Teknoloji Pazarlama, Bloglarınızdan ve Gadget'larınızdan Para Kazanın

Yönetilen Bir Hosting Sağlayıcısında Aranacak 5 Şey

Yönetilen Bir Hosting Sağlayıcısında Aranacak 5 Şey

Bir web sitesi maliyetli bir çaba olabilir. Aşağıdakileri yapmak zaman alır:

  • Ortamınızı planlayın ve kurun.
  • Doğru eklentileri veya uzantıları bulun.
  • Doğru işlevselliği oluşturun.
  • Gerektiğinde güvenliğini sağlayın ve güncelleyin.
  • Ve güvenlik açıklarına karşı sürekli olarak izleyin.

Bu nedenle yönetilen barındırma çok önemlidir.

Ama önce, yönetilen barındırma nedir? İki tür yönetilen barındırma vardır. Yalnızca sunucuyu kapsayan sunucu tarafı barındırma ve uygulama yönetimi vardır; Bana Hosting'in yaptığı budur.

Yönetilen uygulama barındırma, kötü amaçlı yazılım taraması, eklenti güncellemeleri ve geçişler gibi öğeleri kapsayacak şekilde sunucunun ötesine geçer. Bana Hosting gibi onlar da muhtemelen uygulamaya özel bilgi ve uzmanlığa sahip olacaklar.

Yönetilen bir uygulama barındırma sağlayıcısı ararken bu beş faktörü göz önünde bulundurmanız gerekir.

Yönetilen Bir Barındırma Sağlayıcısında Nelere Bakılmalı?

1. Güvenilirlik

Herhangi bir yönetilen uygulama platformunu tercih edemezsiniz. Bazı yönetilen uygulama şirketleri ağır işlerin çoğunu size bırakıyor. Bir sorun bulurlarsa sizi bilgilendirirler veya platformunuzun güvenliğini nasıl sağlayacağınızla ilgili bir belge yazarlar, ancak gerçek bir acil durumda yardım etmek için her zaman orada olmazlar. Sistemleri, sorunları hafifletmek yerine daha çok farkındalık ve bildirim yönetimi için kurulmuştur.

👉

Bana Hosting, sitenizin bir güvenlik açığı veya kötü bir aktörün sistemlerinizi tahrip etmesi nedeniyle bir hata noktasına gelmediğinden emin olmak için birçok araca sahiptir. Ekibimiz, istenmeyen trafiği (botlar gibi) arka ucunuzdan uzak tutmak için bir web uygulaması güvenlik duvarının arkasında bulunan, iki faktörlü kimlik doğrulamayla şifrelenmiş erişim noktaları oluşturdu.

Okumak:  Uygulanabilir 7 Adımda Abonelik Kutusu Nasıl Başlatılır

Bana Hosting Managed WordPress veya Managed WooCommerce ile aşağıdaki avantajlardan yararlanabilirsiniz: Görsel Karşılaştırma işlev. Tüm güncellemelerin tamamlandığından emin olmanızı ve kullanıcı arabiriminize de herhangi bir sorun sunmamanızı sağlar. Bir şeyler ters giderse destek ekibimiz en son güvenlik açıklarından yararlanma çözümleriyle güncel kalmak için sürekli çalışıyor.

2. Performans

Sitenizin başarısının en önemli faktörlerinden biri hız ve web sitesi performansıdır. Ne yazık ki, bazı büyük markalı hosting şirketleri sattıkları sunucu yapısına aslında sahip değiller.

Google veya AWS gibi büyük bulutların “satıcıları” olarak, sunucu yapısını olabildiğince hızlı olacak şekilde optimize edip tamamen yapılandıramazlar. Sonuçta her şeyi kontrol eden üçüncü bir tarafın sınırları içinde çalışmaları gerekiyor.

Bana Hosting kendi veri merkezlerinin sahibi ve işletmecisidir. Bu yeteneğe sahip olmak, yönetilen barındırma bulut hizmetimizi özel olarak uygulamanıza göre yapılandırmamıza olanak tanır. Bu, sunucunuzun arka ucunu site yapınıza göre değiştirmemize olanak tanır, böylece kullanıcılarınıza neredeyse anlık varlıkları kolayca sunabilirsiniz.

Sunucu yapısının yanı sıra, ön ucunuzu yavaşlatmadan, mevcut hizmetlerinizin yanındaki hesaplarınıza ElasticSearch gibi hizmetler eklemenizi sağlayan özel konteynerler oluşturduk. Saniyeler içinde devreye alınabilirler, yönetim ekibimiz tarafından tamamen yönetilirler ve yalnızca buluta yönelik güvenli bir konteyner ağı üzerinden erişilebilirler.

3. Destek

İşinizi herkesten daha iyi biliyorsunuz. Sitenizi de aynı şekilde tanımayı misyonumuz haline getiriyoruz. Kendimizi bir nedenden dolayı “Barındırmada En Yardımcı İnsanlar” olarak adlandırıyoruz. Sorunlar ortaya çıkacak ve ortaya çıktığında çağrınızı, mesajınızı, sohbetinizi, biletinizi veya e-postanızı günün her saatinde bekleyen bir ekibimiz var ve sorun çözülene kadar dinlenmeyeceğiz.

Destek, yalnızca yanıt vermek değil, sorunları çözmekle ilgilidir ve bu nedenle bir sorun hakkında asla endişelenmenize gerek yoktur. Sitenizi sizin için yönetmek, size istikrarlı bir platform sağlamak, site güvenliğini izlemek ve sitenizin beklentilerinizin ötesinde performans göstermesini sağlamak için deneyimli bir uzman ekibi oluşturduk.

Okumak:  Facebook Öne Çıkan Gönderi – Gönderinizin Hızlı Bir Şekilde Onaylanmasını Nasıl Sağlayabilirsiniz?

4. Genişletilebilirlik

Site kurmanızın nedeni markanızı büyütmek içindir. Marka büyümesiyle birlikte artan trafik de gelir. Ne yazık ki çoğu site için en büyük başarısızlık noktalarından biri, ana bilgisayarın kaldıramadığı trafik akışıdır.

Bana Hosting olarak, Yönetilen Uygulama Planımızı ihtiyaca göre yukarı ve aşağı ölçeklendirmek için oluşturduk. Yalnızca geçiş yapmak için kesinti süresiyle uğraşmanıza gerek kalmadan planlarda kolayca yukarı çıkın. Konteyner sistemlerimiz performansı, işlevselliği ve yönetimi genişletmek için bulut çözümünüze eklenebilecek ek yazılımlara olanak tanır.

>>

Uzun süre yukarı çıkmanız gerekmiyor mu? Bana Hosting Auto Scale'in amacı budur. Otomatik ölçeklendirme, web sitenizi izler ve trafik eşzamanlı kullanıcıların (aynı anda aynı işlemi yapan kullanıcılar) kapasitesini aşmaya başladığında bir ölçeklendirme olayını tetikler.

Ölçeklendirme olayı, sitenizdeki kullanıcı eşzamanlılığında meydana gelen patlamaları karşılamak için PHP işlem sınırını (PHP çalışanları olarak da bilinir) ayarlar. Dolayısıyla, flaş indirimleri tanıttığınızda, viral hale gelen bir gönderideki etkinliği gördüğünüzde veya tatil alışverişi gibi sezonluk ani artışlara hazırlandığınızda, sitenizin yoluna çıkan her şeyin üstesinden gelebileceğinden emin olabilirsiniz.

Yönetilen uygulama barındırma şirketlerinin en önemli özelliği, topluluğa nasıl katkı sağladıklarıdır. Barındırılan uygulamaların çoğu açık kaynaktır ve uygulamayı yaşayan ve uygulayan birçok gönüllü tarafından güncel tutulmaktadır.

Ev sahibinizin farklı olmaması gerekir. Bana Hosting personeli, uygulama topluluklarına katkıda bulunan kişilerle doludur. Eklenti yazarlarından temel katkıda bulunanlara ve Stack Overflow veya Git'te listelenen en iyi geliştiricilere kadar personelimiz bu uygulamaları herkes için daha iyi hale getirmek için yaşıyor.

Sonuç olarak

Bana Hosting'i başlatmak veya Bana Hosting'e geçmek için birçok neden var; bunlar sadece birkaçı. Keşfedilecek daha birçok özelliğimiz, eklentimiz, eklenti paketimiz ve güvenlik aracımız var.

Şu anda başka bir ev sahibiyle sözleşmeniz varsa masraflarınızı karşılayacağız ve seni planının dışında satın almak. Ücretsiz beyaz eldiven geçişlerimiz sayesinde Bana Hosting'e geçiş yapmak kolaydır.

Okumak:  Küçük İşletme Reklamcılığına Dijital Bir Dokunuş Verelim!

Başarınız bizim için en önemli şeydir ve oraya ulaşmanıza yardımcı olmayı sabırsızlıkla bekliyoruz.

Bana Hosting'in sitenizi nasıl geliştirebileceğini görmenin en iyi yolu uzmanlarımızla konuşmak ve başarmaya çalıştığınız şeyin ayrıntılarını paylaşmaktır. Bugün bizimle iletişime geçin.