Teknoloji Pazarlama, Bloglarınızdan ve Gadget'larınızdan Para Kazanın

Yeni rapor Bana Hosting'in önde gelen PHP performansını gösteriyor

Yeni rapor Bana Hosting'in önde gelen PHP performansını gösteriyor

Sinyali İncele yakın zamanda belirlemek için bir test gerçekleştirdi 2021 için WooCommerce barındırma performansı karşılaştırmaları. Bana Hosting dahil 11 önde gelen web barındırıcısını test ettiler.

Ve?

Bana Hosting, site hızını etkileyen iki kritik faktör olan WP sorguları ve PHP performansı konusunda rekabeti sıfıra indirdi.

Bu ölçümlerin sizin gibi site sahipleri için neden önemli olduğunu anlamak için okumaya devam edin.

Test Nasıl Uygulandı?

Şeffaflık ve dürüstlük gibi temel değerlere sahip olan Review Signal, kamuya yararlı bilgiler ve öngörüler sunmak için web barındırma şirketlerinin incelemelerini derler. Algoritmalarını yayınlıyorlar ve metodoloji Testlerini nasıl yaptıklarını merak ediyorsanız.

Bu deneyde Review Signal, aşağıdaki konularda performansı belirledi:

  • En yüksek performans — barındırma hizmetinin, bir web sitesini ziyaret eden çok sayıda kullanıcıya ne kadar iyi yanıt verdiği ölçüldü.
  • Tutarlılık — sunucuların uzun bir süre boyunca kullanılabilir kalmasını sağlamak için çalışma süresi izleme kullanılarak ölçülür.

Tutarlılık sağlamak amacıyla, tüm ana bilgisayarlara yönelik testler aynı eklentilere sahip sahte bir WooCommerce sitesinde gerçekleştirildi. Her biri için örnek ürünlerde olduğu gibi aynı tema kullanıldı.

En yüksek performansı test etmek için kullanıcı sayısını 10'dan 1000'e çıkardılar, ardından uzun bir süre 1000 kullanıcıda kaldılar.

WP Sorguları ve PHP Performans Sonuçları

PHP performansı ve WP sorguları için sonuçları aşağıda görebilirsiniz. Bu grafikte, ve is anahtardır; bu, hızlı PHP işlemeyi ve büyük miktarda WP sorgusunu temsil eder.

Gördüğünüz gibi Bana Hosting bu testte en iyi performansla liderliğini sürdürdü.

Okumak:  Hosts Dosyasını Kullanma Magento Sitenizi Test Edin

Bu Neden Önemli?

Bir performans testinde başarılı olmak harika bir şey. Peki bu site sahipleri için ne anlama geliyor?

Günümüzün WordPress siteleri oldukça dinamik ve etkileşimlidir. Bunlar genellikle e-ticaret mağazaları, çevrimiçi öğrenme siteleri, üyelik siteleri ve daha fazlasıdır. Bu siteler basit bir blogun ötesine geçiyor ve iyi performans gösterebilmek için önbelleğe almaktan daha fazlasına ihtiyaç duyuyorlar.

Başarılı olmak için bu sitelerin çok sayıda PHP işlemeyi ve WordPress sorgusunu işleyebilmesi gerekir. Bu talepleri karşılayabilecek bir barındırma size yüksek site hızı sağlayacaktır.

WordPress sitelerini hızlandırmak istiyorsanız, hızlı PHP işleme ve büyük miktarlarda WP sorgularına sahip bir ana bilgisayar arayın.

Doğru Sunucuyla Performansı Artırın

Bana Hosting'te, Bana Hosting tam olarak yönetilen barındırmaya geçiş yaparak sitelerin performanslarını ve hızlarını iki katına çıkardıklarını gördük.

Bana Hosting ile optimize edilmiş barındırma hakkında daha fazla bilgi edinin. Veya Bana Hosting'in sizin için yaratabileceği farkı kendiniz görün.

Bana Hosting ile şunları elde edersiniz:

  • Cloudflare tarafından desteklenen yerleşik bir Edge CDN'si
  • Hızlı siteler için görüntü sıkıştırma.
  • 7/24/365 destek.
  • Trafik sınırı yok.

Bugün başlamak için yönetilen barındırma planlarımıza göz atın.