Teknoloji Pazarlama, Bloglarınızdan ve Gadget'larınızdan Para Kazanın

Uzaktan Muhasebe İşleri için En İyi 31 Site

Uzaktan Muhasebe İşleri için En İyi 31 Site

Her işletmenin doğru mali kayıt tutması gerekir, ancak işletme sahipleri her zaman muhasebeyi kendileri yapmak istemezler. Bu da muhasebecilere büyük bir talep yaratıyor.

Bugün muhasebeci olmak için ofiste çalışmanıza gerek yok. Serbest, yarı zamanlı ve tam zamanlı uzaktan muhasebeciler için pek çok fırsat vardır ve bazen başlamak için herhangi bir sertifikaya gerek yoktur.

Bu makale o işi bulmak için en iyi yerleri listeliyor. Buraya çevrimiçi muhasebeci olma konusunda bilgi almak için geldiyseniz, bu alana başlamak için bilmeniz gereken her şeyi kapsayan uzaktan muhasebeye yeni başlayanlar için eksiksiz kılavuzumuza göz atın.

En iyi seçimlerimiz

Aşağıdaki bağlantılara tıklayarak doğrudan her bir en iyi seçimin incelemesine gidebilirsiniz.

Ayrıca aşağıdaki liste üç kategoriye ayrılmış olup, aradığınıza en uygun olana geçebilirsiniz.

Çevrimiçi Muhasebe İşleri Deneyim veya Sertifika Gerekmiyor

Serbest muhasebeci olarak çalışmaya başlamak için herhangi bir resmi deneyime veya sertifikaya ihtiyacınız yoktur. Bir firmada çalışan tipi bir rol aradığınızda bu kimlik bilgileri devreye girer. Ancak küçük bir işletmede serbest çalışan olarak çoğu müşteri, geçmişiniz ve sertifikalarınızdan çok, işi tamamlama yeteneğinizle ilgilenir.

Bununla birlikte, bir muhasebe kursunu tamamlamak, ilk birkaç müşteriye daha hızlı ulaşmanıza yardımcı olabilir ve bu müşterilerle ilgilenirken size daha fazla güven verebilir.

Deneyim gerektirmeyen serbest muhasebe işlerini bulmak için, aşağıdaki gibi serbest çalışma pazarlarını deneyin: Aferin Ve Beşrr. Bu platformlardaki müşteriler, defterlerini tutmak için her zaman birinci sınıf yetenekler aramazlar; bu da onları, muhasebe kariyerinize sıfırdan başlamak veya sadece bazı ek işler bulmak için harika yerler haline getirir.

firmalar bunu seviyor Bela Çeşitli alanlardaki uzaktan çalışma sağlayıcıları sizi uzaktan muhasebe fırsatlarına da bağlayabilir. Belay, müşterilerine özellikle hem serbest çalışma hem de kurumsal açılımlar sunmaktadır. Şirket lisans diplomasını tercih ediyor ancak şart koşmuyor ancak geçmiş deneyim gerektiriyor.

Ancak iş uygulamaya gelince biraz daha rahat oldukları biliniyor. Eğer kursa giderseniz ve Quickbooks gibi yazılımlara aşina olursanız Belay'e başlayabilirsiniz.

Deneyim ve/veya Sertifika Gerektiren Çevrimiçi Muhasebe İşleri

Günümüzde en azından kısmen çevrimiçi olarak faaliyet gösteren birçok muhasebe firması bulunmaktadır. Ayrıca, bu firmaların birçoğu dünyanın her yerindeki müşterilere hizmet verebildikleri için neredeyse her zaman daha fazla muhasebeci işe alıyorlar.

Bu firmaların her biri işe alınabilmek için farklı düzeyde deneyim gerektirebilir. İhtiyacınız olan kimlik bilgilerini nasıl alacağınızı öğrenmek için en iyi muhasebe sertifikalarına ilişkin kılavuzumuza göz atın.

Not: Firmalar aşağıda alfabetik sıraya göre listelenmiştir.

#1. Muhasebe düzyazı

Kimlik bilgileri gerekli: Muhasebe düzyazı özel eğitim gerekliliklerini belirtmemektedir. Firma genellikle genel muhasebe yazılımı ve diğer iş araçları konusunda birkaç yıllık deneyim ve bilgi birikimine ihtiyaç duyar.

Tahmini ödeme: Yıllık 48.000 – 50.000 ABD Doları.

Accounting Prose, müşterilere sağlık ve sağlıklı yaşam, profesyonel hizmetler ve teknoloji alanlarında hizmet veren Denver merkezli bir muhasebe firmasıdır. Firma çeşitli muhasebe görevlerini yerine getiriyor, maaş bordrosunu yönetiyor, mali tablolara yardımcı oluyor, vergi ödemelerini hesaplıyor ve işletmelerin Quickbooks'tan Xero'ya geçiş yapmasına yardımcı oluyor.

Accounting Prose, hem sözleşmeli hem de tam zamanlı fırsatlar için muhasebecileri ve muhasebecileri işe alıyor.

#2. AIS Çözümleri

Kimlik bilgileri gerekli: Role göre değişir, ancak genellikle en az bir yıllık muhasebe ve Quickbooks Online deneyimi. Quickbooks Online sertifikası gerekli olabilir. AIS Solutions ayrıca en az %80 puan almanız gereken dahili yazılı ve uygulamalı sınavları da yönetir.

Tahmini ödeme: Bahsedilmemis.

Kanada merkezli, AIS Çözümleri %100 uzaktan muhasebe firmasıdır. Öncelikle muhasebe firmalarına, e-ticaret mağazalarına, sağlık ve sağlıklı yaşam şirketlerine ve ev hizmeti işletmelerine muhasebe hizmetleri sunmaktadır. Ayrıca müşterilerinin muhasebe yazılımlarını kurmalarına ve Quickbooks'a geçiş yapmalarına yardımcı oluyor. Quickbooks için eğitim ve destek bile sağlıyorlar.

AIS genellikle tam zamanlı muhasebecileri çalıştırır, ancak izin almanız gerekiyorsa esnektirler. En yaygın iki açık rol, kıdemsiz ve kıdemli muhasebecilerdir. Birincisi biraz tecrübesi olan yeni muhasebeciler için daha uygundur, ikincisi ise daha deneyimli bir aday arıyor.

AIS Solutions tamamen bulut tabanlı bir firma olduğundan tüm roller %100 uzaktan gerçekleştirilir.

#3. Bahçedeki muhasebeci

Kimlik bilgileri gerekli: 1 yıllık tam ücretli muhasebe deneyimi.

Tahmini ödeme: Saatlik 16-24$.

Bahçedeki muhasebeci hukuk firmalarına odaklanmış olmasına rağmen çeşitli sektörlere hizmet veren bulut tabanlı bir muhasebe firmasıdır.

Şirket öncelikle işletmelerin defterlerini temizlemelerine yardımcı oluyor ve tüm muhasebe sürecini yönetiyor. Ayrıca ek bordro hizmetleri sunmakta ve müşterilere 1099 başvuruda yardımcı olmaktadır.

Backyard Bookkeeper, yarı zamanlı W2 rolleri sunar ve en az bir yıllık tam zamanlı muhasebe deneyimi gerektirir. Bordro işleri için de ayrı bir uygulaması bulunmaktadır. Ne yazık ki, bu yazının yazıldığı sırada açılışlar için yalnızca Utah sakinleri dikkate alınacaktır.

#4. Blue Fox Çevik Muhasebe

Kimlik bilgileri gerekli: Lisans mezunu ve en az beş yıllık genel muhasebe tecrübesi. QuickBooks ProAdvisor Sertifikası (temel) gereklidir. ABD'de olmalı.

Tahmini ödeme: 17-20$/saat (tercih edilen ücret beceriye göre değişebilir).

Blue Fox Çevik Muhasebe kar amacı gütmeyen kuruluşlara ve sosyal girişimlere özelleştirilmiş finansal ve arka ofis hizmetleri sağlayan bulut tabanlı bir muhasebe firmasıdır. Muhasebe temel hizmetlerden biridir, ancak firma aynı zamanda:

 • Koçluk ve danışmanlık.
 • Kesirli CFO hizmetleri.
 • Maaş.
 • Vergiler (bireyler, bağımsız yükleniciler, şahıs sahipleri, kar amacı gütmeyen kuruluşlar ve küçük işletmeler için)

Blue Fox, muhasebecileri yüklenici olarak işe alıyor. Blue Fox ile şunları yapacaksınız:

 • Günlük/haftalık Quickbooks Çevrimiçi gider ve gelir kayıtları.
 • Bill.com'da haftalık borç/fatura ödemeleri.
 • Aylık banka ve kredi kartı mutabakatlarının yapılması.
 • Aylık mali tablolar.
 • Excel aracılığıyla veri işleme.

Uzun vadeli yükleniciler ek günlük tutma görevlerini üstlenecek, müşteri desteği sağlayacak ve hizmet verilen her müşteri için süreç iyileştirmeleri üzerinde çalışacak.

Ortalama olarak haftada 5-15 saat çalışacaksınız. Uzak ama ara sıra telefon görüşmesi için müsait olmalısınız.

#5. Gün2Gün Kitapları

Kimlik bilgileri gerekli: Muhasebe meslek mensubu sertifikası (Kanada Muhasebe Profesyoneli Enstitüsü'nün Seviye 3 veya 4'üne eşdeğer). Bordro, GST ve WCB konusunda deneyim.

Tahmini ödeme: Sertifika seviyesine bağlı olarak saat başına 16 ila 27,50 ABD Doları.

Gün2Gün Kitapları Alberta ve British Columbia, Kanada'daki müşterilere aşağıdakiler dahil çeşitli hizmetler sağlar:

 • Muhasebe.
 • Danışmanlık.
 • İnsan kaynakları.
 • Bilgi teknolojisi hizmetleri.
 • Maaş.
 • Quickbooks Çevrimiçi eğitim.
Okumak:  Örneklerle 8 Tür Ürün Açıklaması

Day2Day için çalışan muhasebeciler bir dizi görevi yerine getirirler ancak aynı zamanda maaş bordrosu ve kendilerine verilen özel görevlerden de sorumludurlar.

Firma genellikle yükleniciler yerine tam zamanlı çalışanları işe alıyor. Tam zamanlı çalışma saatleri haftada 30 saattir ve genellikle çalışmanız beklenir. Bununla birlikte, işleri zamanında yaptığınız sürece çalışma saatleriniz esnektir.

#6. Artırılmış Karlılık

Kimlik bilgileri gerekli: İki yıllık küçük işletme muhasebe deneyimi ve Quickbooks bilgisi.

Tahmini ödeme: Bahsedilmemis.

Artırılmış Karlılık öncelikle çevrimiçi işletmelere hizmet veren bir muhasebe firmasıdır. Muhasebenin yanı sıra nakit akışı stratejisi ve vergi desteği gibi ilgili hizmetleri de sunmaktadır.

Enhanced Profit, muhasebecilerini yarı zamanlı veya tam zamanlı olarak işe alır. İnsanların sadece ek uğraş aramasını istemediklerini açıkça belirtiyorlar.

Empowered Profits tarafından işe alındıysanız, firmanın müşterileri için aşağıdakiler gibi bir dizi muhasebe görevini yerine getireceksiniz:

 • Finansal tahminler.
 • Son rapor.
 • Ay sonunda kapanıyor.
 • Aylık müşteri muhasebesi güncelleme çağrıları.
 • Quickbook'lar (kitapların güncellenmesi, teknik hataların düzeltilmesi vb.).

Projeleri güncellemek ve müşterilerle ve diğer ekip üyeleriyle iletişim kurmak için Asana ve Slack gibi araçları da kullanmalısınız. Ayrıca ekip görüntülü görüşmeleri ve check-in'leri için de hazır olmalısınız.

#7. Bookkeeper.com

Kimlik bilgileri gerekli: Bahsedilmemis.

Tahmini ödeme: Bahsedilmemis.

1987 yılında kurulan Bookkeeper.com bireylere ve küçük işletmelere çeşitli muhasebe, finansal planlama ve vergi hizmetleri sunmaktadır.

Şirkette bir muhasebeci olarak yevmiye kayıtları, aylık kapanışlar ve mali tablolar gibi görevleri yerine getirecek veya bunlara yardımcı olacaksınız. Firmanın sunduğu geniş hizmet yelpazesi göz önüne alındığında, suları diğer alanlarda da test edebilirsiniz.

Bookkeeper.com, muhasebe görevlerinin uzak olması dışında iş düzenlemeleri konusunda net değil. Ancak bazı diller bunların yüklenicinin yeteneklerinden ziyade çalışan rolleri olduğunu gösteriyor.

#8. Uzlaştı

Kimlik bilgileri gerekli: Muhasebe veya işletme alanında önlisans diploması veya muhasebe/muhasebe sertifikası. Birden fazla müşterinin muhasebesinde bir yıllık deneyim.

Tahmini ödeme: Yıllık 39.000$.

Uzlaştı defter tutma, harici CFO, bordro, vergi ve danışmanlık gibi çeşitli muhasebe ve finansal hizmetler sunan bir bulut muhasebe firmasıdır.

Reconciled'ın muhasebecileri müşterilerle düzenli olarak telefon, e-posta ve video konferans yazılımı aracılığıyla iletişim kuruyor. Ayrıca çeşitli temel muhasebe görevlerini gerçekleştirmek için Quickbooks, Bill.com ve diğer araçları kullanırlar. Muhasebecilerin iş saatlerinin çoğunda sabah 9'dan akşam 5'e kadar çalışmaları bekleniyor, ancak bir miktar esneklik de mevcut olabilir.

İş uzaktır ve yalnızca tam zamanlı pozisyonlar mevcuttur.

Reconciled'ın yılda bir kez personel toplantısı için Burlington, VT'deki genel merkezlerini ziyaret etmenizi istediğini unutmayın. (Ancak şirket seyahat ve konaklama masraflarınızı karşılar.)

#9. Destekleyici Stratejiler

Kimlik bilgileri gerekli: Muhasebe veya ilgili disiplinlerden lisans derecesi. En az beş yıllık muhasebe veya muhasebe tecrübesi.

Tahmini ödeme: Yıllık 37.000$.

2004 yılında kurulan Destekleyici Stratejiler birden fazla sektördeki işletmelere dış kaynaklı muhasebe ve arka ofis hizmetleri sağlar.

Support Strategies, tüm ekip üyelerini “finansal operasyon ortağı” olarak işe alır. FOA, muhasebeciden kontrolöre (muhasebe departmanı başkanı) kadar her şey olarak hizmet eder. Bu nedenle firmanın muhasebe rolleri için bile bir derece ve önemli bir deneyime ihtiyacı vardır.

Support Strategies sizi işe alır ve muhasebeci olarak görevlendirirse, alacak ve borç hesapları, ay sonu kapanışları ve mali raporlama gibi görevlerden siz sorumlu olacaksınız.

Desteklenen Stratejiler adaylara oldukça esnek çalışma saatleriyle yarı zamanlı çalışma olanağı sunar. Başlamanıza yardımcı olmak için firma ihtiyacınız olan araçları, en son muhasebe yazılımı çözümleri hakkında eğitimi, Quickbooks Online ProAdvisor sertifikasını kazanma fırsatını ve daha fazlasını sağlar. bir dizüstü bilgisayar sağlar

#10. İki yol

Kimlik bilgileri gerekli: Muhasebe veya Muhasebe alanında yüksek lisans derecesi. En az dört yıllık muhasebe veya muhasebe tecrübesi.

Tahmini ödeme: Yıllık 37.000$.

İki yol çeşitli küçük işletmelere muhasebe ve CFO danışmanlık hizmetleri sunan bir firmadır. Bu firma muhasebecileri nispeten esnek çalışma saatleriyle uzaktan işe alıyor. Programınıza uygun şekilde çalışabilirsiniz ancak müşterilerinize ve ekip arkadaşlarınıza yanıt vermek için sabah 9'dan akşam 5'e kadar (EST) müsait olmanız gerekir.

Two Ways'in bir muhasebecisi olarak, küçük işletmelere mali tablo incelemeleri, günlük girişleri, mutabakatlar, satış vergileri ve daha pek çok konuda yardımcı olursunuz. gibi muhasebe görevlerinde yardımcı olacaksınız.

Periyodik Açılış Yapan Uzaktan Muhasebe Firmaları

Birçok muhasebe firması yalnızca muhasebe hizmetleri sunmaktadır. Bununla birlikte, uzaktan muhasebeci kiralayan tam hizmet muhasebe firmaları da vardır; bu, vergi hazırlama ve IRS denetim savunması gibi diğer hizmetleri sağladıkları anlamına gelir.

Bu firmaların muhasebe ofisleri, hizmetleri daha çeşitli olduğundan yukarıda sayılan firmalar kadar sık ​​açılmamaktadır. Bununla birlikte, genellikle (her zaman olmasa da) W2 rolleri olma eğiliminde olan açıklıklara sahiptirler.

#11. 1-800Muhasebeci

Kimlik bilgileri gerekli: En az üç yıl muhasebe deneyimi olan. Gusto, Quickbooks veya Xero gibi çevrimiçi muhasebe platformlarında deneyim.

Tahmini ödeme: Bahsedilmemis.

1-800Muhasebeci ABD'deki en büyük bulut tabanlı muhasebe ve vergi firmalarından biri. Küçük işletmelere aşağıdakiler de dahil olmak üzere çeşitli hizmetler sağlar:

 • Muhasebe.
 • Kuruluş Oluşumu/Yasal Yapı.
 • IRS denetim koruması.
 • Maaş.
 • Vergiler (kişisel gelir, küçük işletme).

Firmanın rollerinin çoğu şahsendir, ancak genellikle uzaktan muhasebe açıklıkları da vardır. Bu uzaktan muhasebe rolleri genellikle yüklenici pozisyonlarıdır. Çalışma saatleri biraz esnektir ancak 1-800Muhasebeci haftada en az 30 saat gerektirir (vergi sezonunda daha fazla saat gereklidir).

Günlük girişleri oluşturmak ve mali tablolar oluşturmak gibi standart muhasebe görevlerine ek olarak, müşterilerle ilişkiler kurmak ve gerektiğinde özel işleri tamamlamaktan da sorumlu olacaksınız.

#12. MuhasebeDepartmanı.com

Kimlik bilgileri gerekli: En az üç yıl tam zamanlı muhasebe deneyimi. İleri düzeyde muhasebe bilgisi.

Tahmini ödeme: Saatte 17-21$.

MuhasebeDepartmanı.com uzak ama %100 ABD merkezli bir bulut muhasebe firmasıdır. Her müşteriye muhasebeciler, bir muhasebe yazılımı uzmanı ve bir muhasebe yöneticisi veya kontrolörü de dahil olmak üzere muhasebe profesyonellerinden oluşan bir ekip sağlar. Ayrıca şirket, müşterilere operasyonlarını iyileştirebilecek üçüncü taraf yazılım önerileri de sunuyor.

Şirket “sanal muhasebeciler” çalıştırıyor ancak bunların diğer firmalardaki muhasebecilerle aynı genel görevlere sahip olduğu görülüyor. Pozisyonların tümü ek avantajlara sahip tam zamanlı W2 rolleridir.

İşe alınırsanız, muhasebe görevlerinizi yerine getirirken birden fazla müşteriyle hokkabazlık yapmaktan sorumlu olacaksınız. Muhtemelen her müşteriye yardımcı olacak bir muhasebe teknolojisi uzmanı ve kontrolörün bulunduğu bir ekibin parçası olarak çalışacaksınız.

Şu anda AccountingDepartment.com sanal muhasebeci pozisyonları yalnızca ülkede ikamet eden ABD vatandaşlarına açıktır.

#13. Keskinlik

Kimlik bilgileri gerekli: “Resmi muhasebe eğitimi” dışında listelenmemiştir.

Tahmini ödeme: Saatlik 19-24$.

Keskinlik muhasebe, CFO hizmetleri ve vergi konusunda uzmanlaşmış Atlanta merkezli bir uzaktan muhasebe firmasıdır. Firma öncelikle dijital okuryazar müşterilere hizmet veriyor ve olumlu bir şirket kültürünü geliştirmeye kararlı.

Acuity'de muhasebeciler, başta muhasebe olmak üzere çeşitli görevleri yerine getirir ve aynı zamanda bazı ilgili görevleri de yerine getirir. Mutabakatlar, borç hesapları ve mali raporlama gibi görevlere ek olarak bazı bordro işleri yapmanız da gerekebilir.

Planlama nispeten esnektir; normal çalışma saatlerine denk geldiği sürece saatlerinizi seçersiniz. Haftada bir ekip toplantısına katılmalısınız, ancak hangisini seçmelisiniz. Bir ofiste çalışmak istiyorsanız ve Atlanta bölgesindeyseniz bir Acuity ofisini de ziyaret edebilirsiniz.

Okumak:  X Men İzleme Sırası: Mutantların Destansı Macerasına Başlamadan Önce Bilmeniz Gerekenler

Acuity çalışanları, Acuity'nin yıllık ücretli tatili olan AcuityCon'a katılma, ekip üyeleriyle tanışma ve ağ oluşturma ve ilgili beceri ve yetenekleri geliştirme fırsatına sahiptir.

#14. Kitap Bakıcıları

Kimlik bilgileri gerekli: Dört yıllık lisans. En az beş yıllık muhasebe tecrübesi. Genel muhasebe yazılımı deneyimi.

Tahmini ödeme: Saatte 20-31$.

Kitap Bakıcıları öncelikle eğitimli ve deneyimli muhasebe profesyonellerini çalıştıran bir muhasebe firmasıdır. Küçük işletme ve kar amacı gütmeyen müşterilerine haftalık veya aylık olarak kapsamlı muhasebe ve defter tutma hizmetlerinin yanı sıra tek seferlik destek hizmetleri sunar. Bu firma, kendi firmalarını kurmak isteyen diğer muhasebecilere Practiceminders adı verilen bir dizi araç satması açısından benzersizdir.

Eğer işe alınırsanız, onların küçük işletme müşterileri için birçok tipik muhasebe görevini yerine getireceksiniz. Kâr amacı gütmeyen müşterilerle çalışarak aynı zamanda hibeleri, programları, bağışları, kısıtlı fonları takip edecek ve kapsamlı yönetim kurulu raporlaması gerçekleştireceksiniz.

Defter muhafızları muhasebecileri esnek bir programla çalışabilirler ancak toplantılar ve eğitim için sabah 9'dan akşam 5'e kadar (EST) hazır bulunmaları gerekir. Ayrıca oryantasyona ve ara sıra ofis içi eğitimlere katılmalısınız. Firmaya göre işinizin yaklaşık üçte ikisi evden yapılıyor.

Bookminders'taki muhasebecilerin ayrıca AICPA onaylı sürekli eğitim kaynaklarına erişimi vardır.

İlgilenen adayların Maryland ve Pensilvanya'daki Bookminders ofislerinin 45 mil yakınında yaşamaları gerekmektedir. Ayrıca evlerinde uygun bir ofis alanına, bir bilgisayara, yüksek hızlı internet bağlantısına ve şehir içi seyahat için bir araca sahip olmaları gerekir.

#15. Mektup

Kimlik bilgileri gerekli: Ortak rol için muhasebe ve/veya muhasebe alanında ortaöğretim sonrası dersler almış olmanız gerekir. En az bir yıl tam zamanlı muhasebe deneyimi. QuickBooks Gelişmiş akreditasyonu.

Tahmini ödeme: Yıllık 42.000$.

Mektup Ottawa, Kanada merkezli bir firmadır ve aşağıdakiler de dahil olmak üzere çeşitli muhasebe ve işletme hizmetleri sunmaktadır:

 • Kredi borçları.
 • Muhasebe.
 • Maaş.
 • Sistemlerin uygulanması.
 • Vergi planlaması.
 • Vergi beyannameleri (kurumsal ve bireyler).
 • Sanal CFO hizmetleri.

Envolta, giriş seviyesi ve deneyimli muhasebeciler için pozisyonlar sunmaktadır. Giriş seviyesi bir rolde, firmanın müşterileri için tam bir muhasebe döngüsü üzerinde çalışacaksınız. Ayrıca belgeleri yönetecek ve sürdürecek ve yöneticinize ve ekibinize rapor vereceksiniz.

Deneyimli muhasebeciler baş muhasebeci rolüne geçebilir ve daha yüksek ücret karşılığında müşteriler için daha gelişmiş görevlerde çalışabilirler.

Her iki durumda da pozisyonlar tam zamanlı ve tamamen uzaktır.

Envolta, muhasebecilerin web kamerası olan bir dizüstü veya masaüstü bilgisayara, ikinci bir monitöre, iş için kullanabileceğiniz bir telefona ve güçlü bir internet bağlantısına sahip olmalarını gerektirir.

#16. Füzyon EBM'si

Kimlik bilgileri gerekli: Bahsedilmemis.

Tahmini ödeme: Bahsedilmemis.

Füzyon EBM'si e-ticaret mağazalarından hukuk firmalarına, personel bulma ajanslarına ve daha fazlasına kadar çok çeşitli müşterilere iş danışmanlığı, muhasebe, yazılım entegrasyonu ve vergi hizmetleri sağlayan bir CPA firmasıdır.

Roller genellikle mesafelidir. Adından da anlaşılacağı gibi Fusion CPA çok fazla muhasebe işi sunmuyor. Daha kapsamlı görevler için daha deneyimli muhasebecileri işe alıyorlar.

#17. dinero

Kimlik bilgileri gerekli: Bahsedilmemis.

Tahmini ödeme: Bahsedilmemis.

Dinero'da her büyüklükteki işletmeye dış kaynaklı muhasebe ve finans hizmetleri sağlayan Kaliforniya merkezli (Indiana ve Oregon'da da ofisleri bulunan) bir firmadır. Aşağıdaki hizmetleri sunmaktadır:

 • Muhasebe.
 • İşletme vergisi.
 • CFO.
 • Teknoloji ve iş zekası.

Muhasebeciler, günlük işlemler söz konusu olduğunda muhtemelen muhasebe fonksiyonunda kalacaklardır. Buna AP/AR, işlem girişi, mutabakatlar, finansal raporlama ve müşterilerle veya diğer ekip üyeleriyle etkileşimler dahil olabilir.

Çalışma düzenlemelerine gelince, açıklıklarının çoğu uzaktadır. Çoğu iş tam zamanlı çalışan rolleridir, ancak bazen bir firma sözleşmeye dayalı olarak işe alım yapabilir.

#18. Defter Guruları

Kimlik bilgileri gerekli: Bahsedilmemis.

Tahmini ödeme: Bahsedilmemis.

Defter Guruları küçük ve orta ölçekli e-ticaret işletmelerine yönelik muhasebe ve satış vergisi konusunda uzmanlaşmış, Utah merkezli bir uzaktan muhasebe firmasıdır. Firma, Amazon ve Shopify'da satılan mağazalarla çalışıyor ancak aynı zamanda çok kanallı, yüksek hacimli satıcılara da yardımcı oluyor.

Ledger Gurus bu şirketlere tam hizmet defter tutma hizmetleri sunmaktadır, ancak bir muhasebeci olarak muhtemelen günlük girişleri ve mali tablolar gibi defter tutma görevlerine sadık kalacaksınız.

Ledger Gurus, tüm muhasebecilerini uzaktan ve çalışan olarak çalıştırıyor ve bu da bir miktar planlama esnekliği sağlıyor.

#19. Pilot muhasebe

Kimlik bilgileri gerekli: Bahsedilen yok.

Tahmini ödeme: Bahsedilmemis.

Pilot muhasebe tüketim malları işletmelerine, profesyonel hizmet firmalarına ve yeni kurulan girişimlere muhasebe, CFO ve vergi hizmetleri sunmaktadır.

Pilot'taki muhasebeciler genellikle muhasebe alanında kalırlar, ancak becerilerinize ve deneyiminize bağlı olarak CFO veya vergi hizmetlerine de ayrılabilirsiniz.

Pilot uygulamada muhasebeciler uzaktan çalışıyor ve genellikle çalışan olarak işe alınıyor.

#20. ProLedge Muhasebe Hizmetleri

Kimlik bilgileri gerekli: Bir yıllık muhasebe deneyimi ve mevcut müşteri tabanı (referanslar için). Quickbooks deneyimi.

Tahmini ödeme: Seviyeye (stajyer veya kıdemli) ve konuma bağlı olarak saat başına 16-30$.

ProLedge Muhasebe Hizmetleri ülke çapındaki müşterilere muhasebe hizmetleri sağlayan Teksas merkezli bir firmadır.

ProLedge, muhasebecilerini yarı zamanlı olarak istihdam etmektedir. Bazı pozisyonlar, gerekirse müşteri konumlarına seyahat edebilmeniz için hizmet verdikleri Teksas şehirlerinden birinde yaşamanızı gerektirebilir. (Seyahat süresi ücretlidir.) Ancak bazen her yerden çalışmanıza olanak sağlayan açıklıklar bulunur.

Bir ProLedge muhasebecisi olarak, çok çeşitli muhasebe görevlerini nispeten bağımsız bir temelde gerçekleştireceksiniz. Şirket, müşteri tabanını yönetme deneyimi olan muhasebecileri tercih ediyor.

#21. Adım Hizmetleri

Kimlik bilgileri gerekli: Bahsedilmemis.

Tahmini ödeme: Bahsedilmemis.

Adım Hizmetleri öncelikle profesyonel hizmet işletmeleriyle çalışan uzak bir firmadır.

Stride çeşitli hizmetler sunmaktadır:

 • Muhasebe.
 • Tavsiye.
 • Muhasebe.
 • Nakit akışı ve karlılık stratejisi.
 • Veri analizi.
 • Maaş.

Stride çoğu muhasebeciyi tam zamanlı olarak çalıştırıyor. Bir Stride muhasebecisi olarak, muhtemelen işin muhasebe ve muhasebe tarafına odaklanacaksınız. Ayrıca diğer alanlara da yönelebilirsiniz.

Firma hem ABD'de hem de Filipinler'de işe alım yapıyor. Bir pozisyon için değerlendirilmek için web sitesine başvurmalı ve pozisyona neden uygun olduğunuzu anlatan bir sesli mesaj bırakmalısınız.

#22. Muhasebeyi basitleştirin

Kimlik bilgileri gerekli: Bahsedilmemis.

Tahmini ödeme: Bahsedilmemis.

Muhasebeyi basitleştirin 1 ila 10 çalışanı olan küçük işletmelere (özellikle profesyonel hizmet firmaları, emlak yatırımcıları ve kar amacı gütmeyen kuruluşlar) hizmet veren küçük bir uzaktan muhasebe firmasıdır.

Streamline'daki muhasebeciler müşteriler için aşağıdakiler de dahil olmak üzere çeşitli görevleri yerine getirir:

 • Son rapor.
 • Uzlaşmalar.
 • İşlemsel erişim.

Ayrıca müşteriler için bu hizmetleri gerçekleştirmek için sıklıkla Quickbooks Online'ı kullanırlar.

Firmanın Oakland, Los Angeles ve New York'ta ofisleri var ancak muhasebe işleri çok uzakta. Çoğu açılış yarı zamanlıdır.

Muhasebe işlerini çevrimiçi bulmak için personel bulma kurumları ve iş kurulları

Personel bulma kurumları muhasebecileri doğrudan işe almazlar. Bunun yerine, muhasebe işi arayan adayları muhasebecilere ihtiyaç duyan şirketlerle (personel ajansı müşterileri) buluşturan bir aracıdırlar.

Personel bulma ajansları, sizin açınızdan daha az çaba harcayarak uzaktan muhasebe işi bulmanın harika bir yolu olabilir. Ajans genellikle sizinle röportaj yapar ve özgeçmişinizi alır, ardından size geçmişinize ve istediğiniz pozisyona uygun potansiyel müşterileri gönderir.

Ek olarak, muhasebe işlerini çevrimiçi iş panolarında bulabilirsiniz. Bazıları muhasebe ile ilgilidir, diğerleri uzaktan çalışmaya odaklanmıştır ve bazıları ise daha genel amaçlı iş kurullarıdır.

Okumak:  En İyi Tabletler 2021: Türkçe Yazılım İle İlgili Detaylı Bir İnceleme

#23. Muhasebe uçuşu

Muhasebe uçuşu özellikle muhasebe ve defter tutma için çalışan bir personel bulma kurumudur; çoğunlukla uzaktan görevler, ancak bazıları ofiste yarı zamanlı veya tam zamanlı olmayı içerebilir. Serbest çalışma fırsatları ve kalıcı pozisyonlar mevcuttur.

Genel olarak Accountingfly, yeni başlayanlar için değil deneyimli profesyoneller için pozisyonlar sunmaktadır. Bu yazının yazıldığı sırada açık pozisyonların çoğu “Vergi Müdürü” veya “Uzaktan Baş Muhasebeci” gibi roller içindir. Bu rollerden birini doldurmak için muhtemelen muhasebe ve ilgili deneyim alanında lisans derecesine ihtiyacınız olacak.

Ancak bu altyapıya sahipseniz Accountingfly uzaktan çalışma bulmak için iyi bir kaynak olabilir. Yeni fırsatlardan ilk siz haberdar olabilmeniz için özel iş uyarıları sunar.

#24. Fıstık Vadisi

Fıstık Vadisi bir personel piyasasıdır ve onu bir iş kurulu ve bir personel bulma kurumunun karışımı haline getirir. Muhasebe ve finans becerilerine ihtiyaç duyan kuruluşları yetenekli profesyonellerle buluşturur. Tam zamanlı ve sözleşmeli fırsatlar mevcuttur. Ücret bilgileri de sıklıkla listelenir ve seçeneklerinizi tartmanıza yardımcı olur.

Peanut Valley'deki işlerin çoğu, yöneticiler ve kıdemli ortaklar gibi bu alanlardaki son derece deneyimli profesyoneller içindir. Ancak uzaktan muhasebe rolleri genellikle açıktır. Eğitim ve deneyim gereklilikleri farklılık gösterebilir; Araştırmamıza göre birçoğu daha önceden iş deneyimi gerektiriyor.

Bütün bunlarla birlikte, burada bulacağınız maaş aralıkları oldukça iyi olma eğilimindedir.

#25. Esnek Profesyoneller

Esnek Profesyoneller yarı zamanlı iş arayan deneyimli profesyonelleri, onlara ihtiyaç duyan şirket ve kuruluşlarla buluşturmaya odaklanan bir uzaktan iş kuruludur. Öncelikle Boston ve Washington DC'ye hizmet veriyorlar, ancak başka yerlerde yaşayan profesyoneller için uzak pozisyonlar da mevcut.

Flex Professionals, İK'dan pazarlamaya ve muhasebeye kadar çeşitli işler sunmaktadır. Öncelikli odak noktaları bu alanlardaki profesyoneller için yarı zamanlı işler bulmaktır, ancak tam zamanlı iş fırsatları da mevcuttur.

Yapmak istediğiniz iş türlerini bulamıyorsanız, Flex Professionals özgeçmişinizi siteye göndermenize olanak sağlar. Bunu dosyada tutacaklar ve özgeçmişinizle eşleşen fırsatlar konusunda sizi bilgilendirecekler.

#26. Flexİşler

FlexJobs, muhasebe ve defter tutma da dahil olmak üzere çeşitli sektörlerde uzaktan çalışmaya odaklanan premium (ücretli anlamına gelir) bir iş kuruludur. Sitede tam zamanlı, yarı zamanlı ve freelance iş fırsatlarını bulabilirsiniz. Ayrıca konum bazlı bir rol istiyorsanız pozisyonlar ofis içi veya hibrit olabilir.

FlexJobs, işlere erişim için ücret alarak yalnızca en iyi fırsatları tarayabilir. Birçok büyük işverenin yanı sıra küçük işletmeler de düzenli olarak muhasebe ve defter tutma işlerini yönetim kuruluna göndermektedir.

Bir iş bulmak için, aradığınız iş unvanını veya anahtar kelimeyi (bu durumda muhasebe) yazmanız yeterlidir. İsterseniz bir konum da seçebilirsiniz.

Tüm bunlara ek olarak FlexJobs, ihtiyaç duyduğunuzda size kapsamlı bir makale kütüphanesi, iş arama kaynakları ve kariyer tavsiyeleri sunar.

FlexJob'a genel bakışımızda sitenin nasıl çalıştığı hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

#27. Robert Yarı Yetenek Çözümleri

Robert Yarı Yetenek Çözümleri aynı zamanda çevrimiçi bir iş panosu bulunduran bir personel bulma kurumudur. İş arayanları aşağıdaki alanlardaki rollerle eşleştirir:

 • Finans.
 • İnsan kaynakları.
 • O
 • Pazarlama.
 • Operasyonel destek.

Tüm deneyim seviyelerine uygun işler mevcuttur, dolayısıyla bu alandaki önceki deneyiminiz ne olursa olsun bir muhasebe işi bulabilirsiniz.

Bir işi iki geniş şekilde arayabilirsiniz:

 • Kurumsal kariyer.
 • Ücretli uzman.

Kurumsal bir kariyer yolunda ilerliyorsanız, diğer birçok ajans gibi Robert Half da geleneksel rolleri bulmanıza yardımcı olur.

Maaşlı profesyonel seçeneği tercih ederseniz, firmanın müşterileri için çalıştığınız için Robert Half çalışanı olarak kabul edilirsiniz. Robert Half, becerilerinizi geliştirmek ve kariyerinizi ilerletmek için sürekli olarak size özel iş fırsatları buluyor.

#28. Aslında

Aslında muhasebe dahil hemen hemen her profesyonel iş için ücretsiz bir iş ilanı panosudur. Muhasebe işlerini anahtar kelimeye ve konuma göre arayabilir veya uç noktada %100 uzak işleri bulmak için “uzaktan” girebilirsiniz. Açık pozisyonlara kolay başvuru için profil oluşturabilir ve CV'nizi yükleyebilirsiniz.

Aslında, muhasebe veya defter tutma firmalarında açık pozisyonların yanı sıra, muhasebe alanı dışındaki şirketlerde şirket içi pozisyonlar da bulabilirsiniz. Sizin için mükemmel rolü bulmak için deneyim düzeyine, ilan tarihine, maaşa ve daha fazla değişkene göre sıralayabilir ve filtreleyebilirsiniz.

İş düzenlemeleri söz konusu olduğunda, tam zamanlı ve yarı zamanlı roller en yaygın olanlardır. Bununla birlikte, serbest çalışma pozisyonları da bulabilir veya serbest çalışma anlaşmaları için bireysel şirketlerle pazarlık yapabilirsiniz.

Bu alanda çok az eğitiminiz veya deneyiminiz varsa, sizi ayıracak gerçekten benzersiz bir mesajlaşma özelliğine sahiptir. Başvuru yaptıktan sonra, işe alınma şansınıza yardımcı olabilecek daha fazla bilgi vermek için işverenlere doğrudan mesaj gönderebilirsiniz.

Ayrıca birçok rol, “kolay uygulama”yı kullanarak doğrudan site üzerinden başvuru yapmanıza olanak tanır. Bazı ilanlar şirketin internet sitesi üzerinden başvuru yapmanızı gerektirebilir.

#29. Kforce

Kforce muhasebe, finans ve teknoloji profesyonellerini birden fazla sektördeki şirketlerle buluşturma konusunda uzmanlaşmış bir personel bulma ajansı ve iş kuruludur. Uzak veya hibrit roller arayabilirsiniz ve iş düzenlemeleri sözleşmeli ve kalıcı pozisyonları içerir.

Birçok işe alım ajansı gibi CV'nizi Kforce'a gönderebilirsiniz, böylece becerilerinize ve ilgi alanlarınıza uygun potansiyel fırsatlar konusunda sizi uyarabilirler.

#30. Remote.co

Remote.co uzaktan çalışmaya odaklanan genel bir iş kuruludur. Panoda, giriş seviyesinden profesyonel CPA veya CFA'ya kadar her deneyim seviyesine uygun işler bulabilirsiniz.

Her büyüklükteki muhasebe firmaları ve muhasebe dışı şirketler, bu kurulda tam zamanlı, serbest ve yarı zamanlı uzaktan muhasebe ve ilgili rolleri dolduracak kişiler arıyor. Bunları bulmak için Uzaktan Muhasebe ve Finans kategorisine tıklayabilirsiniz, ancak arama çubuğunu kullanarak da iş bulabilirsiniz.

Bir pozisyona başvurmak için ilana tıklayıp 'İşe başvur' butonuna tıklayıp şirketin web sitesinden başvurunuzu tamamlarsınız.

#31. SimplyHired

SimplyHired sadece bir iş kurulu değil; web genelindeki web sitelerinden ve iş ilanı panolarından gelen listeleri bir araya getirir. Belirli iş türlerine odaklanmaz ancak arama çubuğunu kullanarak uzak bir muhasebe işi arayabilir, ardından çeşitli kriterlere göre arama yapabilir ve filtreleyebilirsiniz.

Diğer genel iş ilanı panoları gibi SimplyHired da bir hesap oluşturmanıza ve başvuruların ve işverenlerin size daha hızlı ulaşması için özgeçmişinizi oluşturmanıza veya yüklemenize olanak tanır.

SimplyHired ayrıca kullanıcılarının daha iyi işler bulmasına ve işe girme şanslarını artırmasına yardımcı olacak araçlar ve kaynaklar da sunmaktadır.

Uzaktan Muhasebe İşleri: Genel Bakış

Uzaktan muhasebeci olmak veya tam zamanlı bir kariyere devam etmek için birçok seçeneğiniz var. Bu alanda geniş bir deneyime sahip olsanız da, bu konuda yeni olsanız da, orada pek çok iş var.

Başlamak için eğitiminize ve deneyiminize göre yukarıdaki yerlerden bazılarını deneyin.
Posta listemize üye olun:

Bizi Facebook üzerinden takip et!