Teknoloji Pazarlama, Bloglarınızdan ve Gadget'larınızdan Para Kazanın

Hosting Raja İncelemesi – En iyi Hint Hosting Şirketlerinden Biri

Not: Aşağıdaki makale size yardımcı olacaktır: Hosting Raja İncelemesi – En iyi Hint Hosting Şirketlerinden Biri

Hosting Raja İncelemesi – En iyi Hint Hosting Şirketlerinden Biri

Bir blog veya web sitesi oluşturmak istiyorsanız World Wide Web’de web alanına ihtiyacınız vardır. Bir web sitesi pek çok farklı dosyadan oluşur. Bu nedenle, bir web sitesini çalıştırmak için bu dosyaların çevrimiçi olarak saklanması gerekir. Sebep bu; bu dosyaları depolamak için web alanına ihtiyacınız var. Web alanı sunan şirketler Web Hosting Şirketleri olarak bilinir..

Hintliler, hizmetlerinin daha iyi olması ve sunucularının hızlı yüklenmesi nedeniyle ABD veya İngiltere’deki barındırma sağlayıcılarından web barındırma hizmeti satın almaya ilgi duyuyorlar. Ancak tüm Hint web barındırma şirketleri kötü değildir. Raja’yı ağırlamak diğer ülkelerdeki birçok ucuz web barındırma hizmetinden daha iyi olduğunu düşündüğüm bir Hint web barındırma şirketidir.

Çevrimiçi iş kurmak asıl endişenizse, küçük işletmeler için en iyi web sitesi barındırıcılarına göz atın.

Raja’yı Barındırma Hakkında Birkaç Söz

2005 yılında bir web geliştirme şirketi olarak kurulan Hosting Raja, şu anda Hindistan’da hızla büyüyen bir web sunucusu olarak gelişti. Onlara göre şu anda 10.000’den fazla hosting hesabına ev sahipliği yapıyorlar.

İki ödül aldı; Bunlardan biri 2012’de Top Pick Web Host için Web Hosting Arama’dan, diğeri ise 2010’da En İyi Bayi Barındırma ödülünden.

Hosting Raja’nın bazı harika Özellikleri

Nispeten daha ucuz fiyatlarla Harika Hizmet

Harika hizmetler istiyorsanız daha fazla ödeme yapmanız gerekir çünkü en iyi barındırma şirketleri yüksek ücret alır. Ancak konu Hosting Raja’ya gelince, daha ucuz fiyatlarla birinci sınıf hizmetler sunuyor.

Okumak:  Amazon 2024'te en iyi Kara Cuma telefon fırsatları

Çeşitli Barındırma Seçenekleri sunar

Hosting şirketlerinin çoğunun seçenekleri sınırlıdır, ancak Hosting Raja’nın sunabileceği çok şey vardır. Bu CMS’nin gereksinimlerini karşılayacak şekilde özel olarak tasarlanmış WordPress Hosting, Joomla Hosting, Magento Hosting sunmaktadır.

Windows barındırmanın yanı sıra Linux barındırma da sunar, böylece birine ihtiyaç duyduğunuzda başka bir web barındırıcısına gitmenize gerek kalmaz. Çoğunlukla web sunucularının yalnızca Linux barındırma sunduğunu gördüm, bu nedenle bir Windows barındırma hesabına ihtiyacım olursa sorunlarla karşılaşıyorum; Diğerine gitmem gerekecek. Ancak Hosting Raja, her şeyi tek bir yerde sunarak bu sorunu çözüyor.

WordPress hosting almayı planlıyorsanız, WordPress için en ucuz web hostingi incelemenizi tavsiye ederim.

Bayi Hosting ile Para Kazanın

Kendi web hosting işinizi kurmak istiyorsanız ve bütçeniz yoksa Reseller hosting seçeneği tam size göre. Hosting Raja’nın bayi hosting hizmeti mükemmeldir ve bunun için kaydolabilir ve para kazanmak için başkalarına hosting satmaya başlayabilirsiniz.

İyi Müşteri Desteği

Hosting Raja, çevrimiçi sohbet, e-posta ve çağrı gibi üç araçla müşteri desteği sunar. Test etmek için sohbet desteğine bir merhaba mesajı gönderdim ve bekleme süreleri 2 dakikaydı, ancak yalnızca 40 saniye içinde yanıt aldım. Bu yüzden müşteri desteğinin çok duyarlı olduğunu söyleyebilirim.

Alan Adı Tescili

Tüm hosting firmaları gibi alan adı kaydı da sunmaktadır. Ayrıca alan adınızı başka bir kayıt şirketinden Hosting Raja’ya ücretsiz olarak aktarabilirsiniz.

Ayrıca En İyi Alan Adı Kayıt Şirketi hakkındaki blog yazısını da okumak isteyebilirsiniz.

Ücretsiz Alan Adları

Sınırsız planlara kaydolursanız, her planla birlikte ücretsiz alan adı alırsınız ve ayrıca sınırsız alan adı da barındırabilirsiniz.

Fiyatlandırma

Hosting Raja, sunduğu hizmetlerin kalitesinden ödün vermeden premium hosting sunan, Hindistan’ın en uygun fiyatlı Web hosting şirketlerinden biridir. Daha fazlasını öğrenmek için aşağıdaki barındırma planlarını fiyatlandırmayla birlikte kontrol edin:

Okumak:  5 Gram Altın Kaç TL Değerinde? Güncel Altın Fiyatları İncelemesi

hosting-raja-fiyat

Planlara ve fiyatlara bakın ve diğer web barındırma hizmetleriyle karşılaştırın. Premium hizmet sunan şirketlerin fiyatlarının yüksek olduğunu, daha düşük fiyatlarla sunan şirketlerin ise yeterince güvenilir olmadığını fark edeceksiniz.

Hosting Raja, tüm müşterileri için daha düşük fiyatlı ancak premium hizmetlere sahiptir. Müşteri Memnuniyeti bu firmanın ana ilkesidir.

O halde merak etmeyi bırakın ve Hosting Raja’ya kaydolun tüm barındırma ihtiyaçlarınız için.
Posta listemize üye olun:

Bizi Facebook üzerinden takip et!