Teknoloji Pazarlama, Bloglarınızdan ve Gadget'larınızdan Para Kazanın

Yazarlar İçin Sizi Şaşırtacak 15 Mem

Not: Aşağıdaki makale size yardımcı olacaktır: Yazarlar İçin Sizi Şaşırtacak 15 Mem

Yazarlar İçin Sizi Şaşırtacak 15 Mem

İçindekiler

  • Sizi Bölünmelere Bırakacak 15 Yazma Memi
  • Temel Çıkarımlar
  • Çözüm
  • SSS

Herkes yazma tutkusuyla doğmaz. Yazarlar çoğu zaman akışla yazma mücadelesiyle karşı karşıya kalırlar. İlgili içeriği üretme süreci oldukça sarsıcı olabilir. Yazar olmayı denemiş olan veya zaten yazar olan herkes, yazma tıkanıklığı veya internet gibi meşhur dikkat dağıtıcı şeyler gibi kavramların oldukça farkında olabilir. Eğer kendinizi buna kafa sallarken bulursanız, bu bloga dahil ettiğimiz yazarlara yönelik memleri kesinlikle anlayacaksınız. Çok komikler ama aynı zamanda da gerçekler. Bir yazarın hayatı hakkındaki üzücü gerçeklerden bahsediyorlar ki bu, çoğu kişinin sahip olduğu göz kamaştırıcı algıdan genellikle oldukça uzaktır.

Serbest yazarlık işinin bu aralar çok moda olmasıyla birlikte, masasında düşüncelere dalmış ya da bilgisayar başında öfkeyle yazı yazan ciddi bir yazarın resmi oldukça yaygın hale geldi. Hepiniz yazar olan bir arkadaşınızı veya akrabanızı tanıyor olmalısınız. Doğal olarak mem yazmak da artık bir şey haline geldi.

Sizi Bölünmelere Bırakacak 15 Yazma Memi

Bu makalede tartışılan 15 yaratıcı yazma memi kesinlikle içinizdeki yazarla rezonansa girecektir. Aynı zamanda sizi bölünmelere de uğratabilir ve kendinizi bu durumda hayal etmenize neden olabilir. Öyleyse devam edin ve bu seçilmiş komik yazar memleri listesiyle kendinize çok ihtiyaç duyduğunuz komik rahatlamayı sağlayın.

Okumak:  Twitch'te Takipçilerinizi Nasıl Arttırırsınız – Başarı İçin İpuçları ve Stratejiler

1. Gizli ilk taslak

Yazınızın ilk taslağı okuyucu için altın madeni gibidir. Yalnızca bir yazarın anlayabileceği düzeyde cilalama ve iyileştirme gerektirir. Ve süreçle ilişkili acı yalnızca hissedilebilir, ancak tanımlanamaz.

Kaynak

2. Dikkat dağıtmanın etkisi

Yazarlara yönelik pek çok mem, yazı dışında her şeyin dikkatini dağıttığı ortak deneyimine odaklanır. Bazı içerik yazma memleri, gerçekte yazmanın en büyük zorluğunun bu yansımasını özellikle desteklemektedir.

Kaynak

3. İnternet aboneliğinizi iptal edin

Yazarlar için büyük bir dikkat dağıtıcı kaynak internettir. Yazarın araştırmalarının çoğu bu kaynaktan geldiğinden, güzel bir Tweete veya Facebook'taki bir makaleye kapılmak son derece kolaydır. Ve mem yazmak bu zayıflıktan gerçekten faydalandı.

Kaynak

4. Cehennemde rahatsız olmuş bir yazar kadar öfke yoktur

Yaratıcı yazma memleri, yazarların ve yaratıcıların görevleri sırasında neden kesintiye uğramamaları gerektiğinin gerçek bir yansımasıdır. Yazarın akışını bozan biri için ve elbette bir gün içinde 20. yazma tıkanıklığını yaşayabilecek olan yazar için hoş olmayan bir deneyim olabilir!

Kaynak

5. Erteleme yazarın en büyük düşmanıdır

Pek çok yazma memi bir yazarın baş düşmanına odaklanır: erteleme. Yazarlar yaratıcı olduklarından, onların eureka anları arada bir gelir. Zamanın geri kalanında, işi bitirmek için sadece planlama ve düşünme yapılır, ancak gerçekte işe devam edilmez.

Kaynak

6. O büyük konseri bekliyorum

Pek çok yazar kendinden şüphe duyuyor. Yazmanın bir hobi ya da para kazanma aracı olduğuna inanmıyorlar. Onlar için yazmak saygı duyulması ve ödüllendirilmesi gereken bir tutkudur. Bazı yaratıcı yazma memleri bunu çok güzel (ve komik bir şekilde!)

Kaynak

7. Kendi komplomuza karıştığınızda

Yaratıcı yazarlık, özellikle de kurgu yazarıysanız, bunun bedelini öder. Sürekli karakterleri birbirine bağlamaya çalışıyorsunuz ama sürekli kendi hikayenizde kayboluyorsunuz. Tüm yazarların hayatlarının bu hikayesini yansıtmaya çalışan yazarlar için pek çok mem var.

Okumak:  Alan Adı Uzantıları: Çevrimiçi İşletmeniz için Doğru Uzantıyı Seçmek

Kaynak

8. Kafanın içindeki sesler

Yazar yaratıcı bir kişidir. Ve bazen yaratıcılık ağır olabilir. Pek çok yazarın aşırı düşündüğü ve aşırı analiz ettiği biliniyor. Bazen yazar olmayanlardan bile daha duyarlıdırlar.

Kaynak

9. O Evreka anı

Evreka anlarından bahseden yazarlar için pek çok mem bulacaksınız. Uzun bir yazma tıkanıklığı döneminden sonra gelirse özellikle kutlama hissi verir.

Kaynak

10. Eski güzel yazar tıkanıklığı

Yazar tıkanıklığı bir yazarın yaşamında bir tehdit olarak kabul edilir. Yaşayan ya da ölen her yazar, hayatının bir noktasında bununla uğraşmak zorunda kalmıştır. Komik bir yazar memesinin yazar tıkanıklığıyla dalga geçmemesi neredeyse imkansızdır.

Kaynak

11. Algılarla Başa Çıkmak

Komik yazar memleri tamamen bir yazarın hayatının veya zihninin farklı yönlerini tasvir etmekle ilgilidir. Yaratıcı bir yazarın teknik bir yazardan farklı düşündüğü söylenir. Benzer şekilde kurgu dışı bir yazar da bir gazeteciden farklı düşünür. Peki ya dünyanın geri kalanı? Yaptıklarınızı nasıl algılıyorlar?

Kaynak

12. Serbest yazarın zihnini çözmek

Serbest yazarlarla ilgili memler tamamen farklı bir türdür. Bunun nedeni, alanın kendisinin normal yazma işlerinden son derece farklı olmasıdır.

13. Korkunç editörün geribildirimi

Yazmak işin sadece bir kısmı. Ve ardından ilk taslağın aralıksız revizyonları geliyor. Bu nedenle editörler muhtemelen bir yazarın hayatındaki en büyük korkudur. Yazarlara yönelik pek çok memin bu denklem etrafında tasarlanmasına şaşmamalı.

Kaynak

14. Suçluluk duygusuyla baş etmek

Tüm yazarların ara vermeye ihtiyacı vardır. Ancak birçok yazar molalara kapılır ve zaman harcadıkları için kendilerini suçlu hissederler. Ve bununla ilgili pek çok komik yazar memi bulacaksınız.

Kaynak

15. Şimdiye kadarki her yazar

Yazmak, duygularınızı kağıda dökmek anlamına gelir. Sözlü iletişimin yapamadığını ifade etmenin en iyi yoludur.

Okumak:  Homeworkify Nedir ve Nasıl Çalışır?

Kaynak

Temel Çıkarımlar

  • Bir yazarın hayatı her zaman insanların sandığı kadar büyüleyici değildir.
  • Yazar tıkanıklığı çoğu yazarın uğraştığı bir şeydir.
  • Yazarlar, dikkatleri kolayca dağıldığından çoğu zaman görevlerine konsantre olmakta zorlanırlar.
  • Mem yazmak komik bir rahatlama sağlamaya yardımcı olabilir ve yazarların karşılaştığı zorluklar hakkında fikir verebilir.

Çözüm

Yazmak, yaratıcının zorluklardan yoksun olmayan bir hikaye anlatmak için elinden gelen çabayı göstermesini gerektirir. Yazarlar için komik memler hakkında konuşmaya devam edebiliriz. Asla yaşlanmazlar ve sıkıcı olmazlar. Ve şaşırtıcı derecede gerçeğe yakınlar: tam da bu yüzden bu kadar ilişkilendirilebilir kabul ediliyorlar.

SSS

1. Yazarlar için memler nelerdir?

Yazarlar için memler, yazarların meslekte yaşadıklarını özetlemek ve yansıtmak için özel olarak seçilmiş memlerdir.

2. Yazar mem oluşturucu nedir?

Standart şablonları kullanarak veya kendi resimlerinizi ve metninizi yükleyerek kendi yazı memlerinizi oluşturmanıza olanak tanıyan çevrimiçi bir araçtır.

3. En popüler yaratıcı yazarlık memi nedir?

En popüler yaratıcı yazma memi muhtemelen ertelemeyi yansıtan “Yazmalısın” memidir.

4. Memleri yazılı olarak kullanmanın avantajları nelerdir?

Memler karmaşık bir fikri basit görseller ve metinlerle ifade etmek için kullanılabilir. Göz alıcı ve hassastırlar.

5. Yazarın blokaj memi nedir?

Yazar tıkanıklığı veya yazma akışının istenmeyen şekilde kesintiye uğraması çoğu zaman tüm yazarların yaşadığı en yaygın sorundur. Ve mem yaratıcıları bunu komik yazar memleri aracılığıyla tasvir etmeye çalıştılar.
Posta listemize üye olun:

Bizi Facebook üzerinden takip et!