Teknoloji Pazarlama, Bloglarınızdan ve Gadget'larınızdan Para Kazanın

LearnDash, Liquid Web Marka Ailemize Katılıyor


LearnDash, Liquid Web Marka Ailemize Katılıyor

Her Şey Daha Kolaylaşıyor ve Daha Soyutlaşıyor

Teknolojide yeterince uzun süre çalışıyorsanız, bir şey her şeyden daha doğru olur. Zamanla işler müşteri için daha az karmaşık ve daha soyut hale gelir. Dikkat edin, işlerin kolaylaştığını söylemiyorum. Veya daha az karmaşık.

Bunun yerine gözlem basitçe, zaman ilerledikçe daha fazla şeyin sıradan kullanıcılardan gizlendiği yönündedir. Eskiden karmaşık olan ve inşa edilmesi aylar süren (bir e-ticaret mağazası gibi) şeyleri bugün inşa etmek çok daha kolay. Bu nedenle, bu tür siteler oluşturabilecek insanlardan oluşan daha geniş bir pazar var.

Dünyanın önde gelen yönetilen barındırma şirketlerinden biri olarak, bu dinamikle doğrudan deneyim yaşadık. Günümüzde birisinin yalnızca bir sunucunun CPU'suna veya hatta bir sunucunun ne kadar depolama alanına sahip olduğuna dayanarak barındırma kararı vermesi nadirdir. Soyutlama, konuşmayı düşük seviyeli ayrıntılardan daha anlamlı farklılaştırmaya doğru kaydırdı.

Dijital Ticarete Odaklıyız

Yönetilen WordPress ve Yönetilen WooCommerce barındırma planlarımızı ilk başlattığımızda, belirli müşteri türleri için belirli türdeki sitelere odaklandığımızı açıkça belirtmiştik. Piyasada pek çok harika hosting şirketi var. Hiçbir sorun yaşamadan bir WordPress iş sitesini barındırabilen birkaçı.

Ancak bu barındırma şirketlerinin çoğu, WordPress'teki iş sitelerinin hızlı bir şekilde çalışmasına olanak tanıyan katmanları önbelleğe almak için önemli miktarda yatırım yaptı. On yıl önce harika bir stratejiydi. Kolayca statik olabilecek siteler için de çalışmaya devam ediyor.

Odak noktamız hiçbir zaman bu statik siteler olmadı. Bunun yerine e-ticaret mağazalarına, üyelik sitelerine ve çevrimiçi öğrenmeye odaklandık. Müşterilerin, insanlar oturum açmış olsa bile mağazalarının hızlı performans göstermesini sağlamak için bir nedeninin olduğu siteler. Önbelleğe alma, performans için kullanılan tek strateji olamaz.

Okumak:  SaaS Uygulamalarının 10 Popüler Örneği [Proven Strategies]

Diğer ortak noktaları ise günümüz yaratıcılarının dijital ticareti yapma biçimi olmalarıdır. Bir web sitesine sahip bir işletme ile web sitesinin bir işletme olması arasında bir fark vardır.

İşletmelerini çevrimiçi olarak yürüten içerik oluşturucularla ve bu sitelerin oluşturulmasına yardımcı olan geliştiriciler ve ajanslarla birlikte çalışmak ve onları desteklemek, sürekli odak noktamız oldu.

LearnDash Çevrimiçi Öğrenmede Liderdir

Çevrimiçi öğrenme alanında LearnDash'i henüz duymamış kimse yok. Bunlar yalnızca e-Öğrenim alanında lider değil, aynı zamanda WordPress topluluğu dışında bilinen en güçlü WordPress eklentisidir.

Capterra, LearnDash'i yeni çıkan favoriler listesine koydu ders yazma yazılımı Ve eğitim yazılımı. Grafikte başka WordPress eklentisi yok.

Ve WordPress ve çevrimiçi öğrenme için hiç bu kadar heyecan verici bir zaman olmamıştı. Son 18 ay herkesi kurslarını çevrimiçi oluşturmaya teşvik etti. Bu hamle, halihazırda büyüyen bir endüstrinin de üzerindeydi.

WordPress, içerik oluşturucuların çevrimiçi şeyler oluşturmasını kolaylaştırır. LearnDash, çevrimiçi kurslar ve eğitimler oluşturmayı daha da kolaylaştırır.

Bu StellarWP'mizi Daha Güçlü Hale Getiriyor

LearnDash'in bu aileye katılması inanılmaz derecede heyecan verici çünkü çevrimiçi öğrenmenin ve kursların müşterilerimiz için ne kadar önemli olduğunu başından beri biliyorduk.

Temel WordPress eklentilerine yatırım yapmaya ve StellarWP şemsiye markasının lansmanına devam ettiğimiz çok dolu bir yıl oldu. Restrict Content Pro, The Events Calendar, Kadence teması, Iconic ve GiveWP'nin satın alınması, dijital ticaret çözümleri oluşturmalarına yardımcı olan yaratıcılarımıza ve geliştiricilerimize sınıfının en iyisi çözümleri sunmaya kararlı olduğumuzun altını çizdi.

Tüm bu harika WordPress çözümleri ile Bana Hosting'in rakipsiz barındırma ürünlerimiz arasındaki noktaları da birleştirdiğimiz için daha büyük işbirlikleri, entegrasyonlar ve paketler görmeyi bekleyebilirsiniz.

Ben, tüm bunların, dahil olan herkesi memnun etmek için nasıl bir araya geldiğini görmek için sabırsızlanıyorum.