçi topluluklarda aramanız gerekecektir.

8.DHGate

DHGate popüler bir dropshipping şirketidir. Web sitesi, çevrimiçi alıcı ve satıcıların bağlantı kurmasını ve ürün satın almasını kolaylaştırır. Buradaki ilginç kısım, tek bir ürün sipariş etseniz bile küçük toptan partiler halinde satın alabilmenizdir.

Artıları:

DHGate dropshipping mağazasında yerleşik bir emanet hizmeti bulunmaktadır. alıcıları ve satıcıları korur. Sipariş vermek kolaydır ve ödeme ağ geçidi güvenlidir. Ek olarak, VIP Kulüplerine katılma ve daha büyük komisyonların keyfini çıkarma seçeneğiniz de var.

Eksileri:

DHGate popüler bir dropshipping mağazasıdır ve özellikle elektronik ve moda giyim kategorilerinde çok sayıda tedarikçiye sahiptir. Söz konusu kategorideki satıcıların çoğunun ürünlerde aynı stok görsellerini kullanması, müşterilerin bu kategorilerdeki ürün seçimini zorlaştırıyor.

9. Toptan Satış Merkezi

WholeSale Central, Connecticut merkezli en iyi dropshipping şirketlerinden biridir. B2B hizmetleri sunuyorlar ve sizi merkezi bir platform aracılığıyla yüzlerce dropshipping tedarikçisine bağlıyorlar.

Artıları:

Web sitesinin kullanımı tamamen ücretsizdir ve gezinmesi kolaydır. Toptan Satış Merkezi'nin odak noktası toptancıların perakendecileri bulmasına yardımcı olmaktır.

Eksileri:

Buradaki stoksuz satış tedarikçileri çok sınırlıdır, dolayısıyla tedarikçi bulmak zor ve zaman alıcı olabilir. Web sitesi eski bir model kullanıyor, bu nedenle Toptan Satış Merkezi herhangi bir entegrasyon ve satış aracı sunmuyor.

10.Modalist

Modalyst, Amerika Birleşik Devletleri ve Avrupa'ya hızlı teslimat yapan geniş bir dropshipper listesi sunan, işletmeler arası bir stoksuz satış şirketidir. Burada tedarikçiler tarafından yüksek kaliteli ve birinci sınıf ürünler yaratma ve sunma çabalarına yatırım yaptıkları için yapılan birçok markalama bulacaksınız.

Artıları:

Modalyst standart prosedürler ve otomatik sistemler üzerinde çalıştığından takip gibi görevlerin yapılması kolaydır. Tüm evrak işlerini atlayabileceğiniz bir kontrol paneline erişiminiz olacak. Bu dropshipping şirketi, iade politikasını ve komisyon oranlarını tedarikçileriyle yönetir. Burada tedarikçi ya firmaya ya da müşteriye ürün gönderiyor.

Eksileri:

Öte yandan Modalyst karlılık açısından maliyetli olabiliyor. Ücretsiz planı kullanıyorsanız her işlemde %5 ücret alınır, ancak premium planı seçtiğinizde bu işlem ücreti düşer. Markalara, satış fiyatından bağımsız olarak ürünlerinin MSRP'si üzerinden %60 oranında ödeme yapılıyor. Gönderim süreleri ve gönderim maliyetleri farklılık gösterebilir ve bu da müşterileriniz için dezavantaj olabilir.

Gelire Göre E-Ticaret ve Dropshipping Pazar Payı

E-ticaret sektörü – dropshipping'in başlangıcından bu yana – dünya çapında muazzam ilerlemeler kaydetti. Umut verici rakamlarla, 2023'te gelir yaratma açısından en iyi beş dropshipping nişini size sunuyoruz.

Ortalama kullanıcı harcamasının artması bekleniyor 714,11$ (ARPU). Şimdi en karlı dropshipping kullanıcı nişlerine bakalım

Nişlere Göre Güvenilir Dropshipping Tedarikçilerinin Listesi

#1 Kadın Giyim ve Aksesuarları

Kadın giyim ve aksesuarları, benzersiz bir yükseliş potansiyeliyle 2023'te ilgi odağı haline geldi. Çok çeşitli kadın giyim ve aksesuarları sunan çok sayıda dropshipping tedarikçisi var:

#2 Elektronik ve Medya

Yalnızca Amerika Birleşik Devletleri'nde bu nişin elde ettiği gelir 2021'de 500 milyar doları aştı. Elektronik ve medya ürünleri tedarikçileriyle çalışmak ilginizi çekiyorsa, bu kategorideki en iyi dropshipping tedarikçileri burada. Çeşitli teknoloji ürünleri, müşterilerinize trend elektronik aletler sunmanıza olanak tanıyacaktır.

 1. ASI Ortağı
 2. Çin Vazyonu
 3. BangGood
 4. Yüksek Lisans Laboratuvarları
 5. Mega Ürünler

Teknoloji ürünleri hızla ilgi görüyor. Bu tedarikçilerde popüler ve en çok satan ürünleri bulabilir ve işinizi karlı bir şekilde ölçeklendirebilirsiniz. Teknolojik aletler iyi bir kar marjı sunuyor ve bunlara olan talep sürekli artıyor. Satılacak trend ürünlerle teknenizi yüzdürün ve birden fazla çevrimiçi mağazayla istikrarlı gelir akışları yaratın.

#3 Ev ve Bahçe

Ev ve Bahçe ürünleri de dropshipping alanında yükselen bir yıldız oldu. Pazarın 2023'te 100 milyar dolardan fazla büyümesi bekleniyor ve şu anda sektöre girmek için mükemmel bir zaman.

Ev ve bahçe alanındaki en üretken dropshipping tedarikçilerinden bazıları:

 1. VidaXL
 2. Toptan Merkezi
 3. Avasam

#4 Mobilya ve Ev Gereçleri

Her ne kadar kârlı gibi görünmese de, mobilya ve ev aletleri sektörü 2023 yılına kadar 362.904 milyon dolarlık devasa bir gelir elde etti. Bu rakamları göz ardı etmek mümkün değil. Üstelik bu nişteki kar marjı oldukça verimli olabilir. Bu tür ürünler sunmak istiyorsanız, “Mobilya ve Ev Aletleri” kategorisindeki bu en iyi dropshipping tedarikçilerine göz atmalısınız.

 1. Esnaf Mobilya
 2. ModLoft
 3. Toptan Satış İç Mekanlar
 4. Mod Yapımı
 5. VIG Mobilya
Okumak:  Google Pixel 7a vs Apple iPhone 13 Mini: Hangisi daha iyi bütçe cihazı?

Yukarıda belirtilen isimler en popüler mobilya satıcıları arasındadır. En yeni tasarımlar ve kaliteli malzemelerle müşterilerinizin evlerini kolaylıkla döşemelerine yardımcı olabilirler.

#5 Kişisel Bakım

Kadınlar güzellik ürünlerini internetten satın almayı çok seviyorlar. Bu niş, 2021 yılında yaklaşık 35.088 milyon ABD doları gelir elde etti ve bu, kişisel bakım ürünlerine olan talebin giderek arttığını gösteriyor. Bu nişte çalışan çok sayıda tedarikçi var. İşte “Kişisel Bakım” kategorisinde dikkate alınmaya değer en iyi dropshipping tedarikçilerinden birkaçı.

 1. Güzellik Ortaklığı
 2. Doğuştan Güzel
 3. Saf Kaynak
 4. Emerson Ekolojileri
 5. KokuNet

Çok sayıda güzellik ve kozmetik ürünü sunuyorlar. Kadınlar kişisel bakımları söz konusu olduğunda birçok kaliteli ürünü kullanabilirler. Ojelerden makyaja kadar aklınıza gelebilecek her şeyi sunuyorlar.

Bonus İpuçları: En İyi Dropshipping Eklentileri

Hızla büyüyen dropshipping endüstrisinde gelişmek ve başarılı olmak istiyorsanız, yalnızca zamandan tasarruf etmekle kalmayacak, aynı zamanda istikrarlı gelir akışları elde etmenize de yardımcı olacak en iyi dropshipping eklentilerini ve araçlarını edinmelisiniz.

#1 AliDropship Woo

Bu eklenti, AliExpress ile çalışmak isteyen dropshipper'lar için özel olarak geliştirildi. AliDropship, girişimciler için tüm dropshipping sürecini otomatikleştirir. Tek yapmanız gereken AliExpress'te birkaç ürün seçmek ve bu eklenti bunları otomatik olarak dropshipping mağazanıza ekleyecektir. Ayrıca ürün resimlerinden filigranları ve logoları kaldırmanıza yardımcı olabilecek yerleşik bir fotoğraf düzenleme yazılımı da sunar. Dezavantajı ücretsiz olarak mevcut olmamasıdır. 89 dolar ödemeniz gerekecek. Bu eklentiyi lisans başına bir web sitesinde kullanabilirsiniz.

#2 Envanter Kaynağı

Bu eklenti, doğrudan çevrimiçi mağazanızdan ürünleri otomatik olarak yükler, envanteri senkronize eder ve siparişleri stoksuz satış tedarikçilerine yönlendirir. 180'den fazla entegre tedarikçi ağıyla güvenilir dropshipping tedarikçilerini bulabilirsiniz.

Çalıştığınız dropshipping tedarikçilerinin ürünlerini ve görsellerini doğrudan web sitenize otomatik olarak yükleyebilirsiniz. Ayrıca basit kontrollerle ürün kategorilerini ve fiyatlandırmayı özelleştirebilirsiniz. Ayrıca bu dropshipping eklentisi ile markaları, ürün kategorilerini, fiyat aralığını, düşük stoklu ürünleri, görselsiz ürünleri ve diğer birçok ayarı filtreleyebilirsiniz.

Mağazanızın kaç ürün sattığını yansıtarak fiyatlandırmanızı saniyeler içinde belirlemenize veya değiştirmenize olanak tanır. Üstelik, doğrudan tedarikçilerinizden web sitenize günlük envanter takibi ve otomatik fiyat, miktar ve durum güncellemesi de alacaksınız.

#3 Terk Edilmiş Sepet

Ziyaretçilerinizin neredeyse %76'sı bir noktada sepeti terk edecek. Bu eklenti, birden fazla saklama stratejisi kullanarak çoğunun geri getirilmesine yardımcı olur. Zaman zaman sepete ekledikleri ancak hiç satın almadıkları ürünleri hatırlatan e-postalar gönderir.

Ayrıca terk edilen sepet oranını da analiz eder ve geri kazanılan sepet oranıyla karşılaştırır. Bundan sonra, bu müşteriler çevrimiçi mağazanızdan satın alma işlemi gerçekleştirdiğinde e-posta göndermeyi durdurur.

#4 ÜyeBasını

Abonelik tabanlı ürün veya hizmet satmakla ilgileniyorsanız MemberPress ideal bir eklentidir. Çeşitli entegrasyon seçenekleri sunar ve üçüncü taraf hizmetlere kolayca bağlanabilir.

Kullanıcı erişim düzeylerini ve içerik kısıtlamalarını kontrol etmenize olanak tanıdığından güçlüdür. Yalnızca erişimi olan kullanıcılar kısıtlamaların ötesine geçebilecektir. Yeni başlayanlar için uygun bir eklentidir ve dropshipping e-ticaret mağazanızı isteğinize göre ölçeklendirmenize olanak tanıyan eklentilerle kolayca genişletilebilir.

Dezavantajı ise MemberPress'in ödeme ağ geçitleri olarak yalnızca PayPal, Stripe ve Authorize.net'i desteklemesidir. Fiyatlandırma planları yalnızca yıllık olarak mevcuttur. Bununla birlikte, üyeliğe dayalı ürün ve hizmetleri satmak için mükemmel bir e-ticaret eklentisidir.

#5 Piksel Kafein

Dropshipping şirketlerinin çoğunluğu artık ürünlerini etkili bir şekilde satmak için yeniden hedefleme tekniklerini kullanacak kadar akıllı. Ürünler çevrimiçi mağazanızı ziyaret eden herkesin duvarında görünmeye başladığından, Facebook yeniden hedeflemeyi daha da kolaylaştırdı.

Ancak yeniden hedeflemeyle ilgili bir sorun, promosyonların herkese gösterilmesidir. Pixel Caffeine, ürün promosyonlarının her ziyaretçi için özelleştirilmesine yardımcı olduğundan bu sorunu çözüyor. Ücretsiz bir eklentidir ve dropshipping mağazanızda verimli bir şekilde çalışabilir.

E-ticaret Gönderim İpuçları, Maliyetler, Taşıyıcılar ve En İyi Uygulamalar (2023)

Sarma,

Umarım artık kafanızda net bir yol vardır. Size daha fazla yardımcı olmak için, ihtiyacınız olan herhangi bir ürün kategorisinde size yardımcı olabilecek 150'den fazla güvenilir dropshipping tedarikçisinin listesini burada bulabilirsiniz.

İşte sizin için en iyi 10 dropshipping şirketinin özet listesi.

 1. AliExpress
 2. İndirimHoo
 3. Dünya Çapında Markalar
 4. Doba
 5. Toptan2B
 6. Dişli
 7. Düşmüş
 8. DHGate
 9. Toptan Satış Merkezi
 10. modacı

Unutmayın, şimdilik en iyi performans gösteren dropshipping nişleri arasında pratik yapmak daha akıllıca olacaktır. Ancak tatil sezonunda yeni ürünleri denemekten çekinmeyin. Mutlu dropshipping! Bazı barındırma kuponlarına göz atın ve şimdi yararlanın.