Teknoloji Pazarlama, Bloglarınızdan ve Gadget'larınızdan Para Kazanın

Magento Mağazanızı Sosyal Medyaya Bağlama

Magento Mağazanızı Sosyal Medyaya Bağlama

Şu anda bir Magento mağazasını sosyal medya platformlarına bağlamanın tek yolu Magento uzantılarıdır. Magento Marketplace'te mağazanıza kolayca eklenebilecek birçok sosyal medya uzantısı bulunmaktadır. Aslında yalnızca Facebook için 259 uzantı mevcut.

Bu yazıda en yüksek puan alan siteleri inceleyeceğiz. sosyal medya uzantıları Magento 2.4 için Magento Marketplace'te mevcuttur.

Magento mağazasında o kadar çok sosyal medya uzantısı mevcut ki, bu listeyi oluşturmak için 4 ila 5 yıldız derecelendirmesine sahip ve birkaçtan fazla incelemeye sahip uzantıları seçtik.

Koongo Veri Akışı Yönetimi NoStress Ticaret tarafından

Koongo, Magento 2 mağazasından dünya çapındaki 500'den fazla fiyat karşılaştırma web sitesine, çevrimiçi pazarlara ve bağlı kuruluş ağlarına ürün verileri aktarma sürecini kolaylaştıran üstün bir ürün veri akışı yönetim aracıdır.

Mobil Uygulama Oluşturucu SimiCart tarafından

SimiCart Mobile App Builder, kendi iOS ve Android Magento mobil uygulamanızı oluşturmanız için eksiksiz bir çözümdür. Uygulamanız, ürünler, kategoriler, diller, mağaza görünümleri vb. dahil olmak üzere web sitenizle tamamen senkronize edilecektir.

Tek Adımda Ödeme Tek Adımda Ödeme AS tarafından

OneStepCheckout, Magento'nun en popüler uzantılarından biridir. OneStepCheckout, çevrimiçi alışveriş yapanlar için sıkıntıyı ortadan kaldırarak ve Magento satıcılarının ödeme işlemlerini özelleştirmesini kolaylaştırarak alışveriş sepetini terk etmeyi azaltır.

Canlı sohbet LiveChat tarafından

LiveChat, müşteri desteği ve çevrimiçi satışlar için Magento'ya özel bir sohbet aracıdır; Alışveriş yapanlara hızlı yanıtlar ve kişiselleştirilmiş bir deneyim sunmak için tasarlandı.

Nosto Nosto Solutions Ltd. tarafından

Kullanım kolaylığı için tasarlanan Yapay Zeka Destekli Ticaret Deneyimi Platformu Nosto, perakendecilere özel BT kaynaklarına veya uzun bir uygulama sürecine ihtiyaç duymadan 1:1 çok kanallı pazarlama kampanyaları ve dijital deneyimler oluşturma, başlatma ve optimize etme yetkisi veriyor.

Okumak:  WordPress Geliştiricileri İçin JavaScript Çerçevelerine İlişkin Hızlı Kılavuz

Twitter ve Facebook Girişi Plumrocket Inc. tarafından

Magento 2 için Twitter ve Facebook Giriş uzantısı, müşterilerinizin hızlı bir şekilde giriş yapmasına veya kaydolmasına olanak sağlamak için tasarlanmıştır. Uzantı yüklendikten sonra, hesap giriş ve kayıt sayfalarında, ödeme sayfasında veya web sitenizdeki herhangi bir yerde sosyal giriş düğmeleri görüntülenecektir.

Instagram Entegrasyonu Magenest (Adobe Bronze Çözüm Ortağı) tarafından

Magento 2 için Instagram Entegrasyonu, hızla büyüyen bu sosyal medyada daha fazla müşteriye ulaşmak için mağaza yöneticilerinin Magento mağazalarını Instagram'a kolayca bağlamasına yardımcı olur. Yönetici birden fazla Instagram widget'ı oluşturabilir ve bunları her yerde yayınlayabilir.

Hediye kaydı tarafından Magenest

Magento 2 Hediye Kaydı ile müşterilerinizin özel günleri için almak istedikleri hediyelerin bir listesini oluşturabilecekleri etkinlikler ve durumlar oluşturabilirsiniz. Bunu arkadaşlarıyla ve aileleriyle paylaşabilir ve onların bu hediyeleri almasını bekleyebilirler. Daveti Facebook, Twitter veya e-posta yoluyla alan herkes mağazanızdaki ürünleri satın alabilir.

Avustralya Posta Gönderimi Appjetty tarafından

Aşağıdan bir Magento dostuysanız, bu uzantıya göz atın. AppJetty'nin en çok satan Australia Post Shipping uzantısı, Australia Post PAC API'sinde çalışır ve mağazanızdaki koli ve mektuplar için canlı gönderim ve sözleşme ücretlerini gösterir. Mağaza yöneticisinin hem uluslararası hem de yurt içi gönderim için gönderim yöntemlerini seçme seçeneği vardır. Yönetici ayrıca herhangi bir ürünün nakliyesi için taşıma ücretlerini, teslimatta imzayı, ekstra teminat ücretlerini ve daha fazlasını yönetebilir.

Bu sosyal eklentilerden herhangi birini Magento mağazanıza eklemeye ilişkin ayrıntılı talimatlar için, Oku bunu.

Magento 1'den Magento 2'ye geçiş mi yapmak istiyorsunuz? Ya da belki seçeneklerinizi değerlendirirken M1'de kalmayı düşünüyorsunuz. Biz Magento uzmanlarıyız! M1 mağazaları için ücretsiz geçiş ve Bana Hosting Safe Harbor sunuyoruz.