Teknoloji Pazarlama, Bloglarınızdan ve Gadget'larınızdan Para Kazanın

Ücretsiz Apple Hediye Kartları Almanın 13 Yolu

Ücretsiz Apple Hediye Kartları Almanın 13 Yolu

Ücretsiz Apple hediye kartlarını nasıl alacağınızı öğrenmek ister misiniz? İşte 13 yol.

Nasıl elde edileceğini öğrenmek istiyorsun ücretsiz Apple hediye kartları?

Kim ücretsiz Apple hediye kartları almak istemez ki? Sonuçta bir dizüstü bilgisayarınız, iPhone'unuz, iPad'iniz, Apple Watch'unuz, iCloud'unuz vb. var. satın almak için Apple hediye kartını kullanabilirsiniz. Bu makalede, evinizden çıkmadan Apple hediye kartları kazanmanıza yardımcı olacak birkaç yolu paylaşacağım.

Birçok web sitesi, basit görevleri tamamlayarak, alışveriş faturanızı tarayarak veya pazar araştırmasına katılarak ücretsiz Apple hediye kartları kazanmanıza olanak tanır. Bu platformlar yalnızca Apple hediye kartları sağlamıyor; bazıları Visa veya Amazon gibi başka ücretsiz hediye kartları da sunuyor.

Şimdi bunun imkansız olduğunu düşünmeden önce. Yıllar boyunca kişisel olarak 100'den fazla ücretsiz hediye kartı kazandım ve istediğim bir şeyin ödemesini yapmak için ücretsiz hediye kartını kullanmak her zaman güzeldir.

İlgili İçerik:

Ücretsiz Apple Hediye Kartları Nasıl Kazanılır?

Bugün ücretsiz Apple hediye kartları kazanmanın farklı yollarından bahsedeceğim. Bu sitelerde ve uygulamalarda vakit geçirerek hediye kartlarına dönüştürülebilecek ödüller ve puanlar kazanabilirsiniz.

Başlamadan önce kısa bir liste:

1. Swagbuck'lar

Swagbucks, anketlere katılmak, video izlemek veya oyun oynamak gibi görevleri tamamlayarak puan (Swagbucks veya SB olarak adlandırılır) kazanabileceğiniz popüler bir ödül platformudur. Kazanılan puanlar, Apple Store hediye kartları (ve hatta Google Play hediye kartları) dahil olmak üzere çeşitli hediye kartları için kullanılabilir.

Yıllardır Swagbucks kullanıyorum ve şu ana kadar 105'in üzerinde ücretsiz hediye kartı kazandım. Puan kazanmak kolaydır ve sitenin kullanımı oldukça kolaydır.

Swagbucks Nasıl Çalışır:

 1. Swagbucks'a ücretsiz kaydolmak için burayı tıklayın (ve 10$ bonus kazanın).
 2. Anketleri yanıtlamak, arama motorlarını kullanmak, oyun oynamak, kupon kullanmak vb. ile puan toplamaya başlayın
 3. Yeterli puan topladığınızda bunları Apple hediye kartları için kullanabilirsiniz. (diğer birçok seçeneğin yanı sıra).

2. Ödülleri alın

Fetch Rewards, marketlerden gelen makbuzları tarayarak puan kazanmanızı sağlayan bir uygulamadır. Kazanılan puanlar Apple hediye kartları ve diğer ödüller için kullanılabilir.

Market alışverişine her gittiğimde Fetch Rewards'ı kullanıyorum. Puanları kullanmak ve kazanmak bir dakikadan az sürer, bu yüzden hiç düşünmeyin. Benim işim her zamanki gibi markete gitmek ve alışveriş yapmak. Fetch Rewards'ı önceden açmanıza gerek yok. Alışveriş yaptıktan sonra çıkış yapıyorum ve eve geldiğimde telefonumdaki uygulamayı açıp faturanın fotoğrafını çekiyorum. Ödülleri Getir, hızlı bir şekilde tarar ve puanları hesabıma verir; hızlı ve kolay bir işlem!

Ödülleri Getirme nasıl çalışır:

 1. İster çevrimiçi ister fiziksel mağazalardan olsun, ürünleri her zamanki gibi satın alın.
 2. Alışverişiniz bittiğinde telefonunuzu kullanarak faturanızın fotoğrafını çekin.
 3. Getirme Ödülleri aracılığıyla puan kazanın.

Buraya tıklayarak Claim Rewards'a kayıt olabilirsiniz.

3. Bal

Honey, çevrimiçi alışveriş yaparken kupon kodlarını otomatik olarak uygulayan bir tarayıcı uzantısıdır.

Bal, çevrimiçi alışveriş için küçük bir gizli silahtır. Sizin gibi alışveriş yaptığınızı hayal edin ve Honey, ödeme işleminden hemen sonra sizin için en iyi kupon kodlarını bulup uygulamak üzere çalışmaya başlıyor.

Okumak:  2024'e hazır olun, Podcast'unuzu tanıtacak 1023 slogan fikri!

Daha sonra bu puanları ücretsiz Apple hediye kartlarına dönüştürebilirsiniz. Ve tahmin et ne oldu? Çok basit – sadece iki tıklama! O, ve en güzel kısım? Size bir kuruşa mal olmayacak – tamamen ücretsiz!

Bal hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz.

4. Amerikan Tüketici Görüşü

American Consumer Opinion, çevrimiçi anketler aracılığıyla fikirlerini paylaşan kullanıcıları ödüllendiren bir pazar araştırma şirketidir. Kazançlarınız belirli bir eşiğe ulaştığında bunları hediye kartlarına veya nakit paraya çevirebilirsiniz.

Kaydolmanın size hiçbir maliyeti yoktur ve 1-5$ kazanabilirsiniz (uzaktan anketler daha fazla öder!). Ankete katılanlara 35 milyon dolardan fazla para ödediler ve 20 milyon anket gönderildi. Ve tahmin et ne oldu? 7 milyondan fazla üyesi olan devasa bir topluluğa sahipler!

American Consumer Opinion'a abone olmak için burayı tıklayın.

5. Anket Bağımlısı

Survey Junkie, günlük anketlere katılarak puan kazanabileceğiniz özel bir anket platformudur. Bu puanlar, Apple hediye kartı kodları veya PayPal parası veya ön ödemeli Visa banka kartları gibi diğer ödüllerle değiştirilebilir.

Survey Junkie'de günde üç anketi yanıtlamak size ayda yaklaşık 40$ kazandıracak.

Şirketler, ürünlerini ve şirketlerini geliştirmek için neler yapabileceklerini anlamaya çalışırken incelemelere ve çevrimiçi anketlere para ödüyor. Bazen bir ihtiyacı karşılamak için tamamen yeni ürünler yaratmak için geri bildirimlerden yararlanırlar. Ücretli çevrimiçi anketler, görebileceğiniz gibi, bir şirket için son derece faydalıdır.

Buraya tıklayarak Survey Junkie'ye kaydolabilirsiniz.

6. Markalı Anketler

Marka Anketleri, soruları yanıtlayarak puan kazanabileceğiniz ve daha sonra bunları ücretsiz hediye kartlarına dönüştürebileceğiniz başka bir anket platformudur. Anketlerin tamamlanması genellikle 5-15 dakika sürer ve geri bildiriminiz şirketin ve/veya ürününün geliştirilmesine yardımcı olur.

Bunlar size anket başına 0,50 ila 5,00 ABD Doları arasında ödeme yapan çevrimiçi anketlerle ilgilidir. İşte her zaman önerdiğim gibi katılmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi işin ilginç kısmı şu: Branded Surveys, üyelerine 39 milyon doların üzerinde ödül kazandırdı. Etkileyici, değil mi? Üstündeki kiraz mı? Ücretsiz Apple hediye kartları gibi 100'den fazla ücretsiz hediye kartı seçeneğinden oluşan bir hazine hazinesi var.

Markalı Anketlere buraya tıklayarak abone olabilirsiniz.

7. Asi Ödülü

Ödül Rebel, ödül puanları için tamamlanması gereken birden fazla görev sunan bir platformdur. Bu görevler anketlere katılmayı, videoları izlemeyi ve hatta tekliflere kaydolmayı içerir. Yeterli puan topladığınızda bunları Apple hediye kartları veya diğer ödüller için kullanabilirsiniz.

Ödül Asisini muhteşem yapan şey nedir? Bu küresel bir parti! İster ABD'de ister dışarıda olun, sizin için bir yerleri var. Artık yer sorunu yok! Ödül Rebel'ı dünyanın hemen her ülkesinden kullanabilirsiniz. Ancak anketler her ülkede mevcut değildir ancak bu web sitesinde teklif duvarlarını doldurmak ve yeni üyeler önermek gibi puan kazanmanın başka yolları da vardır.

Üstündeki kiraz mı? 2007'den bu yana 29 milyon dolardan fazla nakit ve ücretsiz hediye kartı ödülü paylaştılar. Bu ödülleri kazanmanın zamanı geldi dostum!

Buraya tıklayarak Ödül Rebel'e kaydolabilirsiniz.

8. Kullanıcı Röportajları

Dinleyin, çünkü Kullanıcı Röportajları bu sıralamada öne çıkıyor! Bu, ortalama çevrimiçi anket siteniz değil; bu, pazar araştırması için ezber bozan bir sitedir. Ortalama anket sitesinden çok daha yüksek ücret ödüyorlar.

Kullanıcı Röportajları, araştırma yapmak üzere araştırmacıları katılımcılarla buluşturan bir platformdur. Bu anketlere katılarak (genellikle röportaj şeklinde), Apple hediye kartları veya diğer ürünleri satın almak için kullanılabilecek nakit kazanabilirsiniz.

Çeşitli konulardaki Kullanıcı Röportajları hakkındaki düşüncelerinizi paylaşarak saatte 50-100 ABD Doları veya daha fazla kazanabilirsiniz. Ortalama maaş mı? Tatlı bir 65 dolar. Bu tartışmalar, görüşmecilerin sorular sormasıyla telefon veya video görüşmeleri yoluyla gerçekleştirilir. Ve tahmin et ne oldu? Her ay 2.000'den fazla anket başlatıyorlar ve geçtiğimiz yıl 87.000'den fazla kişiyi ödüllendirdiler.

Kullanıcı Görüşmelerine kaydolmak için buraya tıklayın.

9. Üst taraf

Upside, özellikle gaz alımlarına yönelik bir nakit geri ödeme platformudur. Benzin bulmak ve satın almak için uygulamayı kullanarak, ücretsiz iTunes hediye kartları gibi hediye kartları için kullanılabilecek nakit para kazanabilirsiniz.

Okumak:  Xiaomi 12 S Ultra: Türkçe İnceleme ve Sıralama Analizi Detaylarıyla - 2023'te En İyi Xiaomi 12 S Ultra Yorumları

Bu harika telefon uygulaması, uygulamasında listelenen belirli benzin istasyonlarını ziyaret ettiğinizde cebinize para koyar. Artık her benzin istasyonu uygulamada görünmeyeceğinden puan kazanmak için biraz daha fazla çalışmanız gerekiyor (örneğin, normalden farklı bir benzin istasyonuna gitmek).

Şu şekilde çalışır: Yakındaki benzin istasyonlarını bulmak için uygulamayı açın. Şimdi işin eğlenceli kısmı: Benzin indirim puanlarından galon başına 0,25 dolara kadar kazanabilirsiniz! Ve ödüller bununla bitmiyor. Bu kazançlarınızı bankanızda nakit paraya çevirebilir veya harika ücretsiz hediye kartları kazanabilirsiniz.

Upside'a buradan kaydolabilirsiniz.

10. Gelen KutusuDolar

InboxDollars, kullanıcılara anketleri doldurmaları, videoları izlemeleri, e-postaları okumaları ve hatta çevrimiçi alışveriş yapmaları için ödeme yapan bir başka popüler platformdur. Kazançlarınızı Apple hediye kartları veya diğer popüler seçenekler şeklinde nakde çevirebilirsiniz.

Anketlerin çoğu yaklaşık 0,50-5,00 dolar ödüyor ve cevaplanması 3-25 dakika sürüyor. Anket ne kadar uzun olursa, o kadar fazla para öder.

Bu bağlantı aracılığıyla InboxDollars'a kaydolarak 5$'lık ücretsiz kayıt bonusu alabilirsiniz.

11. Ibotta Başvurusu

Ibotta, market gibi alışveriş yaptığınızda size para kazandıran bir para iadesi programıdır. Alışverişinizi tamamladıktan sonra uygulamayı kullanarak ve faturalarınızı yükleyerek, satın alımlarınızdan nakit para kazanabilir ve bunları Apple hediye kartları için kullanabilirsiniz. Ibotta'yı her zaman kullanıyorum ve harika bir program!

Ibotta Nasıl Çalışır:

 • Birinci adım: Uygulamayı edinin.
 • İkinci Adım: Alışveriş yapmayı planladığınız mağazadaki mevcut fırsatlara göz atın.
 • Üçüncü Adım: Alışverişinizi bitirdikten sonra makbuzunuzu tarayın.

Ibotta, Fetch Rewards'a benzer, ancak biraz daha fazla çalışma gerektirir. Ibotta'da puan kazanmak için uygulamaya giriş yapmanız ve markete gitmeden önce satın almayı planladığınız fırsatları seçmeniz gerekir. Ancak Ibotta'da genellikle daha fazla puan kazanabilirsiniz. İkisinin en iyi yanı, her iki uygulamada da aynı makbuzları kullanabilmenizdir; böylece mümkün olduğunca çok puan kazanabilirsiniz.

12. Puanlarım

MyPoints, alışveriş yaparak, oyun oynayarak ve anketlere katılarak puan kazanabileceğiniz Swagbucks'a benzer başka bir ödül platformudur. Puanlar Apple hediye kartları, Walmart hediye kartları ve daha fazlası için kullanılabilir.

MyPoints, The New York Times, ABC News, Yahoo ve daha fazlasında yer aldı.

1996'dan bu yana 236 milyon dolardan fazla hediye kartı ve PayPal nakit dağıttılar.

MyPoints'e buradan kaydolun.

13. Yönlendirme Programları

Çeşitli yönlendirme programlarına katılarak, genellikle arkadaşlarınızı belirli bir siteye veya ürüne yönlendirerek, ödül puanları veya Apple hediye kartlarıyla değiştirilebilecek para kazanabilirsiniz.

Bir web sitesinin, hizmetin veya ürünün hayranıysanız, bir yönlendirme programına sahip olup olmadıklarını kontrol etmeye değer. Sevgiyi yayarken harika ödüller kazanabilirsiniz!

Ücretsiz Apple hediye kartları satın almak için kullanılan yeşil masadaki dizüstü bilgisayar

Apple Hediye Kartı Kodları Nasıl Kullanılır?

Puanlarınızı kullandınız ve bir Apple hediye kartı kodu aldınız. Sıradaki ne?

Apple Hediye Kartları; Apple Store, Apple Store uygulaması, Apple.com, App Store, iTunes, Apple Music, Apple TV ve Apple Books'ta kullanılabilir. Gördüğünüz gibi birçok seçeneğiniz var!

Size verilen fiziksel bir hediye kartıysa, Apple hediye kartınızın veya iTunes hediye kartınızın arkasındaki 16 haneli kodu bulmanız gerekir. Kodunuz e-postayla gönderiliyorsa, aldığınız e-postadan kodu almanız yeterlidir. Bu kod, hediye kartınızın değerini kullanmak için gereklidir. Daha sonra hediye kartınızı kullanmak için App Store'a veya Apple web sitesine gideceksiniz.

Ayrıca kısa bir not: Ücretsiz hediye kartını kullanmak için geçerli bir Apple hesabına ihtiyacınız yok. Ücretsiz hediye kartınızı şahsen bir Apple mağazasında (örneğin yakınınızdaki bir alışveriş merkezinde) kullanabilirsiniz.

Ancak ücretsiz Apple hediye kartı kodunuzu çevrimiçi App Store aracılığıyla kullanmak istiyorsanız Mac, iPad veya iPhone gibi Apple aygıtınızı kullanmanız ve şu talimatları uygulamanız yeterlidir:

Mac'te ücretsiz bir Apple eGift kartı nasıl kullanılır?:

 1. Bilgisayarınızda App Store'u açın.
 2. Adınıza tıklayın veya oturum açın.
 3. Hediye Kartını Kullan'a tıklayın ve talimatları izleyin.
 4. Kartı kamerayla kullanmakta sorun yaşıyorsanız hediye kartı kodunu manuel olarak da girebilirsiniz.

Ücretsiz bir Apple eGift kartını iPad veya iPhone'unuzda nasıl kullanabilirsiniz:

 1. Cihazınızda App Store'u açın.
 2. Profil resminize tıklayın.
 3. Hediye Kartını veya Kodu kullanmak için aşağı kaydırın ve talimatları izleyin.

Hediye kartınızı başarıyla kullandıktan sonra bakiye otomatik olarak Apple Kimliği hesabınıza eklenecektir. Artık bu krediyi Mac, iPad, AirPods gibi Apple ürünlerini ve aksesuarlarını satın almak için kullanabilirsiniz. Bu alan aynı zamanda Apple hesap bakiyenizi de gösterecek, böylece ne kadar paranız kaldığını bileceksiniz.

Okumak:  2024'te Gerçekten İşe Yarayan Yüksek Kaliteli Bağlamsal Geri Bağlantılar Oluşturmanın 15 Yolu

Sıkça Sorulan Sorular Ücretsiz Apple Hediye Kartları Hakkında

Ücretsiz Apple hediye kartının nasıl alınacağıyla ilgili sık sorulan soruların yanıtları.

Ücretsiz Apple hediye kartını nasıl alabilirim?

Yukarıdaki web sitelerine kaydolarak ücretsiz bir Apple hediye kartı alabilirsiniz. Bu web siteleri, ücretli anketleri yanıtlamak, video ve film izlemek veya siteleri aracılığıyla çevrimiçi alışveriş yapmak gibi çeşitli görevleri tamamlamanız için size ödeme yapacaktır. Karşılığında size Apple hediye kartlarına dönüştürülebilecek puanlar veriyorlar.

Ücretsiz olarak 15$'lık iTunes hediye kartı kodunu nasıl alabilirim?

Ücretsiz 15 ABD doları tutarında iTunes hediye kartı almak için yukarıdaki birçok farklı sitedeki görevlere veya etkinliklere katılabilirsiniz. Yukarıdaki bu web siteleri çevrimiçi alışveriş yapmanıza, anketleri yanıtlamanıza, alışveriş makbuzlarınızı taramanıza ve daha fazlasına yardımcı olur. için ödüller Puan kazanarak ücretsiz Apple kart kodlarını 15$ gibi herhangi bir tutarda kullanabilirsiniz. Çoğu web sitesinde sizin de kullanabileceğiniz bir minimum tutar olacaktır.

Çevrimiçi olarak ücretsiz Apple hediye kartları kazanmanın bazı yolları nelerdir?

Çevrimiçi olarak ücretsiz Apple hediye kartları kazanmanın bazı yolları arasında anketlere katılmak, video izlemek, alışveriş yapmak veya para iadesi sitelerini kullanmak yer alır. Swagbucks, MyPoints, InboxDollars ve Rakuten gibi siteler, daha sonra Apple hediye kartları için kullanabileceğiniz puanlar kazanarak ücretsiz hediye kartları almanıza yardımcı olabilir.

Ücretsiz iTunes hediye kartı kodları almanıza yardımcı olacak uygulamalar var mı?

Evet, çeşitli programlar ücretsiz iTunes hediye kartı kodları almanıza yardımcı olur. Swagbucks ve Fetch Rewards, çeşitli görev türlerini tamamlamanız karşılığında sizi puanlarla ödüllendiren uygulamalara örnektir. Puanlarınızı ücretsiz iTunes hediye kartı kodları için kullanabilirsiniz.

Anketlere katılmadan ücretsiz Apple hediye kartı kodlarını nerede bulabilirim?

Tamam anladım; bu listede çok sayıda anket şirketi var! Hediye kartları sunan çoğu web sitesi genellikle anketlere, odak gruplarına veya ürün denemelerine katılmayı gerektirdiğinden, bir anket sitesine kaydolmadan ücretsiz Apple hediye kartı kodlarını bulmak biraz zor olabilir. Ancak, alışveriş faturalarınızı tarayarak size puan kazandıran Fetch Rewards gibi bir uygulamayı kullanmayı deneyebilirsiniz.

Hediyeler veya yarışmalar Apple hediye kartı kazanma şansı sunuyor mu?

Evet, çekilişlere ve yarışmalara katılarak ücretsiz Apple hediye kartları kazanabilirsiniz. Bu tür hediyeler sosyal medyada veya web sitelerinde bulunabilir ve katılım genellikle bir hesabı takip etmek, bir gönderiyi paylaşmak veya yorum bırakmak kadar basit bir şeyi içerir. Sosyal medyada #giveaway araması yaparak başlayabilirsiniz. Ayrıca Google'da arama yapabileceğiniz ve web'deki hediyeleri listeleyen hediye siteleri de vardır.

Ücretsiz iTunes hediye kartı e-posta teslimatı sunan herhangi bir web sitesi var mı?

Yukarıdaki web sitelerinin çoğu aracılığıyla ücretsiz bir iTunes hediye kartı kazandığınızda, genellikle size hediye kartı kodunu e-postayla gönderirler. Hediye kartını kullanmak için yeterli puana sahip olduğunuzda, web sitesi size Apple hesabınıza kredi eklemek için kullanabileceğiniz bir hediye kartı kodunu e-postayla gönderecektir. E-hediye kartlarınızı kullanmak çok kolay ve hızlı! Bunu 100'den fazla kez yaptım.

Ücretsiz Apple Hediye Kartları Nasıl Alınır – Özet

Umarım ücretsiz Apple hediye kartlarının nasıl alınacağına ilişkin bu makaleyi beğenmişsinizdir. Gördüğünüz gibi birçok harika seçenek var! Yukarıdaki sitelerin birçoğu size ücretsiz Visa hediye kartları, Amazon hediye kartları vb. verir. Apple'ın size birkaç farklı hediye kartı seçeneği sunacağı gibi.

Ücretsiz Apple hediye kartı kodları kazanmanın farklı yollarının bir listesi:

Hiç ücretsiz Apple hediye kartı kazandınız mı? Bunun mümkün olduğunu biliyor muydunuz?
Posta listemize üye olun:

Bizi Facebook üzerinden takip et!