Teknoloji Pazarlama, Bloglarınızdan ve Gadget'larınızdan Para Kazanın

Yönetilen WooCommerce Barındırma Nedir?


Yönetilen WooCommerce Barındırma Nedir?

E-ticaret platformları için bu kadar çok seçenek varken hangisinin işletmeniz için doğru olduğuna karar vermek zor olabilir. WooCommerce'i duydunuz ancak ne olduğundan ve nasıl farklı olduğundan tam olarak emin değil misiniz? Üzerinden geçelim.

WooCommerce nedir?

Öncelikle WooCommerce nedir? WooCommerce, web sitenizi çevrimiçi bir mağazaya dönüştürmenizi sağlayan bir WordPress eklentisidir. WordPress'in sağladığı tüm kullanımı kolay işlevlerle sitenizi bir e-ticaret santraline dönüştürür.

Dahası, hem WordPress hem de WooCommerce ücretsiz ve açık kaynaktır; yani mağazanızı oluşturmak için harika seçeneklerdirler. WooCommerce güçleri İnternet mağazalarının neredeyse üçte birive başka hiçbir e-ticaret platformu bu kadar tam özellikli veya ekonomik değildir. WooCommerce platformuyla çalışmanın sınırsız özelleştirilebilirliği, sıfır lisans ücreti ve daha birçok avantajı vardır.

WooCommerce Nasıl Çalışır?

WooCommerce, üst düzeyde WordPress'in üzerinde çalışan bir eklentidir.

WordPress için WooCommerce, aşağıdaki gibi sayfa oluşturucu eklentileriyle sorunsuz bir şekilde çalışır Kunduz İnşaatçısı. Bu, kendinizi kimsenin hatırlamadığı çerez kesici mağazalardan ayırmanızı sağlayacak sayfa özelleştirmelerini bir araya getirmenize yardımcı olur. Mağazanızı farklı kılma yeteneği, insanların mağazanıza geri dönmesinin nedenlerinden biridir.

WooCommerce aynı zamanda SEO dostudur. SEO için yüksek düzeyde kalibre edilmiş olmak çok önemli bir özelliktir çünkü bu, WooCommerce mağazalarının Google tarafından daha kolay keşfedilip tanıtıldığı anlamına gelir.

Okumak:  Web siteniz için en iyi alan adı barındırma hizmetlerini keşfedin

Diğer platformlar yalnızca bir içerik bileşenini sepetlerine bağlar; WooCommerce sitenizin meta verilerini düzenlemenize olanak tanır.

WordPress'in doğuştan gelen blog yazma yetenekleri sayesinde WooCommerce mağazanız SEO desteğinden yararlanır.

Ürünlerinizi çevrimiçi olarak endişelenmeden satın

WooCommerce tarafından resmi olarak önerilen barındırma hizmetimiz sizinki gibi çevrimiçi işletmeler için tasarlanmıştır

WooCommerce'i Herhangi Bir WordPress Sitesinde Çalıştırabilir misiniz?

Kolay cevap mı? Evet. Herhangi bir WordPress sitesi WooCommerce'i kullanabilir ve satışa başlayabilir. Akılda tutulması gereken şey, sadece yapabildiğinizin, yapmanız gerektiği anlamına gelmediğidir.

Diğer ana bilgisayarlar size kendi platformlarında bir WooCommerce mağazası çalıştırabileceğinizi söyleyecektir. Atladıkları şey, platformlarının aslında e-ticaret için optimize edilmemiş olmasıdır. Belki başkalarını denediniz, fark ettiniz ve giderek daha pahalı hale gelen ek satış döngüsüne yakalandınız.

Bunu düşün. Ayda 20$'lık bir fiyat etiketi görerek buna giriyorsunuz ve birkaç ay sonra ayda 1200$'lık bir planla konuşuluyorsunuz.

Peki Yönetilen WooCommerce Barındırma Nedir?

İkna edilmiş? Dönüşümleri başlatmak ve mağazanızın yükleme süresini hızlandırmak için Bana Hosting tarafından yönetilen WooCommerce'i deneyin.

Yönetilen WooCommerce Yönetilen WordPress Hostingden Gerçekten Farklı mı?

Çok sayıda yönetilen WordPress ana bilgisayarı vardır. Başlangıçta platformlarını oluşturduklarında, WordPress henüz emekleme aşamasındaydı ve hâlâ öncelikli olarak bir blog platformuydu. Bloglarda aynı anda çok sayıda “oturum açmış” kullanıcı yoktur ve yalnızca statik içeriği önbelleğe alarak trafikteki dalgalanmaların üstesinden gelebilirler.

E-ticaret siteleri, eğitim kursu web siteleri ve üyelik siteleri gibi çok sayıda eşzamanlı kullanıcısı olan siteler aslında aynı şekilde çalışmaz. Neden? Tüm kullanıcılar aynı içeriği görüntülemiyor, site haritanızın farklı bölümlerine gidiyorlar ve farklı coğrafi konumlardan tonlarca varlık yüklüyorlar.

Bu tür siteler, farklı türde bir web barındırma gerektiren tamamen farklı bir hayvandır. Yönetilen WooCommerce Hosting'in devreye girdiği yer burasıdır.

Okumak:  Yönetilen BT Hizmetlerine Hangi Teknoloji Dahildir?

Neden Yönetilen WooCommerce Hosting'i Düşünmeliyim?

Bana Hosting'i seçtiğinizde diğerlerinden farklı bir platform oluşturan bir Yönetilen WooCommerce ana bilgisayarını seçmiş olursunuz. Yalnızca önbelleğe almaya güvenmedik. Yüksek performanslı olmanın yanı sıra güvenli, özelleştirilebilir ve SEO için hazırlanmış bir araç yarattık. WooCommerce'i güçlendiren özelliklerle WordPress'in en iyileriyle evlendik.

Siz bekleseniz de beklemeseniz de platformumuzun yüksek trafik yüklerini karşılayacak şekilde ölçeklenebilmesini sağlamak için kodun kendisinde ince ayarlar ve ayarlamalar yaptık. Açık kaynak WooCommerce kodunun gelen siparişleri kaydetme biçimini değiştirdik. Gerçekten e-ticaret için optimize edilmiş bir platform oluşturduk ve hatta size en popüler WooCommerce teması olan Astra Pro'yu tüm planlarda standart olarak sunuyoruz.

Biz hızlıyız çünkü sizin olmanız gerekiyor. Diğer seçeneklerden daha iyiyiz çünkü iyileştirmeler yapmaya devam etmek için kullanıcılarımızı dinliyoruz. Yönetilen WooCommerce barındırma planlarımızın tümü artık Bana Hosting'e özel performans izlemeyi içeriyor: Satış Performansı Monitörü ve Eklenti Performansı Monitörü. Bunların her ikisi de mağazanızın her zaman yüksek performans göstermesini sağlar.

Kimler Faydalanır?

Alışveriş yapanlar! Çoğu insan sabırsızdır. Araştırmalar, müşterilerin sayfa yüklemeleri arasında 2 saniyeden fazla beklemesi durumunda ortalama site ziyaret uzunluğunun yarı yarıya azalacağını göstermiştir. İstediklerini başka bir yerde daha çabuk bulabilirlerse gidecekler.

Başka Kimler Yararlanıyor?

Mağaza sahipleri. Nasıl? Mağazanız hızlı olduğunda dönüşümler artar. Ve bu sizin kazancınıza fayda sağlar. Gelir ve kâr dönüşümlerle el ele gider ve dönüşümler doğası gereği site hızıyla bağlantılıdır. O ekmeği almak istiyorsan fırını açmanın zamanı geldi.

Bana Hosting'in Yönetilen WooCommerce Barındırma Planlarına Neler Dahil?

E-ticaret siteleri için en iyi çözümü yaratmak üzere yola çıktığımızda stratejimizi SİZİ düşünerek düşündük.

Kendi sitelerimizi kolaylaştıran tüm favori özelliklerimizi sizin için paketledik:

 • AstraPro
 • Sonraki CDN fazlası
 • Görüntü sıkıştırma ve tembel yükleme
 • 1-Tıkla hızlı ödeme
 • Eklenti Performansı Monitörü
 • Satış Performansı Monitörü
 • WP101 WooCommerce eğitimleri
 • WooCommerce için yönlendirmeniz için teşekkür ederiz
 • Günlük yedeklemeler
 • Sağlam Güvenlik Pro
 • SSL sertifikaları ÜCRETSİZ dahildir
 • 1-Tıklamayla aşamalandırma
 • WordPress çekirdeği ve eklenti güncellemeleri
Okumak:  EA Sports FC 24'te Kullanılan Teknolojileri Keşfetmek

Bunların hepsi bizim temel planımızda da var! Daha yüksek seviyeli planlarda daha da fazla özellik mevcuttur. Platformumuzu seveceğinizden o kadar eminiz ki, 30 günlük para iade garantisi veriyoruz.

Yönetilen WooCommerce Benim İçin mi?

Biz de öyle düşünüyoruz! Burada e-ticaret sektörüyle birlikte büyüyoruz ve tüm farklı yeteneklere sahip mağaza sahiplerine hizmet veriyoruz.

İster uygulamalı ister profesyonellere devredin, Bana Hosting Managed WooCommerce bulabileceğiniz en hızlı, en kapsamlı WooCommerce barındırma hizmetidir.

Platformumuzu bir deneyin ve bugün bizi deneyin. Daha fazla bilgi edinmek için tam olarak yönetilen WooCommerce barındırma planlarımıza göz atın.