Teknoloji Pazarlama, Bloglarınızdan ve Gadget'larınızdan Para Kazanın

Fiyatlarımızı Değiştirdik: Neden? Size Daha Fazla Seçenek ve Daha Fazla Esneklik Sunmak İçin

 Fiyatlarımızı Değiştirdik: Neden?  Size Daha Fazla Seçenek ve Daha Fazla Esneklik Sunmak İçin

Enflasyon, istikrarsız bir ekonomi ve ekonomik büyümedeki küresel düşüş, yönetmeniz gereken daha sıkı bir bütçeye sahip olduğunuz anlamına gelir. Verdiğiniz satın alma kararı için yoğun bir şekilde incelenirsiniz. Harcadığınız her doların karşılığını geri almanız konusunda sürekli baskı altındasınız.

Bu nedenle fiyatlarımızı değiştirdik.

İtibaren 6 Aralık 2022fiyatlarımız farklı olacaktır.

Mevcut, potansiyel ve yeni müşterilerimizle geliştirdiğimiz çift yönlü ilişkilere her şeyden çok değer veriyoruz. Pek çok marka fiyatlarını neden değiştirdiklerini açıklamaktan çekinse de biz tam tersini yapıyoruz: Bunu sizinle paylaşmak istiyoruz.

Fiyatlandırmamızda ne gibi değişiklikler yaptığımızı, bu değişikliklerin mevcut, potansiyel veya deneme müşterisi olarak sizin için ne anlama geldiğini ve neden bu değişiklikleri yapmaya karar verdiğimizi öğrenmek için okumaya devam edin.

Fiyatlandırmamızda Ne Gibi Değişiklikler Yaptık?

Kullanıcılara ve ekiplere bütçelerinde daha fazla esneklik verirken ihtiyaç duydukları belirli özelliklere erişmelerini sağlamak için paket bazlı fiyatlandırma modelinden kullanıcı başına fiyatlandırma (PPU) modeline geçtik.

Yeni yaklaşımımız aynı zamanda müşterilerin artık satış ekibiyle iletişime geçmek zorunda kalmadan planlarını ve ekstra kullanıcıları, profilleri ve özellikleri kendilerinin satın alabileceği anlamına geliyor.

Size tam olarak nelerin değiştiğini göstermek için eski fiyatlarımızla yeni fiyatlarımızı karşılaştıralım.

Eski ve yeni fiyatlandırma planları

Eski, paket bazlı fiyatlandırma yaklaşımımız:

Yeni, kullanıcı başına fiyatlandırma planlarımız:

Özetlemek gerekirse, 8 ana fiyatlandırma değişikliğimiz şunları içeriyor:

Fiyatlandırma değişikliği #1: Yeni fiyatlandırma katmanları

Artık dört fiyatlandırma kademesi, bir ajans paketi ve özel hazırlanmış bir plan seçeneği sunuyoruz. Katmanları yükselttikçe daha fazla işbirliğine, üretkenliğe ve analitik özelliklere veya mevcut özelliklerin daha gelişmiş sürümlerine erişebileceksiniz.

Okumak:  Elementor 3.6.3 Otomatik Güncelleme: Kritik RCE ...

Fiyatlandırma değişikliği #2: Kullanıcı/profil başına ödeme

Tüm katmanlarımız size başlangıç ​​düzeyinde temel düzeyde sosyal profil ve kullanıcı sayısı sunar. Daha fazlasına ihtiyacınız olduğunu ancak mevcut planınızda bulunan özelliklerden memnun olduğunuzu fark ederseniz, bir sonraki seviyeye geçmek yerine ekstra kullanıcı ve/veya profil satın alabilirsiniz: Ekstra sosyal profil başına aylık 15 ABD doları ve Ekstra kullanıcı başına aylık 49 ABD Doları ve 149 ABD Doları.

Fiyatlandırma değişikliği #3: Self-servis yükseltmeler

Mor bir yıldızla tanımlanabilen özellik kilitleri, planınızı hızlı ve kolay bir şekilde yükseltmenize ve mevcut planınızda bulunmayan özelliklerin kilidini açmanıza olanak tanır. Örneğin, Standart planda olduğunuzu ve reklam yorumlarını yönetmeniz gerektiğini varsayalım. Satış ekibiyle bir görüşme ayarlamak, bir demo izlemek ve ardından planınızı yükseltmek yerine, reklam yorumları özelliğini yükseltmek ve kilidini açmak ve daha fazlasını yapmak için CTA düğmesini tıklamanız yeterlidir.

Fiyatlandırma değişikliği #4: Sosyal Medya yatırım getirisi aracımıza erişim

Her sosyal medya ekibinin, sosyal medya faaliyetlerine parasal değer atfetme ve önemli paydaşlara Sosyal Medya yatırım getirisini kanıtlama becerisine sahip olması gerektiğine inanıyoruz. Dolayısıyla, artık tüm planlarımız Sosyal Medya ROI aracımıza erişimi içeriyor (daha önce yalnızca eski Kurumsal planlarımızda mevcuttu).

Fiyatlandırma değişikliği #5: Yeni giriş seviyesi planı

Yeni, giriş seviyesi Standart planımız size eski giriş seviyesi Pro planımızla (10) aynı sayıda sosyal profil sunar, ancak fiyatı aylık 79 $ yerine 49 $'dan başlar. Birden fazla kullanıcı istiyorsanız fazladan ödeme yapmanız gerekecektir; dolayısıyla bu plan, yalnızca tek bir kullanıcıya ihtiyaç duyan solo girişimciler veya mikro işletmeler için mükemmeldir.

Fiyatlandırma değişikliği #6: Yeni orta düzey plan

Profesyonel planımız aynı zamanda size eski Premium planımızla (15) aynı sayıda sosyal profil sunar, ancak fiyatı aylık 199 $ yerine 79 $'dan başlar. Bu planın sunduğu gelişmiş özellikler nedeniyle daha kapsamlı iş akışlarına ihtiyaç duyan büyük işletmeler için idealdir. Yine, bu planda kaç kullanıcıya ve sosyal profile ihtiyacınız olduğunu seçebiliyorsunuz ve yalnızca ihtiyacınız kadar ödeme yapıyorsunuz.

Okumak:  WordPress Blog Yazılarınıza Hızla Resim Eklemek İçin Üç Eklenti

Fiyatlandırma değişikliği #7: Yeni üst düzey plan

Gelişmiş planımız en üst düzey planımızdır çünkü 20 sosyal profili ve en gelişmiş özelliklerimizin tamamını içerir. Aylık 199 dolardan başlayan fiyatlarla hiçbir şey kısıtlanmaz. Ancak yine ihtiyacınız olan kullanıcı ve sosyal profil sayısına karar verip ödeme yapacaksınız.

Fiyatlandırma değişikliği #8: Yeni özel plan

Özel planlarımız, daha karmaşık veya spesifik sosyal medya yönetimi gereksinimleri olan ve satış ekibimizin ekstra rehberliğine ihtiyaç duyan kuruluşlar ve ajanslar içindir. Size özel Buffer planınızı görüşmek için satış ekibiyle iletişime geçin.

Bu Fiyat Değişiklikleri Sizin İçin Ne İfade Ediyor?

(Artık) eski Pro, Premium veya Enterprise fiyatlandırma planını kullanan mevcut bir müşteriyseniz, o zaman üzülmeyin: Mevcut planınızda bulunmayan ve yükseltmeniz gerekmeyen ek özelliklere ihtiyacınız olmadığı sürece hiçbir şey değişmeyecektir. Daha sonra sizi yeni planlarımızdan birine yönlendireceğiz.

Ama o noktaya kadar olduğun gibi kalacaksın.

Herhangi bir endişeniz varsa Müşteri Başarısı ekibimiz sorularınızı yanıtlamak veya size yardım ve tavsiyelerde bulunmak için hazırdır.

Yeni bir müşteri olmak üzereyseniz, doğrudan yeni fiyatlandırma planlarımızdan birine gideceksiniz ve istediğiniz özellikleri seçebilecek ve seçtiğiniz kullanıcı ve sosyal profil sayısına göre ödeme yapabileceksiniz. ihtiyaç.

Fiyatlandırma değişikliklerimizin ve yeni fiyatlandırma planlarımızın sizin için ne anlama geldiğine ilişkin herhangi bir sorunuz, şüpheniz veya endişeniz varsa lütfen satış ekibimizle görüşün.

Fiyatlarımızı Neden Değiştirdik?

Daha önce, fiyatlandırmaya yönelik paket bazlı yaklaşımımızla, sabit fiyatlı iki planımız () ve sosyal medya yönetimi ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde şekillendirilebilecek özel bir plan oluşturma seçeneğimiz vardı.

Tam şeffaflık adına, fiyatlandırmaya yönelik bu yaklaşımın kanatlarınızı biraz kırptığını fark ettik.

Örneğin, Buffer Pro planını kullandığınızı varsayalım: 10 sosyal profil ve iki kullanıcı için ayda 79 ABD doları ödersiniz. Kulağa adil geliyor, değil mi?

Okumak:  Yeşil Ekran: Türkçe İçeriklerde Yeşil Ekran Sıralamasında Yer Alma Stratejileri ve İpuçları

Peki ya planınızdan memnunsanız ancak büyüme nedeniyle ekstra beş sosyal profile ihtiyacınız olduğunu fark ettiyseniz?

En üst düzey Premium planına yükseltmeniz ve ayda 199 ABD doları ödemeniz gerekir. Bu, maliyetlerde çok büyük bir artış anlamına gelir ve planladığınız bütçeye çok fazla zarar verir.

Üst düzey plan, Gelişmiş Sosyal Gelen Kutusu ve gelişmiş raporlama yetenekleri gibi gelişmiş özelliklere erişmenizi sağlar; ancak bu gelişmiş özelliklere ihtiyacınız yoksa, beş ekstra profil için ayda 120 ABD doları fazladan ödemenin biraz yüksek olduğunu düşündük. .

Yeni fiyatlandırma yaklaşımımız size yalnızca bütçeniz konusunda esneklik sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda ihtiyacınız olan özellikleri ve ödemek istediğiniz kullanıcı ve profil sayısını kontrol etmenize olanak tanıyarak büyümeniz için alan da sağlıyor. Yeni self-servis işlevimiz aynı zamanda planınızı yükseltmenin veya ek kullanıcılar ve profiller satın almanın artık çok hızlı ve kolay olduğu anlamına da geliyor.

Çözüm

Yeni fiyatlarımıza buradan göz atın.

İster yeni özellikler geliştiriyor olalım (Sosyal Medya Yatırım Getirisi aracı gibi), gelecek platformlara bağlanıyor olalım (TikTok ile son entegrasyonumuz gibi) veya fiyatlandırmamızı değiştiriyor olalım, yaptığımız her şeyin merkezine her zaman SİZİ koyarız.

Sonuç olarak, piyasadaki paranızın karşılığını en iyi şekilde almanızı, büyümenize yardımcı olacak özellikleri ve büyümenin her aşamasına yönelik fiyatlandırma planlarını sunuyoruz.

Buffer'da yeniyseniz, bizi deneyin ücretsiz. Mevcut ve değerli bir müşteriyseniz, yeni fiyatlarımız hakkında ne düşündüğünüzü bize bildirin; geri bildirimlerinizi duymaktan memnuniyet duyarız.
Posta listemize üye olun:

Bizi Facebook üzerinden takip et!