Teknoloji Pazarlama, Bloglarınızdan ve Gadget'larınızdan Para Kazanın

Girişimciler için en iyi tatil hediyeleri

Girişimciler için en iyi tatil hediyeleri

Duş jeli hediye setlerini tutun ve kurabiye kutusunu AŞAĞIYA koyun – işte hayatınızdaki solo girişimcilerin bu Noel'de GERÇEKTEN istedikleri hediyeler.

Daha İyi Bir Sandalye

Çalışırken hâlâ sandalyelerde oturan gelenekçiler için yeni bir ofis koltuğu her zaman istek ve ihtiyaçlar listesinde aşağıya doğru kayar. Güvenin bana – onlara yeni bir tane alın (ideal olarak bel desteği olan).

Yeni bir sandalyeye ihtiyaç duymayanlar, artık çalışmak için sandalyede oturmayan kişilerdir.

İnsanların Konu Satırlarına '10X' Koymayı Durdurmaları İçin

Bir kız hayal kurabilir, değil mi?

Mavi Işık Engelleyen Gözlükler

Bilgisayarlarımıza ve telefonlarımıza çok fazla bakıyoruz ve derse ihtiyacımız yok; mavi ışığı engelleyen gözlüklere ihtiyacımız var. Bu küçük kötü çocuklar, migren ağrılarına neden olmaktan baş etmemizi imkansız hale getiren uykusuzluğa kadar beynimizde her türlü tahribata yol açan mavi ışık spektrumunu engelliyor.

Bunları bizim için satın alın. LÜTFEN.

Elektronik 'Not Defteri'

Teknoloji meraklısı ve ekran bağımlısı olsak da çoğumuz, bırakın etiketleyip aramayı, asla bulamayacağımız her türlü son derece önemli bilgiyi içeren dağılmış not defterleri taşıyoruz.

Bize Evernote'u kullanmamızı söyleme (çünkü onu zaten kullanıyoruz), bize bu muhteşem şeyi getir elektronik not defteri Bu, bir şeyleri yazmanın sevdiğimiz yanını gerçekten referans alabileceğimiz ve kullanabileceğimiz bir şekilde taklit ediyor.

Alkol. Bol miktarda alkol.

Şaka yapıyorum. Yoksa biz…?

Girişimcilik streslidir ve kendi işinin patronu olduğunuzda, biz öyle olduğunu söylediğimizde saat beştir.

Fiziksel Zaman Takipçisi

Çünkü Pomodoro uygulamalarımızın hepsinde görev değiştirmeyi unutuyoruz. The. ZAMAN.

Bu harika küçük zaman izleyici Göreve göre tamamen özelleştirilebilir ve klavyenizin hemen önünde oturmak, bir uygulamayı kullanmayı hatırlamaktan çok daha kolaydır.

Okumak:  En İyi 7 Bağlanabilir Varlık Türü & Bunları Oluşturmak İçin En İyi Uygulamalar

Boyun ve Omuz Masajı

Boyun ve omuz ağrısı, zihinsel strese verilen yaygın bir psikosomatik tepkidir ve girişimcilerde bu ağrıdan çokça görülür.

Ne yazık ki birinin masaj masasına uzanacak bir saatimiz de yok.

İş/yaşam dengesi konusundaki dersi bize bırakın ve bize bir robot bunu bizim için yapmak.

Toplantılar Arasında Vurulacak Bir Şey

Spor salonları kapatıldı ve işler devam ediyor. Öfkemizi giderecek bozuk bir fotokopi makinesinden başka bir şey ver bize, bunun gibi masaüstü boks torbası (Lütfen).

İmkansız Seçimler İçin Karar Kağıdı Ağırlığı

“Bunu cumaya kadar bana ulaştırır mısın?” sorusuna cevap vermek artık çok daha kolay oldu kağıt ağırlığı Sıradışı Mallardan.

Yeniden Kullanılabilir Bir Defter

Beyonce'nin elektronik not defteri için bütçesi yok mu? Bu uygun fiyatlı fiziksel dizüstü bilgisayar Roket kitabı yeniden kullanılabilir ve el yazısıyla yazılan notları düzenli tutmak için bir uygulamayla senkronize edilir.

Her şeye yeniden başlamak için karalayın, çekin, yükleyin ve silerek temizleyin.

İlham Verici Duvar Sanatı

Aşağıdaki gibi ilham verici bir poster ile hayatınızdaki girişimcilere liderlik potansiyelinin nasıl olduğunu hatırlatın: Bu.

Planlama Bağlantısını Kullanmaya Başlamanız İçin

Gerçek bir adam için. Meşguldü. BİRAZ ZAMAN ALIN.

Büyüklerden Birinin Kitabı

Eğer Michael Scott'ın halihazırda masamızda değil, dün orada olması gerekiyor.

Mükemmelliği Yakalamak için Masaüstü Beyaz Tahta

Zaten sahip olmamamızın tek nedeni, ona yer bulamamış olmamızdır. Bu beyaz tahta Klavyenizin hemen üzerine sığar ve toplantılar sırasında karalama yapmak için mükemmel bir yerdir.

Sürdürülebilir Kulak Üstü Bluetooth Kulaklıklar

Yeni kulaklıklar her zaman bir ihtiyaçtır ve bunlar LSTN'den kulaklıklar göründükleri kadar sesleri de güzel. Bu kalabalık için satın alacağınız her şeyin bluetooth özellikli olduğundan, yerleşik mikrofona sahip olduğundan ve arka plan gürültüsünü azaltmanın her zaman güzel bir avantaj olduğundan emin olun.

Okumak:  Google Arama Motorunu Anlamak İçin Tam Kılavuz

Şimdi İşte KENDİNİZE Ne Alacağınız

Girişimciler – özellikle solo girişimciler – çok şey yönetirler. Müşteri bulmak, muhasebe yapmak, son kullanıcılara sattıkları asıl İŞİ yapmak.

Ve tüm bunlar olurken, WordPress ve WooCommerce güncellemeleri bizi gafil avlıyor. Kendi sitelerimizi pek iyi yönetemiyoruz. Eski atasözü '' doğru çıkıyor ve bu bizi kötü gösteriyor.

Bu nedenle, başka bir eklenti bozulmadan ÖNCE ve sitenizin güvenliğini tehlikeye atacak bir güncellemeyi kaçırmadan ÖNCE, sizin için ayrıntılarla ilgilenecek, yönetilen bir ana makineye geçin, böylece en iyi yaptığınız işe odaklanabilirsiniz.

Bana Hosting'in uygun fiyatlı Yönetilen Barındırma planlarını keşfedin ve zamanınızı geri kazanın.

Daha fazla bilgi edin