Teknoloji Pazarlama, Bloglarınızdan ve Gadget'larınızdan Para Kazanın

Para Kazanmak İçin Etsy'de Satılabilecek En İyi 16 Şey

Para Kazanmak İçin Etsy'de Satılabilecek En İyi 16 Şey

Etsy'de satılacak ürünler mi arıyorsunuz? Kendi işinizi kurmak ve evden çalışmak istiyorsanız kendi Etsy mağazanızı açmak, evden ekstra gelir elde etmenin harika bir yolu olabilir. Geçen yıl dünyanın dört bir yanından yaklaşık 7.500.000 satıcı Etsy'de satış yaptı ve…

arıyorsun Etsy'de satılacak şeyler?

Kendi işinizi kurmak ve evden çalışmak istiyorsanız kendi Etsy mağazanızı açmak, evden ekstra gelir elde etmenin harika bir yolu olabilir.

Geçen yıl dünyanın dört bir yanından yaklaşık 7.500.000 satıcı Etsy'de ürün sattı ve dünya çapında 96.000.000'den fazla aktif Etsy alıcısı vardı.*

Pek çok kişi, kendilerine hediye bulmak veya başkalarına vermek için her gün Etsy'den alışveriş yapıyor. Aslında hediyeler için Etsy'den sık sık alışveriş yapıyorum! Etsy'de alışveriş yaparak biraz daha kişisel ve eğlenceli bir şeyler bulmayı seviyorum.

Ve pek çok kişi de aynı şekilde hissediyor!

Gireceğiniz yer burasıdır.

Bir Etsy mağazası açmak ve ürünleri çevrimiçi satmakla ilgileniyorsanız, burası başlamak için harika bir yerdir. Bugün Etsy'de ne satılacağı hakkında konuşmak ve aynı zamanda aklınıza gelebilecek bazı genel soruları yanıtlamak istiyorum.

İster yarı zamanlı ister tam zamanlı bir gelir elde etmek istiyor olun, Etsy sizin için kendi işinizi kurmanız ve evden çalışmanız için harika bir platform olabilir.

Etsy'de ortalama gelir yıllık 40.000-50.000 dolar civarındadır ancak bundan çok daha yüksek kazanç elde eden birçok Etsy satıcısı vardır.

Elbette bu, sattığınız ürünün türü, Etsy mağazanızda harcadığınız emek miktarı, Etsy mağazanıza nasıl trafik çektiğiniz ve üzerinde çalışan insanlardan oluşan ekibiniz gibi birçok faktöre bağlıdır. Etsy mağazanız ve daha fazlası için.

İşte Etsy'de satılacak 16 şey.

Aşağıda Etsy'de satabileceğiniz 16 farklı şeyi listeleyeceğim. Halı, küpe, şapka, sabun vb. bulacaksınız. Gibi şeylerin nasıl yapılacağını gösteren gerçek öğreticilere bağlantılar vardır.

Etsy'de satabileceğiniz birçok farklı öğe kategorisi vardır, dolayısıyla Etsy'de satılacak öğelerin listesi mutlaka burada bitmiyor. Tüm dünyada milyonlarca ürün satan birçok farklı Etsy mağaza sahibi türü vardır.

Basılabilirler

Etsy'de satmak üzere basılabilir ürünler hazırlayabilir ve satabilirsiniz; üstelik hiçbir şey göndermenize bile gerek yoktur. Müşterileriniz basılabilir ürünleri indirecek ve siz bunları sınırsız sayıda satabilirsiniz.

Tatiller (Sevgililer Günü, Cadılar Bayramı, Noel vb.), mezuniyet partileri, bebek partileri, eğitici (öğretmen) çıktıları, bekarlığa veda partileri, doğum günü partileri, market alışverişi, dijital planlayıcılar, dergiler, davetiyeler, afişler, duvar çizimleri için kullanabilirsiniz. , kavanoz etiketleri, hediyeler vb.

Etsy'de basılabilir eserleri satarak nasıl para kazandığım hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

etsy'de satılacak şeyler - çıkartmalar

Çıkartmalar

Hem basılı hem de basılabilir çıkartmaları çevrimiçi olarak satabilirsiniz.

Okumak:  Ses Kaydı Kırpma: Türkçe Ses Kaydı Düzenleme İpuçları ve Teknikleri Adım Adım

Çıkartmalar şu anda son derece popüler ve muhtemelen gelecek yıllarda da öyle olacak. Çıkartmalar birçok farklı nedenden dolayı kullanılır ve çıkartma işine başlamak çok fazla ekipman gerektirmez.

Çevrimiçi Çıkartma Satışıyla Ayda 1000 Doların Üzerinde Kazanma hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Canva şablonları

Evinizden satış yapmak ve para kazanmak için Canva şablonları oluşturabilirsiniz ve hiçbir zaman hiçbir şey göndermenize gerek kalmaz.

Canva şablonları oluşturmak, ekstra gelir elde etmenin harika bir yolu olabilir; çünkü şablonları yalnızca bir kez oluşturmanız yeterlidir ve bunlardan sınırsız sayıda satabilirsiniz.

E-kitap, sunum, planlayıcı ve daha fazlası için Canva şablonu. yapmak isteyenlere sattığınız bir grafik tasarım şablonudur.

Canva Şablonlarını satarak ayda 2000$'dan fazla nasıl kazanabilirim?

etsy'de satılık ponpon halı

Pom Pom Halı

Ev eşyaları ve kilimler gibi ev dekorasyonu Etsy'de satılabilecek eğlenceli ürünlerdir. Alıcılar benzersiz bir şey istediği için yapıp satabileceğiniz birçok farklı tasarım ve ev eşyası var.

Burada nasıl Pom Pom Halı yapılacağını öğrenin.

kumaş bölünmüş sepet

Kumaş Bölmeli Sepet

Kumaş sepetler harika bir organizasyon aracıdır ve sürekli kullandığım birkaç tane var! Bunları alan başka birçok insan da tanıyorum.

Mesela ben bebek bezi kutusu olarak kullanıyorum ve büyük bir bebek bezi arabası veya çekmecesine sahip olmaktan daha kullanışlı buluyorum. Kumaş sepetin başka pek çok kullanım alanı var!

Burada parçalı bir sepetin nasıl yapıldığını öğrenin.

Kendin yap banyo bombaları

Banyo Bombaları

Banyo bombaları yapımı ve satışı eğlenceli bir Etsy ürünüdür ve ayrıca satın alınması popüler bir üründür. Bunun nedeni hızlı ve kolay bir hediye olmalarıdır, bu da onu Etsy'de satmayı harika bir şey haline getirir.

Banyo bombalarının nasıl yapıldığını buradan öğrenin.

Hızlı ve Kolay Çelenk

Bu modern, hızlı ve kolay çelengi nasıl yapacağınızı öğrenin. Yıl boyunca özel çelenkler hazırlayabilir ve Noel'i, Paskalya'yı, Cadılar Bayramı'nı, Şükran Günü'nü ve daha fazlasını kutlayabilirsiniz. gibi tüm farklı mevsimlerden yararlanabilirsiniz.

Burada DIY çelenk yapmayı öğrenin.

Tığ Mendil

El yapımı el havluları Etsy'de popüler ürünlerdir. Bu havluların yapımı nispeten kolaydır ve yeni başlayanlar için hazırlaması kolaydır.

Burada tığ işi mendil yapmayı öğrenin.

el sabunu

Yulaf ezmesi bal sabunu

Sabun gibi kişisel bakım ürünleri Etsy'de satılacak harika ürünlerdir. Diğer kişisel bakım ürünleri arasında dudak kremi, losyon ve masaj yağları bulunabilir.

Sabun, Etsy'de yapılıp satılması çok eğlenceli bir ürüne benziyor ve insanlar kalıp sabun satın almayı çok seviyor! Yine de başkaları için harika bir hediye olabilir, bu nedenle Etsy'de kolayca satılabilir.

Yulaf ezmeli ballı sabunun nasıl yapıldığını buradan öğrenin.

el yapımı kazak

Kazaklar

İster el yapımı ister vintage olsun, giyim ürünleri Etsy'de popülerdir.

Bir kazak muhtemelen Etsy'de yapılması ve satılması en zor şeylerden biridir, bu nedenle harcadığınız zaman ve malzeme miktarına göre doğru fiyatlandırdığınızdan emin olmak isteyeceksiniz.

Burada nasıl kazak yapılacağını öğrenin.

el yapımı küpe

Boho Küpeler

Etsy'de satabileceğiniz birçok farklı türde küpe vardır ve ev yapımı takılar, web sitesinden satın alınabilecek çok popüler bir üründür.

Takı, Etsy'de her zaman aradığım bir şeydir ve bunun nedeni, Etsy platformunda çok sayıda farklı ve benzersiz ürünün satışa sunulmasını seviyorum.

Üstelik harika ve anlamlı hediyeler de oluyor. Birçok kişi sevdiklerine takı hediyeleri almak için Etsy'den alışveriş yapmayı çok seviyor!

Burada boho küpelerin nasıl yapıldığını öğrenin.

kendin yap balçık

Kabarık Balçık

Slime birçok kişinin favorisi ve Etsy'de satılabilecek eğlenceli ve popüler bir üründür. Etsy'de satılık birçok slime desenini görebilirsiniz Burada.

Okumak:  Nvidia GTX 1070 ve GTX 1070 Ti için En İyi Counter-Strike 2 (CS2) grafik ayarları

Slime özellikle çocuklar için oldukça popüler bir üründür. Slime yapımı da oldukça kolaydır ve evinizde kolaylıkla yapabilirsiniz.

Burada kabarık balçık yapmayı öğrenin.

Kil Küpeler

Kil küpeler Etsy'de oldukça popüler. Kil küpelerle gerçekten yaratıcı olabilir, her türlü farklı şekil ve rengi yapabilirsiniz.

Burada kil küpelerin nasıl yapıldığını öğrenin.

etsy'de satılık el yapımı küpeler

Küpeler

Etsy'de satılacak başka bir eğlenceli ev yapımı küpe. Oluşturmaya başlayabileceğiniz pek çok farklı stil var!

Burada nasıl küpe yapılacağını öğrenin.

örme şapka

Tığ işi şapka

Tığ işi ürünleri Etsy'de satın almak popülerdir, bu da Etsy'de satış yapmanın sizin için harika bir ürün olabileceği anlamına gelir. Bu, küçükten büyüğe kadar farklı boyutlarda bir şapka modelidir ve Etsy'de yapıp satabileceğiniz başka birçok şapka türü de vardır.

Burada tığ işi şapka yapmayı öğrenin.

Etsy'de bardak altlıkları çevrimiçi nasıl satılır

Makrome bardak altlıkları

Makrome projeleri Etsy'de inanılmaz derecede popüler ve popüler. Hatta makrome duvar süsleri, bitki tutucuları, kıyafetler, kitap ayraçları ve daha birçok ürünü satmak için şubelere bile gidebilirsiniz.

Makrome bardak altlıklarının nasıl yapıldığını buradan öğrenin.

Etsy'de satış yapmayla ilgili sık sorulan sorular

Eminim Etsy'de satış yapma konusunda sorularınız vardır. Şunun gibi soruların yanıtları:

 • Etsy nedir?
 • Etsy'de satılması en kolay şey nedir?
 • Etsy'de en çok satan ürünler neler?
 • Etsy'de ürün satmak karlı mıdır?
 • Yeni başlayanlar Etsy'de nasıl satış yapar?
 • Etsy'de satış yapmanın maliyeti ne kadar? Etsy ne kadar faiz alıyor?
 • Etsy mağazam için müşterileri nasıl bulurum?

Etsy nedir?

Peki Etsy nedir? Bu harika bir soru! 2005 yılında kurulan Etsy, el yapımı ürünlerden vintage ürünlere ve el sanatları malzemelerine kadar her şeyi alıp satabileceğiniz çevrimiçi bir pazar yeridir.

Etsy'nin pazarında 120.000.000'den fazla ürün listelenmiştir ve el yapımı ve vintage ürünler satın alabileceğiniz çevrimiçi bir web sitesidir.

Etsy ürünleri doğrudan satıcıdan satılmaktadır; bu, Etsy'nin bir deposu olmadığı için Amazon'dan farklı olduğu anlamına gelir. Bunun yerine ürünü alıcıya teslim edersiniz.

Etsy'de satılması en kolay şey nedir?

Etsy'de satabileceğiniz birçok ürün var, örneğin:

 • Basılabilirler
 • Çıkartmalar
 • Planlamacılar
 • Giyim
 • Ev yapımı takı
 • Sabun

Ve dahası. Etsy alıcıları birçok farklı türde ürün satın alır, böylece sizin için en iyi olanı görebilirsiniz.

Etsy'de en çok satan ürünler neler?

En çok satan ürünler sürekli değişiyor ancak bunlar arasında genellikle örgü desenleri, baskılar, çıkartmalar, düğün aksesuarları, el yapımı takılar ve daha fazlası yer alıyor.

gibi siteler sayesinde eSıralama Ve MarmelatAlıcıların hangi ürün anahtar kelimelerini aradığını öğrenmek için Etsy'de araştırma yapabilirsiniz.

Bunun gibi sitelerle rakiplerinizin kim olduğunu ve günlük satışlarını bile görebilir, en son trend ürünleri görebilir, arama motoru optimizasyonu araştırması yapabilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

Etsy'de ürün satmak karlı mıdır?

Evet, Etsy'de ürün satmak karlı olabilir. Göndermeniz gerekmeyen dijital ürünler gibi bazı ürünler diğerlerinden daha yüksek kar marjına sahip olacaktır.

Etsy'den para kazanmak için, Etsy'de gerçekte nelerin satıldığını görmek isteyeceksiniz (sonuçta, bir sürü şeyi satıp kimsenin satın almadığını öğrenmek istemezsiniz), ürünlerinizi fiyatlandırdığınızdan emin olun. doğru bir şekilde (rakiplerinize bakın!), sattığınız ürünlerin iyi resimlerini çekin, Etsy mağazanıza trafik çekin (örn. Etsy SEO ve sosyal medya ile) ve kaliteli ürünler satarak müşterilerinizden iyi yorumlar alın.

Etsy'de geçimini sağlamak zor mu?

Her işte olduğu gibi Etsy'de satış yapmak da çok fazla çalışma gerektirecektir. Herkes başarıya ulaşamayacak ve başarılı bir Etsy küçük işletmesi olmak için planlama yapmanız gerekecek.

Okumak:  Başlık Etiketleriyle Daha İyi Bloglama

Yeni başlayanlar Etsy'de nasıl satış yapar?

Etsy, başlamak için harika bir yer olabilir çünkü Etsy'de mağaza açmak çok kolaydır. Ayrıca Etsy, satın almak için kendi platformlarında arama yapan müşterilerden gelen yerleşik trafiğe sahiptir.

Etsy'ye nasıl başlayacağınıza kısa bir bakış:

 1. Etsy hesabı oluşturun
 2. Bir mağaza adı seçin
 3. İlk listenizi oluşturun ve envanterinizi oluşturun
 4. Ödemeyi nasıl almak istediğinize karar verin (kredi kartı, banka kartı, Paypal vb.)

Etsy'de nasıl satış yapacağınız hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz buraya tıklayarak.

Etsy'de satış yapmanın maliyeti ne kadar? Etsy ne kadar faiz alıyor?

Etsy'de küçük bir işletme kurmanın pek çok avantajı var, bu yüzden listeleme ücreti talep ediyorlar.

İlk ürününüzü yalnızca 0,20 ABD doları karşılığında listeleyebilirsiniz ve sattığınızda yalnızca işlem ve ödeme işlem ücretlerini ödersiniz (%6,5 işlem ücreti, %3 + 0,25 ABD doları ödeme işlem ücreti). Satılacak ürününüzün fiyatını belirlerken bu Etsy ücretlerini düşünmek isteyeceksiniz.

Ayrıca Etsy'nin ürünlerinizin çevrimiçi (Facebook, Google, Pinterest ve Instagram gibi) reklamını yapmak için ödediği %15 Site Dışı Reklam ücreti de vardır. Ama direkt olarak bu ilanlardan birinden satış yaptığınızda bu ücreti ödersiniz.

Nakliye ücretini unutmayın. Fiziksel olarak göndereceğiniz bir ürününüz varsa gönderim ücretlerinizin ne olduğunu düşünmek istersiniz.

Etsy mağazam için müşterileri nasıl bulurum?

Müşterilerin ürünlerinizi satın alabilmesi için Etsy mağazanıza trafik ve görüntüleme sağlamanın birçok yolu vardır.

Yollar arasında Etsy araması yoluyla bulunma (birisi aradığını doğrudan Etsy'ye yazdığında), görsel olarak çekici bir Etsy mağazası oluşturma, sosyal medyada paylaşma (Pinterest gibi) ve daha fazlası yer alır. içerir.

Ayrıca ürünlerinizi doğrudan Etsy'de tanıtmanın bir yolu olan Etsy Reklamları da vardır. Bütçenizi belirleyebilir ve reklamını yapmak istediğiniz ürünü seçebilirsiniz.

Etsy satıcılarının müşterileri mağazalarına çekmesinin eğlenceli bir yolu, ürününüzü oluşturma sürecini Instagram veya TikTok'ta kısa bir videoyla göstermektir. Mesela işleri için küpe veya slime yapıp bunu hesabına koyan insanlar var, insanlar bu tür videoları izlemeyi çok seviyorlar.

İşte bazı örnekler:

Ayrıca Etsy'de sattığınız ürünlere ait çektiğiniz fotoğrafların da çok önemli olduğunu unutmayın. Bu, rakiplerinizden öne çıkmanıza yardımcı olacaktır ve potansiyel müşterilerinizin gerçekten bakabileceği tek şeydir! Fotoğraflarınız iyi değilse bir sonraki mağazaya geçerler.

Etsy'de ne satılır

Umarım Etsy'de ne satılacağına dair bugünkü makalemizi beğenmişsinizdir.

Liste burada bitmiyor.

Etsy'de tablolar, sanat eserleri, el yapımı takılar (kolyeler, yüzükler ve bilezikler gibi), süs eşyaları, davetiyeler, boncuklar, iplikler, örgü modelleri, giysiler, evcil hayvan malzemeleri, dizüstü bilgisayarlar, mobilyalar, yastıklar gibi satılabilecek başka birçok şey var. , parti dekorasyonları, aksesuarlar, düğün ürünleri, kupalar, çoraplar, kişiselleştirilmiş hediyeler (kazılmış ürünler gibi), mumlar, el işi setleri, oyuncaklar vb.

Liste sonsuz.

Etsy alıcıları satın almak için çok çeşitli ürünler arıyor.

Etsy'de satılacak ürünler mi arıyorsunuz?

İstatistikler * İstatistik.
Posta listemize üye olun:

Bizi Facebook üzerinden takip et!