Teknoloji Pazarlama, Bloglarınızdan ve Gadget'larınızdan Para Kazanın

WordPress'te Büyüyen E-Ticaret Çözümleri Paketimiz için Yeni Bir Markayla Tanışıyoruz

WordPress'te Büyüyen E-Ticaret Çözümleri Paketimiz için Yeni Bir Markayla Tanışıyoruz

Liquid Web CTO'su Joe Oesterling'den bir not

Liquid Web marka ailemiz, 22 yılı aşkın bir süredir, görev açısından kritik web siteleri, mağazalar ve uygulamalar çalıştıran işletmelere ve kar amacı gütmeyen kuruluşlara teknoloji ve destek sağlıyor. İşletmeler, kar amacı gütmeyen kuruluşlar, tasarımcılar, geliştiriciler ve ajanslar da dahil olmak üzere tamamen sizin gibi web ve bulut profesyonellerine adanmış bir marka ailesi oluşturduk.

Web sitesi barındırma bizim işimiz. Ancak barındırma uzmanlığımız, web sitesi sahiplerinin işlerini yürütmek için ihtiyaç duyduğu araçları anlamakla da el ele gider.

WordPress, müşterilerimizin çoğunun çevrimiçi işletmelerinin temelini oluşturur. Ayrıca WordPress'in web'in neredeyse %40'ına güç verdiğini de biliyoruz; bu güçlü içerik yönetim sistemi, hem yeni başlayanlar hem de geliştiriciler için son derece özelleştirilebilir ve erişilebilirdir.

Görüyorsunuz, girişimciliğe takıntılıyız. Konu bir iş kurmaya gelince, barındırma pek çok çabanın bağlantı noktasında yer alır (amaçlanan). WordPress topluluğuna olan bağlantımız ve güvenimiz sayesinde, sonsuz çözüm ticaret siteleri yaratan WordPress eklentisi ve tema geliştiricileriyle tanışmaktan büyük heyecan duyduk.

Aşağıdaki gibi ürünlerin arkasında ürün ve ekiplere sahip olmaktan gurur duyuyoruz: Sağlam Güvenlik Pro, Etkinlik Takvimi, İçerik Pro'yu KısıtlaVe Kadence portföyümüzde. Artık, tüm yazılım tekliflerimiz için şemsiye marka olarak hizmet verecek işimizin yeni bir kolunu tanıtma zamanının geldiğine karar verdik: StellarWP.

Stellar WP WordPress Eklenti Markaları

StellarWP, şimdiye kadar aramıza katılan ve sektördeki en sevilen ve güvenilir araçlardan bazılarını içeren tüm e-ticaret ürün ve hizmetlerine ev sahipliği yapmaktadır. Kullanıcılarımızın, yönetilen WordPress barındırma ihtiyaçları için Liquid Web'de bize güvendikleri gibi, biz de StellarWP'nin, sitelerini ve işletmelerini bir sonraki seviyeye taşıyacak ürünleri arayan kullanıcılar için başvurulacak kaynak olacağından eminiz.

Okumak:  Mağdur olmayı önlemek için önemli ipuçları

StellarWP'nin tanıtımı da en son satın almamızın hemen ardından geldi; GiveWP ve WP İşletme İncelemesi yakın zamanda Liquid Web ailesine katıldı. Bu araçlar, bir WordPress sitesinde bağış toplayarak ve kar amacı gütmeyen kuruluşları ve hayır kurumlarını desteklemek için tasarlanmış diğer özellikler aracılığıyla hayırseverlik çabalarını kolaylaştırmaya yardımcı olur.

Tüm markalarımızın StellarWP'de gelişmesini sağlamaya kararlıyız. WP'yi ver Ve Impress.org Solid Security Pro, The Events Calendar ve Kadence ekiplerinin, grubumuzun üyeleri olarak sınıfının en iyisi eklentiler oluşturma çalışmalarına devam etmeleri gibi, geçiş sürecinde tüm ekibini korurken “Code for Good” misyonlarını yerine getirmeye devam edecekler. aile.

StellarWP markasının tamamını WordPress eklentileri ve hizmetlerinde mükemmelliği sağlamaya odaklayarak müşterilerimize daha iyi hizmet vermekten heyecan duyuyoruz. Tüm WordPress ürünlerimizin tek bir marka altında bir araya gelmesiyle müşteriler, ister e-ticareti geliştirecek bir araca ister güvenliği artıracak bir araca ihtiyaç duysunlar, kolayca çözüm bulabilecekler.

StellarWP eklentileri aynı zamanda uzun ömürlülük konusunda da bir geçmişe sahiptir. Müşteriler, eklentilerinin yüksek vasıflı WordPress uzmanlarından oluşan bir ekip tarafından hazırlandığından emin olabilirler. Ayrıca yazılımımız ve hizmetlerimiz, kullanıcılarımızın Bana Hosting barındırmadan beklediği aynı insani dokunuşu ve birinci sınıf müşteri desteğini sunar. Bir StellarWP eklentisi seçtiğinizde, tüm yazılım ve hizmetlerimizin yarın ve gelecekte de desteklenmeye devam edeceğini bilmenin rahatlığını yaşarsınız.

WordPress topluluğunda büyümeye devam ederken, StellarWP ekibine katılacak yetenekli ve tutkulu kişileri arıyoruz. Açık pozisyonlar hakkında daha fazla bilgi edinmek için iş ilanları sayfamızı ziyaret edin.

En iyi,
Joe