Teknoloji Pazarlama, Bloglarınızdan ve Gadget'larınızdan Para Kazanın

Magento Topluluğunun Bu Konuda Ne Söylemesi Gerekiyor?

Magento Topluluğunun Bu Konuda Ne Söylemesi Gerekiyor?

DreamHost'in işletme sahiplerinin tercih ettiği platform haline gelmesinin üzerinden on yıl geçti. Ve bu hiç de şaşırtıcı değil; sonuçta DreamHost, kaynakları serbest bırakabilmeniz, içinizin rahat olması ve optimize edilmiş performans aracılığıyla başarıya ulaşabilmeniz için iş gereksinimlerinizi karşıladığından emin olmak için çok çalışıyor.

DreamHost, Magento uygulamaları için en iyi teknoloji yığınını sağlamaya yönelik sürekli çabalarıyla ekosistem içinde güven geliştirmiştir. Bu blogda bize inandıkları için tüm ortaklarımıza ve ajanslarımıza teşekkür etmek istiyoruz. olduğundan emin olmak için daha fazlası için çabalamaya kararlıyız. Hayalleri İleriye Taşımak!

Değerli iş ortaklarımızdan ve Magento ajanslarından aldığımız geri bildirimleri sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.

Magento İçin Güçlü Yönetilen Bulut Barındırma

Müşterilerimiz için ideal bir yönetilen bulut barındırma platformu bulduğumuz için minnettarız ve barındırma işimizi DreamHost aracılığıyla büyütmeyi hedefliyoruz.

İç huzur

DreamHost, büyük rakiplerin zahmeti ve maliyeti olmadan bir web sitesinin hızlı ve hızlı çalışmasını sağlamak isteyenler için harika bir çözümdür. Site sahipleri, aksi takdirde birçok kişinin karşılaşacağı tipik sorunlarla uğraşmak zorunda kalmayacak.

Tam Otomatik Kontrol Paneli

Birçok e-Ticaret müşterisine destek veren bir ajans olarak her zaman sorunsuz bir barındırma sağlayıcısına ihtiyacımız var. MageCloud, 5 yılı aşkın bir süredir DreamHost'i tüm büyük bulut platformları için yönetilen bulut çözümü olarak kullanıyor. Tamamen otomatikleştirilmiş bir kontrol paneliyle, 60'tan fazla müşterimizin tüm altyapısını hiçbir ekstra güçlük yaşamadan yönetebiliyoruz. Sunucuların 99,99 çalışma süresi SLA'sı ile bakımına yardımcı olan profesyonel düzeydeki teknik destekten %1000 memnunuz.

Okumak:  Magento arama seçeneklerinin avantajlarını derinlemesine inceleyin

Destek ve Fizibilite

Müşterilerimize DreamHost'i önerme adımını attığımız için mutluyuz. Bunun güvenebilecekleri en iyi web barındırma platformu olduğunu söylüyorlar. Müşterilerimiz e-ticaret işleri için DreamHost'i kullanmaya başladıklarından beri sorunsuz bir deneyim yaşadılar ve web siteleri sorunsuz bir şekilde çalışıyor. Artık web sitemiz üzerinde her zamankinden daha fazla kontrole sahip oldular. Ayrıca DreamHost ekibinin sunduğu mükemmel desteği gerçekten takdir ediyorlar.

Ölçeklenebilir, Süper Hızlı ve Güvenli Magento Barındırma

Müşterilerimiz bizi seviyor çünkü bu özelliklerimizden asla ödün vermiyoruz

Uzun Vadeli Stratejik Ortaklık İçin Faydalıdır

DreamHost, hem bireyler, ekipler hem de işletmeler için yönetilen bir Bulut Barındırma platformu sağlayan LitExtension'ın önemli bir stratejik ortağıdır. Hizmet olarak platform bulut sunucularınız, kullanıcıların barındırma kaynaklarını ölçeklendirmesine olanak tanıyan bir dizi harika özellik ile beni etkiliyor.

LitExtension'a benzer şekilde DreamHost, misyonunu müşteri memnuniyetini sağlamak olarak tanımlıyor. DreamHost ve LitExtension arasındaki ortaklığın mağaza sahipleri, geliştiriciler, serbest çalışanlar ve web ajansları için de faydalı olmasının nedeni budur.

Müşterilerimizin mağazalarına ev sahipliği yapma konusunda kendimize son derece güveniyoruz. Sadece bu değil, aynı zamanda DreamHost ile ortaklığımızın, her ikisi de Magento ve E-ticaret konusunda derin bir anlayışa sahip bir uzmandan diğerine geçtiğini de düşünüyoruz.

Önerilen Barındırma Yığınını Karşılayın

Güvenilir olduğunu düşünüyoruz. DreamHost'te mesele, sunucunun çalışmasını size emanet etmek ve hiçbir şey hakkında endişelenmenize gerek kalmamasıdır. Deneyimimiz çok sağlam ve bir Magento barındırma sağlayıcısından istediğimiz de bu.

Gelişmiş Önbellek Etkinleştirme

Magento satıcılarına çözümler sunduğumuz için DreamHost bizim için mükemmel seçimdir. Varnish ve Elasticsearch yerleşiktir ve birkaç dakika içinde yeni bir sunucunun konuşlandırılmasını sağlayabiliriz.

Magento PWA Projeleri için Sağlam Temel

Güvenlik söz konusu olduğunda DreamHost beklentilerin ötesinde hizmet veriyor. Tek tıkla Let's Encrypt SSL, SimiCart'ın Magento PWA güvenlik gereksinimlerini (HTTPS) karşılamasını kolaylaştırır. Bunun da ötesinde, yeni web sitesi için ek güvenlik düzeyi sağlamak amacıyla işletim sistemi düzeyinde özel güvenlik duvarları bulunmaktadır. Magento güvenliğinin tüm bu katmanları mevcut olduğundan, El-Bahar artık güvenle geleceğe güvenle adım atabilirsiniz.

Okumak:  Başarılı bir Misafir Yönlendirme Kampanyası Yürütmek İçin Adım Adım Kılavuz

Sunucu Ölçeklenebilirliği Bizim Zorluğumuzdu

DreamHost, Limesharp'a, çeşitli müşteri gereksinimlerini yönetmenin zorluklarıyla başa çıkmalarına yardımcı olan bir çözüm sunabildi. Cloudway'in kolay sunucu ölçeklendirme özellikleri ve önceden yapılandırılmış önbellekleri sayesinde Limesharp, trafik sıkışıklıkları sırasında (Tatil Sezonu indirimleri gibi) çalışma süresini garantilemek için müşterilerinin web sitelerini çok makul bütçeler dahilinde ölçeklendirebildi.

Bellek sınırlarının arttırılması, zaman aşımları vb. gibi sunucu yapılandırmalarını kendimiz ayarlayabiliriz. Tavsiye ve yardıma ihtiyacımız olursa, bunların tümü mühendislerle birlikte güzel bir web arayüzü aracılığıyla yapılır.

Gelişmiş Sunucu Teknolojilerinin Entegrasyonu

İkinci sorunumuz gelişmiş önbelleği sunucuya entegre etmekti. DreamHost yığını, Varnish, Memcached, PHP-FPM, NGINX ve Redis gibi önceden yapılandırılmış önbelleklerle en üst düzey teknolojiyle oluşturulduğu için bu sorun çözüldü. Özellikle Magento 1 mağazaları için DreamHost, Amasty tarafından desteklenen ve mağaza hızı sorunlarını çözen yerleşik bir tam sayfa önbellek sunar.

Beklentileri Karşılayın

DreamHost ayrıca çıtanın zaten yüksek olması nedeniyle beklentilerin üzerinde performans sergilemeleri gerektiğini de anladı. Uzman ve özenli destek sayesinde Limesharp'ın beklediğini sunmayı başardılar. Ayrıca Limesharp, DreamHost Premium Destek Eklentisi aracılığıyla büyük değer elde etmeyi başardı.

Uygulamayı Canlı Sunucuya Göndermeden Önce Test Edin

Müşterideki değişiklikler ve revizyonlar Müşterilerin web sitelerindeki değişiklikler ve revizyonlar, bir dizi Magento ve WordPress web sitesiyle ilgilenen Limesharp gibi ajanslar için kaçınılmaz bir zorluktur. DreamHost Staging özelliği iş akışlarını büyük ölçüde basitleştirir ve Limesharp'ın Canlı sürümleri etkilemeden web sitelerini test etmesine ve değiştirmesine olanak tanır.

Şu anda DreamHost'te Magento ve WordPress kullanan birden fazla müşterimiz var. Ayrıca, canlı ortamla aynı olan bağımsız örneklere sahip olmamızı sağlayan platformda hazırlama ortamlarımızı da barındırıyoruz,” diye ekliyor Ed, birden fazla web sitesinin sorunsuz yönetimini ve günlük kullanımda hazırlama özelliklerinin önemini vurguluyor ajans işlemleri.

Okumak:  Bilgisayarınızı Yükseltme Zamanının Geldiğinin 4 Temel İşareti

Daha Fazla Güç ve Kontrolden Yararlanın

Siteleri kendimiz ölçeklendirip klonlayabilmemiz ve SSL sertifikalarını kurabilmemiz bize daha fazla kontrol sağlıyor.

Sunucu Kaynaklarının Serbestleştirilmesine Yardımcı Olur

DreamHost'in sunduğu önbellekleme ve sunucu bileşenleri mükemmeldir. Bize, performansın her bir zerresini elde etmek için doğru bileşenlerin mevcut olduğunu bilerek, çeşitli uygulamaları güvenli bir şekilde dağıtma yeteneği veriyorlar!

Özellikle Magento 2, ortalama barındırma platformunu yetersiz hissettiren sunucu bileşenlerine ihtiyaç duyan güçlü bir platformdur. Aslında Magento 2'nin son sürümleri, Elasticsearch gibi sunucu teknolojileri olmadan bir mağazanın barındırılmasını imkansız hale getirecek kadar ileri gidiyor. Uygulamamızı oluştururken bu bileşenlerin önceden kurulu ve optimize edilmiş olması büyük bir nimettir.

Müşteri Beklentilerini Karşılamak İçin En İyi Çözüm

Basitçe söylemek gerekirse DreamHost, müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu güvenilirliği ve sağlamlığı bize sunuyor.

×

Bültenimizi Alın
En son güncellemeleri ve eğitimleri ilk alan siz olun.

Bize Abone Olduğunuz için Teşekkür ederiz!