Teknoloji Pazarlama, Bloglarınızdan ve Gadget'larınızdan Para Kazanın

PCI Uyumluluğu ve Magento 1 EOL – Panik Düğmesine Ne Zaman Basılmamalı

 PCI Uyumluluğu ve  Magento 1 EOL – Panik Düğmesine Ne Zaman Basılmamalı

Bunlar gerçek korku, belirsizlik ve şüphe zamanlarıdır. Herhangi birimizin (ya da sonuç olarak) ihtiyaç duyduğu son şey, panik halinde iş kararlarına yol açacak yalanların ya da yanlış seçimlerin yayılmasıdır. Ne yazık ki, utanç verici bir şekilde ve neredeyse her gün, Magento 1 platformunun (M1) gelecek ay kullanım ömrünün sona ermesiyle ilgili bu tür mesajlarla karşılaşıyoruz.

Kesinti mi? Evet kesinlikle. Çaresizlik? Kesinlikle hayır.

Bazı satıcılar, PCI uyumluluğunu sürdürmenin Magento 1'de kalmayla bağdaşmadığına inanmanızı isteyebilir. Çok uluslu finansal hizmetlerden “e-ticaretteki solo girişimcilere” kadar, M1 platformuna güvenen işletmeler, bu yılın sonunda Magento 2'ye pahalı bir geçişe bağlı DEĞİLDİR. Haziran 2020. Bunu biliyoruz çünkü Bana Hosting, on yılı aşkın süredir Magento mağazaları için lider barındırma sağlayıcısıdır.

Kesintisiz satış ve hizmetlerin öncelikli konu olduğunu artık her zamankinden daha fazla biliyoruz. Bu nedenle Bana Hosting Safe Harbor'ı, bütçesi yetmeyen, strateji oluşturmak için daha fazla zamana ihtiyacı olan veya M2'ye geçmek istemeyenler için tasarladık. Magento 1'de kalın ve Safe Harbor ürünümüz uzun bir süre boyunca güvenlik ve teknoloji güncellemeleri sağlar.

Bana Hosting, tüm barındırma çözümlerinde PCI DSS Seviye 1 sağlayıcısıdır. Platformumuz PCI uyumluluk gereklilikleriyle uyumludur ve müşterilerinize bekledikleri güvenli satın alma deneyimini sunar. Bana Hosting Safe Harbor, uyumluluk gereksinimlerine uygun güvenlik prosedürleri ve önlemleri sunar.

Büyük ve küçük e-ticaret işletmelerinin, yüksek tempoludan orta seviyeye, yeni kurulana kadar ihtiyaçlarını karşılayabilecek alternatif platformlar için de bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu alanda daha önce harika meslektaşlarım ve benim tarafımdan paylaşıldığı gibi (lütfen aşağıya bakın), seçenekleriniz var. 60 gün bile dışarıda. Geçici veya başka türlü, Bana Hosting Safe Harbor, aşağıdakileri göz önünde bulundurduğunuzda ihtiyacınız olan yer ve alan olabilir:

  • M1'in açık kaynak platformunun özelleştirilebilir esnekliği, kararlılığı ve güvenliği
  • Yeniden platform oluşturma/geçişle ilgili maliyet ve zaman
  • Magento 1, zaten tüm Magento topluluğu tarafından incelendiğinden inanılmaz derecede kararlıdır.
  • Yamalar, yamalar, yamalar
  • Arka uçtaki kişiselleştirme, yeniden platform oluşturma maliyetlerinin 100.000'e kadar çıkması anlamına gelebilir
Okumak:  Arap Instagram Takipçileri Satın Alabileceğiniz En İyi 5 Site (Aralık 2024)

Bana Hosting olarak biz büyük bir çadır sağlayıcısıyız ve Magento'nun açık kaynak sürümünü kullananlar veya kurumsal sürümü kullananlar olmak üzere her büyüklükteki şirkete yardım etmeyi seviyoruz. Biz kıyamet günü senaryolarını savunmuyoruz. Sıkıntıların düşmanca bir yaklaşımı zorunlu kıldığına da inanmıyoruz. Tarih, insanlar düşünceli çözümler ortaya koymak için birlikte çalıştığında, bugün veya yarın her türlü zorluğun üstesinden kolektif olarak gelebileceğimizi gösterdi. Aynı şey Bana Hosting'teki hepimiz için ve müşterilerimizle olan çalışmalarımız için de geçerlidir. Yan yana, site site, mağaza mağaza. Size nasıl yapılacağını gösterelim.